SESSİZ, SEDASIZ %50! - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: SESSİZ, SEDASIZ %50!  (Okunma sayısı 12475 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
SESSİZ, SEDASIZ %50!
« Topic Start: 17 Haziran 2011 - 00:17 »
  • Yayınlama
  •      SERVET IŞILDAR
         servetisildar@msn.com
         17 Haziran 2011 Cuma

SESSİZ, SEDASIZ %50!     

Bugün TV’lerde gördüğüm görüntüler, iktidara olan güvensizliğimden beni hiç yanıltmadı, hele o „paçavraların ve it posteri“ altından sessiz, sedasız hüzünlü amma yumruklarını! sıkarak gecen benim „TÜRKASKERIM“ in durumu endişelerimi bir o kadar daha artırdı.

Mevcut hükümetin seçimleri kazanması kadar kaybetmesi de ülkem adına önemliydi.
    Çünkü mevcut hükümet seçimlerden hükümeti tek başına kuramayacak bir şekilde çıksaydı, hükümetin yapılan hatalara göz yummasından kaynaklanan ve önü alınamayacak duruma getirilen iç karışıklıklara daha güçlü bir şekilde yenileri eklenecekti ve (BOP) nin Planları bir o kadar daha kolaylaşacaktır.

Mevcut hükümetin tehlikeli ülke içi oyunlara Göz yummasıyla, artan oyları Hükümeti biraz! Rahatlatsada, verdiği tavizlerin kendini zaferden! Sadece 4 gün sonra kendileri ve ülke için endişeye şevketmiş olması (Eğer ülkenin bölünmesi onlar için bir tehlike ifade ediyorsa!) muhtemeldir.

Zaten mevcut hükümetin oylarının artması Ülke bölücülerinin bu parti den medet ummalarından kaynaklanmaktadır ve seçimlerden önce olduğu gibi, secim sonrasından hemen sonra kendini göstermeye başlamıştır.

Mevcut hükümetin içinde %7 MHP nin , %10+5 kendi kökeni SP , %5 BBP , %9 merkez sağdan gelen oylar ve ülke bölücü ve bozguncularının oylarıyla %50 gibi büyük çoğunluğa ulaşmıştır.(%50 Avrupa gibi demokrasi ülkelerinde büyük çoğunluk ve basari sayılmaktadır, eğer kaynağı uysal ve yasal! ise)

Maalesef Türkiye Cumhuriyeti, sessiz, sedasız büyük bir alamet! Öncülüğünde kıyamete doğru yol almaktadır.

Yüce halkımız, ufacık ekonomik kalkınmayı, üç beş hastane yatak, yastık rahatlığını, hangi hükümet gelirse gelsin önleyemeyeceği oto-yol yapımlarını büyük gelişmeler olarak görüp, büyük ülkemiz adına, büyük karışıklıkları önleyebilecek değerli oylarını tekrar kontrol altına almayı eğer geç! Olmadıysa şimdiden düşünmeye, değerlendirmeye başlamalıdırlar.

Yoksa ALLAH muhafaza, Filistin halkının geleceğini, yaşadığı bugünkü sıkıntılarını, cefalarını düşünmeden, değerinin iki katini veren Yahudilere para karşılığında sattıkları vatan topraklarının acısını iliklerine Kadar hissettikleri bugünleri, verdiğimiz oylarla yaşayıp, yasamayacağımızı çok amma çok iyi hesap ederek, en fazla dört yıl veya birkaç! Yıl sonraki seçimlere kendilerini şimdiden hazırlamalıdırlar.

Ülkesinin bütünlüğünü en üst seviyede gören hiçbir hükümet taviz veremez eğer veriyorsa halkını kandırıyor demektir, bu kandırış nereye Kadar? Daha düne Kadar komşularımız düşmandı biz geldik dost olduk diye başarısıyla övündüğü komsularda ateş gövdeyi yakıyor! BOP gözünü dört açmış bakıyor! Tam aradığı ortam ve İsrail’den gelen kutlama mesajları!

Göz yuma, yuma oylar yükselir amma uysal, uysal akan sular sele dönüşür, vatan bölünür sizleri de alır götürür okyanusun derinliklerine gömer!

Yapılan seçimlerden sonra maalesef endişelerim artarak devam etmektedir.

