GÜLENDER 3.DAYANIŞMA VE KÜLTÜR PROGRAMINA DAVET - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GÜLENDER 3.DAYANIŞMA VE KÜLTÜR PROGRAMINA DAVET  (Okunma sayısı 11515 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz

2007 yılında İstanbul’da kurulan Trabzon Dernekpazarı Gülen Köyü Derneği güzel bir organizasyona daha imza atıyor.

Bu yıl 3.sünü düzenlediğimiz, birlik ve beraberliğimizin en güzel göstergelerinden biri olan görüşme, kaynaşma, eğlence ve kültürümüzü paylaşma programımızın köylülerimizin, Trabzonlu hemşehrilerimizin ve dostlarımızın katılımı ile coşkuya dönüşeceğine yürekten inanıyoruz.

2007 yılında başlayan dernekçilik faaliyetlerimizde çok güzel organizasyonlara imza attık. Bu organizasyonlardan elde edilen gelirlerle birçok yaraya merhem olduğumuz gibi, 72 öğrencimizede burs vererek yanlarında olduk. Bu yılki dayanışma ve kültür programımızdan da elde edeceğimiz gelir ile bu güzel faaliyetlerimizi artırarak devam ettireceğiz.

Bizler dayanışma olarak temelini attığımız bu köprü ile “düşten öte” memleket kokusunu İstanbul’a taşıyarak bir nebzede olsa hasret gideriyoruz.

18 Mart 2012 Pazar Saat 12.00-16.00 arası Mavi Karadeniz ekranlarından da canlı yayınlanacak olan programımızda sizlerle birlikte olmak bizleri onurlandıracaktır.

TARİH:
18 MART 2012
SAAT:
12.00 - 16.00 arası
MEKAN:
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 1453 TOPKAPI SOSYAL TESİSLERİ
ADRES:
PANORAMA 1453 MÜZESİ YANI / TOPKAPI

* BİLET FİYATI : 35 TL'dir.
* 3.Dayanışma ve Kültür Programımız Mavi Karadeniz TV'den Canlı olarak yayınlanacaktır.

Biletleri derneğimizden ve yönetim kurulu üyelerimizden temin edebilirsiniz. Telefonla bilet satışı yapılır...

Dernek Tel:
0212 677 53 61
Başkan Abdullah Aktürk:
0533 227 77 61
Bşk.yrd. Ahmet Ajtürk:
0533 727 22 60
Sayman Ali Düzenli:
0533 263 54 98
Yavuz Biber:
0536 324 90 35
Erkan Yazıcı:
0533 411 25 03
Hasan Akyol:
0536 625 84 13
Kenan Yazıcı:
0535 432 04 79

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşıp isminizi yazdırarak bilet temin edebilirsiniz. Türkiyenin ve avrupanın her neresinde olursanız olun bu oluşuımda tüm köylülerimizin ve hemşehrilerimizin desteğini bekliyoruz...

TOPKAPI SOSYAL TESİSLERİ

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Kenan Yazıcı 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: ZAFER DÜZENLİ (21 Şubat 2012 - 14:47), lazigo (21 Şubat 2012 - 08:23)
  • Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
  • GSM: +4917620977195
Zaten gülenköyünede böylesi yakisir baska bir hareket de beklemiyorduk , herzaman ayni olay, kendi köyünüzün sanatcilari baska yerlerde ragbet görürken, siz baska sanatcilara özenmeniz bizi dogrusu sasirtmadi, kesinlikle kiskanclik gibi bir olay yok, ALLAHa sükürler olsunki bu zamana kadar bütün hafta sonlarimiz dolu gecti ve bundan sonrasida sezona kadar full, ise ihtiyacimiz da yok, sakin yanlis anlasilmasin ama en azindan bir davet edilmeli diye düsünüyorum, gülenköyüne yakiscak hareket de bu olurdu , kendi sanatcisina sahip cikmak.. Ben bu yaziya sadece kendim icin deyil, bütün gülenköyün sanatcilari adina yazma geregi duydum, tabiki davetli olan sanatcilarimiza saygimiz sonsuzdur.. onlari suclama veya dislama gibi bir niyet ilede bu yaziyi yazmadim.. hani onlarda olsun ama kendi sanatcilarimizda olsun diye düsünüyorum... simdi siz degerli gülenköylü hemserilerimize ve dernek baskanina ve degerli yönetim kuruluna soruyorum.. sizce haksizmiyim....

