SESSİZ, SEDASIZ %50! - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: SESSİZ, SEDASIZ %50!  (Okunma sayısı 11411 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
  • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
  • 40 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
  • GSM: 05337352022
SESSİZ, SEDASIZ %50!
« Yanıtla #20: 26 Haziran 2011 - 14:55 »
  • Yayınlama
  • o kadar yazdınız okudum, birazda farklı düşünmek lazım. alternaifi olmayanbir parti. evet doğru bölünmeye çanak tutuyor. ama bir gerçek daha var yeni hükümet ve uygulamalar daha çok sıkıntı doğurur. burada hemfikir olmamız gerekir. diğer konularda ise Sn Servet Işıldar abimiz haklıdır. bu ülkede her vatandaş cefa çekmektedir. birilerinin ardına hak vererek durmak kendi bölgesine hakaret içerir. yaşadığınız köyde insanlar hala daha fakirlikten çırpınıyorsa hala daha yolu yapılmıyorsa bu demek değil mi aynı eziklikle hayatı yaşıyor. 80 de hapishanelerde b..k yedirmişler sanki bunu farklı etnik kökendeki insanlara yedirmemişler gibi savunuluyor. farklı bölgelerde insanlar hala daha hayvanları ile yatıp kalkıyor. bu işin çözümüne halk olarak müdahil olmalı ve çözüm için çaba göstermeyliyiz. ama bu çözümü yanlı bir şekilde yapanlara da uygun uslüp ve edeple cevap vermeliyiz. Tito nun meşhur sözü; Türkler yeni bir kurtuluş savaşı verecek afrika ve avrupa coğrafyasında çok değişiklikler göreceğiz. sözüm ona, düne kadar suriye ile iyi ilişkiler kuran mevcut hükümet, çıkana yaklanmadan sonra kiminle pazarlık ediyor. velevki CİA başkanı ankara'ya sessizce gelip 5 gün boyunca neler yaptı. bunlar hep muaalakta kalan konulardır. neyi ve kimi savunduğunuz önemli değildir. önemli olan bu ülkenin asıl ve asil unsurlarını hiçe saymadan davranmaktır. siz inanın yada inanmayın. eğerki Atatürk olmasaydı (ALLAH C.C.) bu iradeyi ona vermeseydi bugün arap ülkeleri gibi sömürü altında kalan ülke olurduk. küfür edenler bir kez daha dönüp geçmişe baksın. DEVLET MİLLET EBED MÜDDET. BÜYÜK TÜRK MİLLETİ.

• İsmail Hakkı Biber
    • Aktif Visirli
    • *
    • 8 Mesajı Toplam
      8 Kere Beğenildi
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #21: 26 Haziran 2011 - 19:51 »
  • Yayınlama
  • çok sevgili kardeşim irfan kalb kalbe karşıdır bende seni severim daha doğrusu tüm insanları severim vede köylülerimi de  ancak benim yazımı okumadan değerlendirme yapılıyor ben A parti veya B partisi demedim ismail hakkı biber dedim. çünkü dernekpazarın da gülenköylüyü ve gülen köyünü en cok savunan herhangi bir kişiye birşey olduğunda koşan bendim veya yardım yapılacak her yerde varım da bir tek santıkta yokum .Hiç önemli değil bü ülkeden ne siyasi partiler geldi geçti ancak geriye gülen köyü ve arkadaşlık kaldı .sende anladığıma göre benim gibi bazi sıkıntıların var inşALLAH bu sıkıntılarının hep beraber üstesinden geliriz sana  ömür boyu başarılar diler sevgilerimi sunarım

Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• İsmail Hakkı Biber
    • Aktif Visirli
    • *
    • 8 Mesajı Toplam
      8 Kere Beğenildi
    SESSİZ, SEDASIZ %50!
    « Yanıtla #22: 26 Haziran 2011 - 19:58 »
  • Yayınlama
  • çok kıymetli mehmet abim biliyosun ki benim için ilk önce insan sevgisi ve saygısı gelir her zaman bizlere bu yakışır  emrullah beyin yazısını dikkatle okumadığını düşünüyorum hitap edişi ve terbiyesizçe yazı uslubu beni birazcık üzdü ondan dolayı biraz kabalaştım bizler genel olarak kişilere parti üstü bakarız büyük küçük herkese saygı ve sevgi gösteririz büyüklere abi küçüklere sevgili deriz seni ve tüm akrabalarımı saygıyla selamlıyorum

Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

Facebook Yorumları

Twittear