Hiç kimse amma hiç kimse şehit kanıyla yoğrulmuş Vatanimizin oy`lara ve oyun`lara boyun eğeceğini zannetmesin, vakit gelince vatan evlatları, vatan adına tavrını ve kararlılığını ortaya koyacaktır.

www.gulenkoyu.com sitesini izleyen, tüm kardeşlerime selam ve sevgilerimle

Servet Işıldar

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
    Da`vetin vardi dün ezanlarda...
    Seni ey ma`bedim utansinlar,
    Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
    MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Servet Isıldar 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Şafak YAZICI (26 Haziran 2011 - 01:09)
    • İncir Ağacındaki Adam
    • Süper Moderatör
    • *
    • 99 Mesajı Toplam
      139 Kere Beğenildi
    • GSM: 05079310977
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #1: 17 Haziran 2011 - 01:19 »
  • Yayınlama
  • Yüce halkımız, ufacık ekonomik kalkınmayı, üç beş hastane yatak, yastık rahatlığını, hangi hükümet gelirse gelsin önleyemeyeceği oto-yol yapımlarını büyük gelişmeler olarak görüp, büyük ülkemiz adına, büyük karışıklıkları önleyebilecek değerli oylarını tekrar kontrol altına almayı eğer geç! Olmadıysa şimdiden düşünmeye, değerlendirmeye başlamalıdırlar.

Değerlendirmeye başlayacağım, başlıyorum, başladım...

Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

Mustafa Yılmaz 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kenan Yazıcı (18 Haziran 2011 - 08:57)
    • Yaa Sabır...
    • Administrator
    • *
    • 350 Mesajı Toplam
      551 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0535 481 76 24
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #2: 17 Haziran 2011 - 08:59 »
  • Yayınlama
  • Yüce halkımız, ufacık ekonomik kalkınmayı, üç beş hastane yatak, yastık rahatlığını, hangi hükümet gelirse gelsin önleyemeyeceği oto-yol yapımlarını büyük gelişmeler olarak görüp, büyük ülkemiz adına, büyük karışıklıkları önleyebilecek değerli oylarını tekrar kontrol altına almayı eğer geç! Olmadıysa şimdiden düşünmeye, değerlendirmeye başlamalıdırlar.

Bende diyorum bu üç beş şey dediğiniz önemsiz şeyleri keşke diğer partiler yapsaydı da değer vermediğiniz %50 lik kesimin oyunu alsaydılar... Keşke....

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

İsmail Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Aydın Akyol (22 Haziran 2011 - 13:43)
    • Aktif Visirli
    • *
    • ÜLKESİNE SEVDALILAR
    • 33 Mesajı Toplam
      49 Kere Beğenildi
    • GSM: 0533 450 50 86
    Sessiz , Sedasiz %50 !
    « Yanıtla #3: 17 Haziran 2011 - 09:17 »
  • Yayınlama
  • Ayarları bozuk olanlar, değerlendirmeyi üç günlük dünya için yapanlar ve ilerisini göremiyenlerin geleceği nokta budur. Neye layıksaniz onunla yönedilirsiniz.

• Administrator
    • *
    • "Edeb Ya Hu"
    • 389 Mesajı Toplam
      575 Kere Beğenildi
      • Forma Yaptırma Sipariş
    • Kan Grubu: Seçmediniz
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #4: 17 Haziran 2011 - 12:59 »
  • Yayınlama
  • :) gülerek geçsem bana kızmazsınız değil mi...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Kenan Yazıcı 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Aydın Akyol (22 Haziran 2011 - 13:44), engin_a61 (17 Haziran 2011 - 18:39)
    • Yavuz BİBER
    • Süper Moderatör
    • *
    • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • 46 Mesajı Toplam
      75 Kere Beğenildi
      • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
    • GSM: 0536 324 90 35
    • Kan Grubu: Seçmediniz
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #5: 17 Haziran 2011 - 17:49 »
  • Yayınlama
  •       Kenanım ben gülemiyorum, inan çok üzülüyorum, bu kalitedeki abilerimizin yaptığı körükörüne siyaseti görünce mahvoluyorum...Cevap vermek istiyorum fakat değerli abilerimi o kadar şartlanmış görüyorum ki, en kral cevabıda yazsam nafile olacağını düşünüyorum. Rabbimiz önce iktidarımıza sonra bizlere güzel düşünüp güzel kararlar vermeyi nasip eylesin.

desen 49

Yavuz Biber 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Aydın Akyol (22 Haziran 2011 - 13:43), engin_a61 (17 Haziran 2011 - 18:39)
    • Süper Moderatör
    • *
    • 46 Mesajı Toplam
      73 Kere Beğenildi
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #6: 17 Haziran 2011 - 22:37 »
  • Yayınlama
  •                                     MEZAR! ve KAR!

Degerli kenan Kardesim,gülebilirsin gülmek serbest,sadece sen! degil insaALLAH hep beraber gülünc durumlara düsmeyiz.