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
   sevgili sanatçı kardeşim aydın akyol;
   Biz köyümüz için yönetim kurulu  olarak haftada enaz 10 saat mesai harcıyoruz.
Cebimizden, ailemizden, çocuklarımızdan, mesaimizden harcıyoruz. Maddi ve manevi elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. İşi okadar abartıyoruz ki kendi işimizi aksatıyoruz dernek işlerini aksatmıyoruz. Fakat köyümüzün güzüde, seçkin vede kadife sesli sanatçıları iki şarkı okumak için o senin beğenmediğin sanatçıların üç misli para istiyorlar...Ayrıcada biz çıkmasak konuk olarakta gelmeyiz diyorlar...yabancı dediğimiz sanatçılar da hatıra binaen geliyorlar sevgili aydın akyol kardeşim...bilip bilmeden konuşmasak yanlış anlaşılmalara sebep olmasak daha iyi olacağı görüşündeyim....ayrıca seni ve diğer sanatçılarımızı köyümüz yararına bir faaliyette bulunurken hiç görmedim eğer bulunmuşsan bunuda benim bilgisizliğime ver olur mu? şunuda belirteyim sende diğer sanatçı kardeşlerimizde tüm köylülerimiz gibi proğramımıza devetlisiniz.köylülerimiz biletleri satın alarak proğrama gelebilirler siz ve diğer sanatçılarımız benim özel davetlimsiniz buyrun gelin....ayrıca bu yazıyı yazmamış olsanızda davet edilecektiniz...........

• Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
sayin Abdullah Aktürk,

öncelikle sunu diyeyim , köy icin yapmis oldugunuz calismalardan dolayi tsk ederim, dernek islerini bilirim, tabiki bu isleri yapabilmek adina bazi fedakarliklarda bulunmaniz gerekiyor, ama bunlari bilerek bu yola girdiginizi saniyorum.. dolaysiyla bunun mükafatini ama bu dünyada ama öteki dünyada alacaksiniz...
köyümüzdeki sanatcilardan bir kisi sizden yüklü miktarda para istemis olabilir, bunu kalkipta bütün sanatcilara maal etmeniz bence yanlis bir hareket...
beni nezaman aradiysalar ben herzaman elimden geleni yapmisimdir..
Trabzondaki yapilmis olan gece icin Muhtar Dursun Ali Düzenli beni aradi bir telefonu ile almanyadan Trabzona kalktim gittim , bir kurus para almadim, ayni sekilde Almanyadaki dernek icinde elimden geleni yapmisimdir, Almanya derneginin düzenlemis oldugu 2010 yilindaki Karadeniz gecesine katilmis olan sanatcilari cok cüzi rakamlara oraya getirmisim. bundan dolayida dernek kasasina eppeyi bir para kalmistir.. sanatcilar nasil olsa almanyada benim yanimda olduklari icin , dernek yönetiminden Hasan Aktürk abim beni aradi bende sanatcilar ile konusdum bu benim köyümün dernek gecesi burdan az para alacaksiniz dedim ve öyle yaptim.. isimlerini veriyim sanatcilarin ara ve sor bakalim.... Bizim gönül , Cimilli Ibo, Onay Sahin.... bunu yapmama ragmen Sanatci Organizesi Ekranlardan canli yayindan farkli lanse edildi, baska kisiler üzerine maal etti..her neyse... bu geceden de baya miktarda para kaldi gülenköyüne.. yani ben senin adini hic bir yardimda duymadim demen yanlis, bir yere bir sey yaziyorsan arastirda öyle yaz... gülenköyde yapilan asaga yukari cogu yardimda benim adim da vardir, ben herzaman maddi olarak elimden geleni yapmisim, yol konusunda dozer aliminda cami olaylarinda, herzaman elimden geleni yapmisim..kapimiza gelen yönetimden her kim ise geri bos dönmemistir...
Benim demek istedigim farkli bir olay siz bunu anlamak istemediginizden eminim,,, beni bu sekilde davet ediyorsun .. ben zaten istesem bu geceye gelirim, kendi paramlan beni davet etmeyede gerek yok.. her seyi organize etmisiniz biz sizi davet edicektik diyorsun ..cocukmu kandiriyon ne yapiyon anlamadim.... neyse davetiniz icin yinede tskler...

• Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Sunuda belirtiyim burda... bizim begenmedigimiz sanatci yazmisin, asla öyle bir sey demedim bunu kabul etmiyorum ..yazdiklarimi lütfen iyi okuyunda ona göre yorum yazin...saygilarimla

Kemençeci Aydın Akyol 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: AHMET AKTURK (29 Şubat 2012 - 17:43), ebruçobanoğlu (29 Şubat 2012 - 16:19)
  • Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
 SEVGİLİ KARDEŞİM AYDIN;
 ben şahsen seni yakinen tanımıyorum.yazımdada belirtiğim gibi  köyümüz için bugüne kadar ne yapmış olup olmadığınızdan haberim olmadığını söyledim..ayrıca yazıyı senin şahsına değil senin şahsında köyümüz sanatçılarına yazdım.biz gece için köyümüz sanatçılarından bir kısmına teklif götürdük fakat görüş birliği sağlanamadı.size neden teklif yapılmadığını şahsım olarak bilmiyorum..ama siz ve köyümüzün tüm sanatçıları misafir sanatçı ve köyünün kendi gecesine davet olmaksızın katılmalarını bekliyoruz...başımız gözümüz üstüne yeriniz var..inşALLAH bu vesileyle sizle yakından danışma firsatı yakalarız.şahsen sizi tanımaktan ve aramızda görmekten çok memnun olacağımı belirtmek isterim.ayrıca biz yönetim kurulu olarak yaptığımız işlerin eksiksiz ve dört dörtlük olduğunu savunmuyoruz sadece kesinlikle art niyet taşımadığını herkes tarafından bilinmesini rica ediyorum..ALLAH'a emanet ol 18 mart 2012 de görüşmek ümidiyle..........

Abdullah Aktürk 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kemenceci_Aydin (29 Şubat 2012 - 16:38)
  • *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
  • 231 Mesajı Toplam
    424 Kere Beğenildi
    • antoloji
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Bizlerin amacı birlik ve beraberlik içinde hareket etmek ve gurbetçi köylülerin özellikle gençlerin birbirini tanıyarak sevgi ve saygı içerisinde geleceğe daha sağlam adım atmalarını sağlamaktır.

Amaç, derneğimizden ya da köyümüzden bir kişinin dahi olsa elini ayağını çekmesi değil! Bir çocuğun bile seve seve her organizasyona katılması ve “benim köyüm,benim köylüm” demesini duymaktı.
“Zaten gülenköyünede böylesi yakisir baska bir hareket de beklemiyorduk” cümlesiyle başlayan siteminiz baştan beni gururlandırırken, devamında mahcup etti.

“herzaman ayni olay, kendi köyünüzün sanatcilari baska yerlerde ragbet görürken, siz baska sanatcilara özenmeniz bizi dogrusu sasirtmadi, kesinlikle kiskanclik gibi bir olay yok, ALLAHa sükürler olsunki bu zamana kadar bütün hafta sonlarimiz dolu gecti ve bundan sonrasida sezona kadar full, ise ihtiyacimiz da yok, sakin yanlis anlasilmasin”

diye devam ettiğiniz cümlede dikkatimi çeken konu ele güne karşı çatlatma mahiyetinde sanıyorum “full doluyuz” sözü oldu. Bundan bizler gurur duyarız. Ancak, sizin işiniz var ya da yok diye art niyet neden düşündünüz ki?

Ancak, başkanımıza bu konuda katılmıyorum “bir sanatçının dediği bir sözü tüm sanatçılara mâl edemeyiz”  ama başkanımız da bu konuda haklı… Yedi yabancı sanatçıyı önceki organizasyonlara hayr için geldiğini bilerek diyorum bizden birilerinin ücrete tabi tutması üzücüydü açıkçası… Onlarda haklı, haksız diyemem. Herkesin penceresi farklıdır çünkü…
Aydın bey, sizin bu şekilde verdiğiniz tepki aslında bakınca talihsiz cümleler üzerine kurulmuş çok hoş bir sitem. Siz köyümde ben varım demek istiyorsunuz sonuna kadar destekçinizim ama şunu bilin ki sanatçılarımızın çok rağbet gördüğü bu zamanda da mesela on binler gibi ücret alacakken bunu cüzi rakamlara düşürmek ve onları işinden mahrum etmekte bize yakışmazdı. Nitekim de öyle yaptı yönetimimiz…
Mesela ben sanatçı olsaydım sizin dediğiniz gibi full doluyum demez. “Arkadaşlar ayıp ettiniz full bile dolu olsam köyüme ve köylüme ayıracak hep vaktim vardır” demenizi beklerdim…