Yakin bir tarihte Suriye`deki karisikliklarin! önlenmesi icin belirlenecek Paralel(Irak gibi) Türkiyenin neresinden gecerek IRAK`in kuzeyine eslik edecek!? iste esas bu durumda gülmek mi? Gülünc durumlara düsmekmi? zoraki,aci tebessüm mü?

Hic kimseye adiniz gibi güvenmeyin! yimbas`lara,kompassan`lara,jetba`lara bu millet yesil sermaye! dedi ve  cok güvendi amma güvendikleri daglara maalesef "KAR" yagdi.

Zor durumlara kalanlardan coklari intihari! care gördü! O cok amma cok güvendiginiz Türkiyeyi yönetenlerin ayaklari!  bu "MEZAR" lar üzerinde duruyor!

Hem firsati eline geciren kafirler! bu kadar alcak gönüllü olmaz haa...!

Siz degerli kardeslerime, selam ve sevgilerimle   

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
    Da`vetin vardi dün ezanlarda...
    Seni ey ma`bedim utansinlar,
    Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
    MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Last Ottoman Sultan
    • Aktif Visirli
    • *
    • DÜZENLİ KUNDURA
    • 96 Mesajı Toplam
      105 Kere Beğenildi
    • GSM: 0532 734 37 05
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #7: 17 Haziran 2011 - 23:38 »
  • Yayınlama
  • Evet servet abi devamlı köşe yazılarını okuyorum hiç birine yorum yapmadım buna yapmak zorrunda hissettim kendim...Bilemiyorum bu söylediklerini içden ve samimi söylediğini...Ama birazda yurt dişinda olduğun için böyle konuşuyorsun ...diye anım siyorum...Siz gerçekden anlayamıyorum....bu hükümet daha ne yapaçak hala çözmüş deyil....daha ne istiyorsun %50 almiş bir partiye hala ne söylüyorsun çözmüş deyillim halk cevapı verdi....Bundan sonra içrahatları seyret belki bundan sonra memlun kalırsın....servet abi ama sizin memlun kalaçağini hiç zannetmiyorum..bu yazdıklarınız göre ...Bu ülkeyi güllük gülüsdanlıkda yapsa sizi memnu edeçeğini zannetmiyorum ..Ama ben bir umut bekleyeçeğim...Bir Dahanki köşe yazında daha olumlu şeyler yazaçağini düşünüyorum....Bunun neresı sessiz sedası...%50li bu daha ne olaçak açıklarmısın...tşkler selam ve dua ile....

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
    Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
    Düşmanından uzaklaş...
    Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
    Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