Noktayı koyarken şunu belirteyim ki; sizi daha iyi tanımamıza sebep oldunuz umuyorum ki bu kadar köyünü ve köylüsünü seven biri olarak sizi diğer organizasyonlarımızda en önde göreceğiz. Birilerinden bu sözleri duymak gerçekten güzel…. Üstelik davetliler konusunda hiçbir şey organize edilmedi.

Sizin de misafir olarak geleceğiniz böyle güzel bir dayanışma gününde ellerinizle konuşturacağınız kemençenin ritmini şimdiden duyar gibiyim….
(CEVAP YAZMAMIN SEBEBİ EN BAŞTA BİZLEREDE SORUYU YÖNELTMENİZDEN KAYNAKLI)

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: AHMET AKTURK (29 Şubat 2012 - 16:38), Kenan Yazıcı (29 Şubat 2012 - 16:31)
  • Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Sayin Ebru Cobanoglu hanfendi..,

Evet cok dogru diyorsunuz ayni düsünceleri sizin ile paylastigimdan emin olabilirsiniz,
keske bende diyebilseydim evet bende varim , bende destek olacagim , bunu bastan acik acik yazabilseydim, ama bu bir deyil iki deyil üc deyil, kac gece yapildi biz herzaman bunu dile getirdik. ayrica sevgili kardesim kenan yazici birzat bunu kendisi bana söyledi iyiki seni tanimisiz köyümüzde böyle birisi oldugunu bilmiyorduk ve beni msn den ekledi baya bir sohbetimiz oldu ve bundan sonraki gecelere aydin abi seni davet edecegiz diye söz bile verdi, buna ragmen böyle seyler olunca eee birakinda bende sitemimi yapayim, okadarda olsun yani...

ben zannediyorumki , türkiyede trabzonda olsun veya avrupadaki gülenköyü gecelerinde yeterince yaptim, bunu arastirip sorusturabilirsiniz veya bunun aksini iddia eden varsa buraya yazsin...birazda onlar benim icin yapsin en azindan beni hatirlasin, kimseden bir maddi beklentim yok sakin beni yanlis anlamamayin...

sunuda belirteyim, ben hic bir zaman hic bir kimse icin art niyetli düsünmedim düsünmemde, ama benim icin art niyetli düsenenler oldugu icin ve benim bu gibi yerlerde programm almami istemeyenler oldugunu bildigim icin , böyle sey yazmak geregi duydum...

tabiki bende bu sekil bir yazi yazmak istemezdim ( ALLAHa sükür ise ihtiyacimiz yok fulluz ) diye... bazen söylemek istemedigin seyleri mecburen söylüyorsun..

yazmis oldugum yazi ile sizleri kirdiysam özür dilerim...

Baskanimiz Abdullah Aktürk Ile Telefonda gerekenleri konusduk, insALLAH bir sey cikmassa ,ölüm kalim olmassa ,bu gecede olmaya calisicam.
saygilarimla...

Kenan yazici kardesim kusura bakma bunu aciklamak zorunda kaldim arada harcandin...:::)))
 ama durumu idare et, hakkinida helal et kardesim...

Kemençeci Aydın Akyol 'nin Mesajlarını Beğenen 4 Kullanıcı: lazigo (01 Mart 2012 - 11:47), AHMET AKTURK (29 Şubat 2012 - 17:43), Kenan Yazıcı (29 Şubat 2012 - 17:19), ebruçobanoğlu (29 Şubat 2012 - 17:13)
  • *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • 231 Mesajı Toplam
    424 Kere Beğenildi
    • antoloji
İşte budur ....