Hüseyin Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Aydın Akyol (30 Haziran 2011 - 00:52)
    • Mehmet Ziya BİBER
    • Aktif Visirli
    • *
    • 27 Mesajı Toplam
      46 Kere Beğenildi
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #8: 19 Haziran 2011 - 02:45 »
  • Yayınlama
  • Değerli kardeşim servet senelerdir Almanya'da yaşamandan dolayı olacak'ki Türkiyedeki olayları farklı görüyor farklı yorumluyorsun veya oradaki teşkilatlar sizi yanlış yönlendiriyor.Kardeşim bizim siyasetçilerimiz ben yapamıyorsam o'da yapmasın başarısız olsun diye elinden geleni yapıyor bumu Türklük bumu vatan severlik bu tamamıyla mınafıklıkdır.Bugünkü muhalefetin erkekliği varsa doğruya doğru, yanlışa yanlış deyip bu seçmenin teveccühünü kazansın.Sizin'de bu kadar hizmeti kücümsemeniz (ufacık ,üç beş) gibi söylemler basiretsizliğinizden olmalı.Siz hiç merak etmeyin TÜRKİYE bir filistin veya Irak olmaz.Bizim ecdatımız hiçkimseyi arkadan hancerlemedi 600 yıl dünyayı yönetti.Osmanlı çöküş sebeblerinden birisi kadın fitnesi girmesindentir. o'da bugünümüzde muhalefet partilerinde mevcuttur.Adamların uckurları elinde geziyor.İsdifa eden 10 millet vekilinin savcılığa başvurmaması haklılığının gereğimidir.ALLAH için hizmet aşkı olan bellioluyor bu insanlar abtal değildir %50 bu insanların teveccühüdür baside alamazsınız.35 dane miletvekili çıkaran pkk nın vebali bu günkü muhalefetintir.Komşu ülkelerdeki olayların sebebi herhalde Türkiye olduğunu söylemiyorsun ve Başbakanın bu ülkelerle dostluğu gelişdirme adına yaptıklarını doğru bulmadığını yazından ben çıkardım bu kendinizle çelişiyor servet kardeşim senin adına üzüldüm.Bu ülkeler Türkiyeyi adam yerine koymaya başladı saygı duyuyor cekedini ilikliyor,TÜRKİYENİN DİK DURUŞUNDAN İRKİLİYORLAR BU SANA GURUR VERMİYORMU  ŞAYET VERMİYORSA AYNANIN KARŞISINA BİR GECİP KENDİNE BAKMALISIN.israilin kutlaması korkusundandır yoksa hükümetin duruşu belli.Bundan önceki mhp koalisyonunun içraatları meydanda  herkes bunu bildiği için %50 Bu ülkenin askerinin,hakimlerinin,savcılarının,ulusalcılarının,aydınlarının yaptıkları meydanda nasıl ülkeyi böldükleri nemalandıkları bugünkü muhalefet partilerinin de canak tuttukları alanen meydanda onları millet vekili yaparak meclise taşıdılar ALLAH aşkına daha neden bahs ediyorsun bu ülkede yaşadıklarımızı biz biliyoruz davulun sesi size uzakdan hoş geliyor.Senin kızın ,eşin başörtülü diye namaz kılıyor diye aşağılandımı hiç incindinmi hiç kalbin sızladımı.Gölcük donanmasında komutanlar balyozcular dek derdi din düşmanlığı,islam ve kuran,dini kitaplar,kadir geceleri gibi özel geceleri,ALLAH cc zikir etmeyi namaz kılmayı suç unsuru askeriyeden atılma sebebi göstermişler .Bu insanlar bunları ve daha fazlasını yaşadı unutmadı sandığın başına gittiğinde kendini inkar etmedi.Bu ülkeyi yönetenlere güven servet kardeşim artık emin ellerde imanlı ve ALLAH cc yanlızca secde edenlerin elinde inan inan inan kardeşim.Unutmadan birde kaynağı uuysal ve yasaldır hiç üzülme kardeşim.selam ve dua ile.

Mehmet Ziya Biber 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: Aydın Akyol (25 Haziran 2011 - 22:44), hüseyin düzenli (20 Haziran 2011 - 15:03), engin_a61 (19 Haziran 2011 - 08:49)
    • Süper Moderatör
    • *
    • 63 Mesajı Toplam
      129 Kere Beğenildi
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #9: 19 Haziran 2011 - 11:51 »
  • Yayınlama
  • Mehmet'çiğim ağızına sağlık...Az söyledin...Öz söyledin...Dahaları var. O dahalarını kilometrelerce yazsanız bile fayda etmiyor görüyorsun..Çünkü önemli olan söylediğiniz laftan ziyade karşı tarafın söylediklerinizi algı gücüne göre anladığı kadarına bakarak yorumlayacaktır. İnsanoğlu var olduğu müddeteçe hep böyle olmuştur. Onun için her kulağı olan duyacak demek değildir.Her aklı olan anlayacak, ikrar edecek demek değildir.Her gözü olan gerçekleri görecek  anlamına gelmemektedir...Kılçtaroğlu siyasi olarak hızlı trenle seyahat etmedi. Ki hükümetin propagandası olur endişesi taşıdı.. Ya bu halka ne oluyor.Göremiyor mu? Duyamıyor mu? Konuşup itiraf edemiyor mu? Neden? Neden? Neden?....İnsan gerçekten bu insanlar adına üzülüyor dostum...

Ahmet Aktürk (Hoca) 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: hüseyin düzenli (10 Ağustos 2011 - 20:05)
    • Kazım Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • 8 Mesajı Toplam
      11 Kere Beğenildi
    • GSM: 0534 303 30 37
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #10: 19 Haziran 2011 - 12:38 »
  • Yayınlama
  • sevgili kenan ve yavuz kardeşlerim,bende her ikinizin görüşlerine ;D ;D ;Dsonuna kadar katılıyorum.aradaki gülme ikonlarına lütfen takılmayalım,yavuzuma katıldığım içindir onlar,diğer yorumlara zoraki gülümsemedir nacizane.sevgi,saygı ve muhabbetle kalın.ALLAH'ın selamı hepimizin üstüne olsun.

• Aktif Visirli
    • *
    • 35 Mesajı Toplam
      51 Kere Beğenildi
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #11: 22 Haziran 2011 - 13:21 »
  • Yayınlama
  •      Servet abi öncelikle herkese saygılarımı sunarım. Size gene cevap  yazma ihtiyacı hissettim. Şu anki hükümetimiz %50 gibi çok yüksek oy oranıyla seçimi büyük bir zaferle bitirdi. Sizler bu yükselen oy oranını ülkedeki bazı hain ve bölücü kesimlere verdiği tavizlere bağlıyorsunuz. Bir defa böyle bir durum söz konusu değil. Ülkemizin bu sorunlu bölgesine hükümetimiz nasıl hizmet götürmüşse diğer bütün bölgelere de  hizmet götürmüştür. Doğu ve Güney Doğu bölgelerimiz biraz fazla önemsenmişse bunun nedenleri vardır. Birincisi bu bölgeler diğer bölgelerimize göre biraz geri kalmıştır. İkinci neden ise bugüne kadar hep sorun olan terör örgütüne bölge insanından elde edebileceği her türlü desteğe mani olmaktır.  Yalnız bütün bunları hainlik ve bölücülük diye nitelemek çok yanlış bir şeydir. Zira şu anki iktidarımız  kurulduğu günden beri ülkemizin hemen her bölgesinde her seçimde oyunu hep artırmıştır. Yanlışmı? Demek ki bütün Türkiye yapılan icraatlardan, hizmetlerden memnun. Bizim halkımız her geçen gün gerçekleri daha iyi görebiliyor. Bunun nedeni halkımızın sürekli eğitim oranının yükselmesi ve gelişen iletişim teknolojisi (telekomünikasyon) sayesinde gerçeklerin daha iyi görülebilmesidir.
          BOP (Büyük Ortadoğu Projesi) diyorsunuz. Ve bizim hükümetimizin de burada hainlik ettiğinden bahsediyorsunuz. Ben de diyorum ki tam aksine bugüne kadar olduğu gibi artık ülkemizde dış güçlerin oynadığı oyunlar oynanamıyor. Mesela şöyle bir misal veriyim. 12 Eylül 1980 darbesinden sonra bir Amerikalı üst düzey yetkilinin "Bizim uşaklar becerdi" diye bir sözü vardır. Yani ülkemizin askeriye, hukuk, bürokrasi...vb. her alanına soktukları hainlerle, kurdukları illegal örgütlerle, medyayla, ülkemizi ekonomik, siyasal ve toplumsal bunalıma sokup darbeye vesile olmuşlardır. Bu 1960, 1971, 1980, ve 1997'de hep aynısı gibi olmuştur. Her ihtilalden sonra ülke sallıyorum 20-30 sene geri gitmiştir. Fakat bugün hükümetimizin, Başbakanlığa bağlı MİT'in , müspet diyebileceğimiz yargıçlarımızın, savcılarımızın, güvenlik güçlerimizin...vs.nin çabalarıyla bu hainler bir bir ortaya çıkıyor . Yani sizin iddianızın tam tersi oluyor.  Haber bültenlerini takip edin hemen her gün bir general, bir  yönetici, bir siyasetçi...vs.  gözaltına alınıyor. Bunların çoğu ülkemizin geri gitmesi için dış güçlerce yapılan tezgahlara alet olmuş hain kimselerdir. Ama artık hükümetimizin çabalarıyla eski oyunlarını yapamıyacaklar.
          Bazı muhalif kimselerle konuşuyorum öyle şeyler söylüyorlar ki sanki hükümetimiz ülkeyi satıyormuş. Evet hükümet özelleştirme adına çok sayıda ağır sanayi tesisi, fabrika ve arazi satmıştır. Lakin bu satılan fabrikalar gene Türk devletine vergi verir. İçinde çalışanlar gene Türk mühendisi, Türk ustabaşısı ve Türk işçisidir. Şayet düşünüldüğü gibi bir iş yaparlarsa hemen devletleştirilebilirler. Yahudiler  ele geçirdikler topraklarının önemli kısmını  satın alarak oraya yerleştiler. Lakin o zamanlar oralarda bir devlet yoktu. İşgalcilerin manda yönetimi vardı. Bizden de toprak satın alıyorlar. Aynı şeyi bölgesinin süper gücü olan Türk devletine karşı yapabilirlermi? İmkansız.  Sonuçta tapularının üzerinde T.C. yazar. Devlet gerekirse buraları istimlak bile edebilir. Kimse korkmasın satın alarak kimse büyük Türk devletinden bir şey koparamaz.
            Sonuç olarak hükümetimiz seçimlerde ne ekersen onu biçersin misali halka yaptığı hizmetlerin karşılığını almıştır. Bizim ülkemiz sahip olduğu yeraltı ve yerüstü kaynaklarıyla, engin devlet kültürüyle, genç ve aktif nüfus potansiyeli ile her zaman süper güç olabilir. Lakin Cumhuriyetten bugüne kadar hiç süper güç olamadık. Yukarıdaki sebeplerden dolayı bu hep böyle oldu. Sağolsun şu anki hükümetimiz sayesinde ülkemiz hemen her alanda köklü  yenilikler yaşıyor. Bir zamanlar Avrupanın yüzlerce yılda yaptığı Rönesansın benzeri hareketi ülkemiz başarılı bir yönetimle çok daha kısa sürede tamamlıyacaktır. Ben öyle inanıyorum ki çoğu İslam aliminin de belirttiği gibi 21. yüzyıl Türk-İslam asrı olacaktır. Yeter ki bizler şu anki hükümetimize ve onlarla aynı paraleldeki hemen herkese elimizden geldiğince destek olalım. Bir şey yapamıyorsak en azından oyumuzu öyle kullanalım. Nitekim halkımız dediğimi yapıyor.

Geceler uzundur, onu uyuyarak kısaltma.
       Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

Aydın Akyol 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: YAVRİLİGOT (22 Haziran 2011 - 19:50), Kenan Yazıcı (22 Haziran 2011 - 16:31)
    • Kemal Algül
    • Aktif Visirli
    • *
    • 16 Mesajı Toplam
      20 Kere Beğenildi
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #12: 23 Haziran 2011 - 02:24 »
  • Yayınlama
  •   Öncelikle saygilar sunuyorum sayin baskanim...
    baskanim bu nasil sessizlik her iki vatandasdan birinin oyunu almis bir hükümete saygi duymak yarasir.yoksa milliyetciligi kafatascilik olarak algilayan bir partinin yöneticilerin yaptiklarinami saygi duymak lazimdir?

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
    Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• İsmail Hakkı Biber
    • Aktif Visirli
    • *
    • 8 Mesajı Toplam
      8 Kere Beğenildi
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #13: 24 Haziran 2011 - 21:16 »
  • Yayınlama
  • Saygı değer Servet abim seni canı gönülden kutluyorum ve fikirlerine düşüncelerine ve görüşlerine katılıyorum ancak bazı insanlar bazı olayları görmezden geliyor ya da görmek istemiyorlar benim üzüldüğüm bü insanlarla aynı havayı ve aynı vatanı paylaşıyor olmamdır koskoca gülen köyünden TBMM de grubu bulunan benim partim(MHP)ye 3 oy çıkmıştır. bu 3 oyuda dernekpazarına giden yabancı güvenlikçi memur arkadaşlarım vermiştir ben dernekpazarı 1003 nolu sandık görevlisi olduğum için orada oy kullandım ben isterdim ki  benim köyüm milliyetçilik yapıp en azından ismail kardeşlerine onurlandırırlar diye düşündüm bundan dolayı gülen köyünden  tüm ilişkilerimi kesiyorum benimlede bundan sonra kimsenin bir işi olmasın...

Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Emrullah Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • 85 Mesajı Toplam
      113 Kere Beğenildi
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #14: 24 Haziran 2011 - 21:47 »
  • Yayınlama
  • Köylüleri suçlamak kolay ve kestirme yol. Kimse bu tarz konularda köylüleri suçlayamaz, buna hakkı yok. Birini suçlayacaksanız öncelikle kendinizi suçlayın. "MHP ilçe teşkilatı olarak biz nerede hata yaptık da kendi köylümüz bile bize inanmadı, partimize inanmadı." deyin.

Herkesin sizin siyasi partinize ve görüşünüze saygı duymasını istiyorsanız sizde insanların siyasi düşüncelerine saygı duyun. Tercih etmedi, inanmadı demekki MHP'ye. İnandırmak için başka yollar arayın. CHP zihniyeti gibi halkı suçlayarak hiç bir yere varılmaz. Zaten bir çok noktada benzeşen partiler(MHP ve CHP) bari halkı suçlama noktasında benzemeyin. Sittin sene iktidara gelemedikleri ve gelemeyecekleri gibi sizin partinizde bu kafayla sittin sene iktidara gelemez.

Önce kendinize bakmanızda, kendinizi yargılamanızda fayda var diyorum...

Saygılar... 

Emrullah Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ebruçobanoğlu (24 Haziran 2011 - 23:15)
    • İsmail Hakkı Biber
    • Aktif Visirli
    • *
    • 8 Mesajı Toplam
      8 Kere Beğenildi
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #15: 24 Haziran 2011 - 22:00 »
  • Yayınlama
  • emrullah  sen kazonada yaşadın soğuktan kafan buz tuttu beynin az çalışıyor. sen memur olmuşsun ama........ama baban gibi olamadın sen zihniyetten ne anlarsın sen tek başına hiç bir savaş verdin mi veya tek başına bir gülen köylüyü bire bir korudun mu. bizler zaten sizin gibi insanlara iktidar olmak istemiyoruz bizim kendi milliyetçiliğimize ALLAHın izniyle bu ülke için yetiştirip göreve getiriceğiz sizlerde o zaman kaçaçak sıçan deliği arayacaksınız.

Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Emrullah Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • 85 Mesajı Toplam
      113 Kere Beğenildi
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #16: 24 Haziran 2011 - 22:19 »
  • Yayınlama
  • emrullah  sen kazonada yaşadın soğuktan kafan buz tuttu beynin az çalışıyor. sen memur olmuşsun ama........ama baban gibi olamadın sen zihniyetten ne anlarsın sen tek başına hiç bir savaş verdin mi veya tek başına bir gülen köylüyü bire bir korudun mu. bizler zaten sizin gibi insanlara iktidar olmak istemiyoruz bizim kendi milliyetçiliğimize ALLAHın izniyle bu ülke için yetiştirip göreve getiriceğiz sizlerde o zaman kaçaçak sıçan deliği arayacaksınız.

Olayı kişiselleştiriyorsunuz farkındaysanız. Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz...

Ben kendinizi sorgulayın diyorum siz alakasız yere, beni sorgulamayı bırakın suçluyor, infazımı istiyorsunuz.  :D

Kendi partinizi sorgulayın mesela. Mukaddesatçı bir parti olan MHP'nin nerden nerelere geldiğini sorgulayın. Teşkilatla alakası olmayan kişilerin, 9 ışığı bilmeyen kişilerin milletvekili adayı gösterilmesini sorgulayın. 15 Genel Başkan Yardımcısının 8'inin uçkurlarına hakim olamayışını ve porno kasetleri olmasını sorgulayın. Türkeş'in benimsediği İslam çizgisi yerine Şamanistlerin çizgisinde yürümesini sorgulayın. Deniz Bölükbaşı gibi ülkücü camiaya yıllardır düşmanlık etmiş solcu birisinin MHP'den aday gösterilmesini sorgulayın. 2001 krizinin baş mimarı olan bir partinin ülkeye neler verebileceğini sorgulayın. İdam cezası olmasına ve idam cezası verilmesine rağmen teröristbaşını asmayıp besleyen karara imza atan o dönemin Başbakan Yardımcısı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi sorgulayın. Milliyetçilik ile kafatasçılığı birbirine karıştıran partinin yeni vizyonunu sorgulayın.

Tüm bunları sorguladıktan sonra gelin köylülerimizi sorgulayın.

Dip not: Ayrıca ben Kazeno'da yaşamadım. Başka bir yerden buz tutmuş olmalı beynim.

Emrullah Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ebruçobanoğlu (24 Haziran 2011 - 23:15)
    • Aktif Visirli
    • *
    • 35 Mesajı Toplam
      51 Kere Beğenildi
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #17: 25 Haziran 2011 - 21:55 »
  • Yayınlama
  • Saygı değer Servet abim seni canı gönülden kutluyorum ve fikirlerine düşüncelerine ve görüşlerine katılıyorum ancak bazı insanlar bazı olayları görmezden geliyor ya da görmek istemiyorlar benim üzüldüğüm bü insanlarla aynı havayı ve aynı vatanı paylaşıyor olmamdır koskoca gülen köyünden TBMM de grubu bulunan benim partim(MHP)ye 3 oy çıkmıştır. bu 3 oyuda dernekpazarına giden yabancı güvenlikçi memur arkadaşlarım vermiştir ben dernekpazarı 1003 nolu sandık görevlisi olduğum için orada oy kullandım ben isterdim ki  benim köyüm milliyetçilik yapıp en azından ismail kardeşlerine onurlandırırlar diye düşündüm bundan dolayı gülen köyünden  tüm ilişkilerimi kesiyorum benimlede bundan sonra kimsenin bir işi olmasın...
    Sayın abicim sen şayet milliyetçilik diyorsan hiç canını sıkma. Bizim köylülerimiz verdikleri oylarla ne derece milliyetçi olduklarını göstermişlerdir. Yanlış anlamayın bu kafatası milliyetçiliği değildir. Şimdi milliyetçi kimdir biliyormusun? Vatanını ve milletini sevendir. Vatanını ve milletini gerçekten sevdiğinin kanıtı nedir bilirmisiniz? Vatana ve millete hakiki manada hizmet etmektir. Şimdi bunu en güzel şekliyle AKP hükümeti yapmıştır. Bütün dünya büyük ekonomik krizlerle çalkalanırken bizim ülkemiz 10 sene boyunca hemen her alanda daha ileri gitmiştir. Lakin senin o bahsettiğin  partinin (MHP) de içinde bulunduğu üçlü koalisyon döneminde bütün dünyada hayat normal iken ülkemiz pek çok alanda tarihinin en büyük krizlerinden birini yaşıyordu. Atalarımız ne kadar güzel söylemiş. Lafla peynir gemisi yürümez. Bu kimseler ister MHP ister başka parti olsun ne kadar milliyetçi oldukları yaptıklarından bellidir.
            Rahmetli Alpaslan Türkeş, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu gibi kimseler MHP'nin kurucusu olup, ülkücülüğün de mimarıydılar. Lakin bugün MHP'yi yönetenlerin ekserisi yaptıklarıyla ve konuştuklarıyla hakiki ülkücülerle hiç alakası yoktur. Gerçekte ülkücüler bizim kardeşimizdir ama hakiki ülkücüler. Şu an MHP'yi yöneten pek çok kimsenin ülkücülükle , milliyetçilikle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Bu söylediklerimi hakiki ülkücü kardeşlerimizden bizzat duymuşumdur. Onlar zaten öyle olduğu için referandumda hep evet dediler ve bunu teşvik ettiler.
            Sonuç olarak köylülerimizi kullandıkları oylardan dolayı tebrik etmeliyiz. Zira AKP'yi seçmişlerdir. Yani hakiki milliyetçi bir partiyi. Daha doğrusu inançlara saygılı milliyetçi muhafazakar bir partiyi. Bunu aşağı yukarı bütün Türkiye de anladı. Onun için seçimde hemen hemen bütün Türkiye turuncu renge (AKP) boyandı. O halde bütün Türkiye vatandaşlarını da tebrik etmeliyiz. Saygılarımla....

Geceler uzundur, onu uyuyarak kısaltma.
       Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

Aydın Akyol 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: YAVRİLİGOT (25 Haziran 2011 - 22:14)
    • İrfan Korkmaz
    • Aktif Visirli
    • *
    • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • 62 Mesajı Toplam
      113 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0530 441 33 36
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #18: 25 Haziran 2011 - 22:24 »
  • Yayınlama
              Değerli  İsmail ağabey,
            Sen milletvekili adayıydın da biz mi duymadık?
            Şu Visir (Özellikle bu şekilde yazıyorum,bu aralar bayağı darlandım hani)köyünde,sevdiğim takdir ettiğim  belki On kişiden birisin.Yani bu 'Ülkü' sevdasını anlayamadım gitti.Elbette siyasi görüşüne saygı duyuyorum;ama yapılan bunca icraata rağmen şu A.K.P ye bir imtiyaz vermemen ve hala daha birilerinin dolduruşuna gelmen beni çok üzdü.(Aynısını İstanbul'da abin yapıyor,onu da çok seviyorum;ama nedense sizi neden sevdiğimi bilmiyorum)Saçmalıyor muyum yine?Neyse Bir  İki gün dursun silecem bu yorumu;ama hakikaten siyasi fikirlerinden dolayı bir köye sırt çevirilmez.Ben de çevirmek üzereyim ya,bunun siyasetle alakası yok

Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

İrfan Korkmaz 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Aydın Akyol (25 Haziran 2011 - 22:50)
    • Mehmet Ziya BİBER
    • Aktif Visirli
    • *
    • 27 Mesajı Toplam
      46 Kere Beğenildi
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #19: 26 Haziran 2011 - 01:00 »
  • Yayınlama

İsmail kardeşim yazını okuyunca tam anlamıyla şok oldum desem yeridir.Yanlış hatırlamıyorsam yerel secimlerde muhtar adayıydın bu fikirlemi köyü yönetecekdin senin adına çok üzülüyorum .Emrullah kardeş seni eleşdirdi diye ona hakaret etmeyi sana uygun bulmuyorum ona bir özür boçlusun ,onu teprik ediyorum size büyüklerine saygısından olmalı aynı uslupla cevap vermedi.Kısacası benim köylüm akıllıdır doğru kişilerin yanında olmasını bildi bundan iftihar duymalısın gocunmana gerek yok .Kardeşim kafatascı milliyetcilik bu ülkeye zarar veriyor kürtlerde aynısını yapıyor ve bu kesimler bundan nemalanıyor .Fazla uzatmaya gerek yok yukardaki yazımı okumuşsundur birdaha okumalısın.selam ve dua ile.

Facebook Yorumları

Twittear