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Zeki Akyol (15 Mart 2012 - 17:58), AHMET AKTURK (29 Şubat 2012 - 17:43)
  • Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Helal olsun Aydın abi, sende hakkını helal et... İhmalkarlık bende bu yoğunluğun içinde gözden ırak olan maalesef unutuluyor... Tekrar hakkını helal et...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Kenan Yazıcı 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: AHMET AKTURK (29 Şubat 2012 - 17:43), ebruçobanoğlu (29 Şubat 2012 - 17:39)
  • *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • 231 Mesajı Toplam
    424 Kere Beğenildi
    • antoloji
Ayyy olayı görmedi kimse, Kenan abi heyecan yaptı ve Aydın yerine-Atdın abi, helal et yerine-türk filmlerine özenip nelal et yazdı ve ben gülmekten kendimi alamıyorum hala.....

NEDEN DÜZELTTİN Kİ KEŞKE UYARMASAYDIM SENİ  >:(

Böyle güzel bir sonuçtan sonra heyecanlanmanın yeri zaten ;)

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: lazigo (01 Mart 2012 - 11:47), AHMET AKTURK (29 Şubat 2012 - 17:43), Kenan Yazıcı (29 Şubat 2012 - 17:42)
  • Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi

Kemençeci Aydın Akyol 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: LEMA (01 Mart 2012 - 13:29), ebruçobanoğlu (01 Mart 2012 - 12:55), lazigo (01 Mart 2012 - 11:47)
  • P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
  • 184 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
Konunun hüsn-ü  hatime  ile nihayetlenmesi  çok hoş oldu...

Aydın  Bey; eleştirilere  karşı tavrınız  ve  cevaplarınızdan dolayı da tebrik ediyorum sizi...

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

Gülşen Yazıcı 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Zeki Akyol (15 Mart 2012 - 17:59), Kemenceci_Aydin (04 Mart 2012 - 04:24)
  • Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

İsmail Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen 7 Kullanıcı: Hasan AKYOL (20 Mart 2012 - 11:52), Zeki Akyol (15 Mart 2012 - 17:59), Kenan Yazıcı (06 Mart 2012 - 09:41), ebruçobanoğlu (04 Mart 2012 - 10:32), Kemenceci_Aydin (04 Mart 2012 - 04:25), ZAFER DÜZENLİ (03 Mart 2012 - 20:45), lazigo (03 Mart 2012 - 13:15)
  • O Bir Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Merhabalar siteyi çok fazla takip edemiorum, derneğin faaliyetlerini sadece dayımdan babamdan filan duyuyorum,her ne kadar gülen köyümden yıllar yıllar öncesinde,çok küçükken ayrılmış olsamda her zaman Gülenli olmaktan gurur duyuyorum.Biletlere bakarken yapılan konusmalara gözüm takıldı,ne kadar olayların dışında olsam da başta çok üzüldüm,sonra konunun güzel sonla bittiğini görünce çok sevindim ve kendi köylümle bir kez daha gurur duydum.her ne kadar kimseyi tanımasam da pazar günü gelmeye gayret edeceğim,annem ve babam Bursadan geleceği için yalnız da kalmam ve bir kaç akrabayı bu vesileyle tanımış olurum inşALLAH :)

Zeliha Aktürk Gündoğdu 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ebruçobanoğlu (16 Mart 2012 - 13:30)
  • Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
ÖĞRENCİLER GÜLECEK

Trabzon'un Dernekpazarı İlçesi'ne bağlı Gülen Köylülerin İstanbul'da kurduğu Gülen Köy Derneği, öğrencilere burs verebilmek için ilginç bir yöntem seçti. Dernek yönetimi Trabzonsporlu futbolculara imzalattığı 4 formayı yarın açık artırmayla satışa sunacak

Trabzon'un Dernekpazarı İlçesi'ne bağlı Gülen Köylülerin İstanbul'da kurduğu 'Gülenköy Derneği' diğer köy derneklerine örnek olacak bir çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor. Gülen Köyü Derneği, öğrencilerine burs için ayrılan ödeneği artırmak ve yeni öğrencilere burs sağlamak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenliyor. Dernek 18 Mart Pazar günü İstanbul Büyükşehir Belediyesi Topkapı Sosyal tesislerinde Trabzonsporlu futbolculara imzalatılan 4 forma ile ressam Süleyman Kargı'nın birini program sırasında çizeceği 4 tabloyu açık artırma ile satılacak.

85 ÇOCUĞA BURS

Dernek Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Aktürk, hemşehrileri olan bazı işadamları ve köyün ileri gelenlerinin desteğiyle 85 öğrenciye burs sağladıklarını hatırlarak, "Bu yeni etkinlikle de öğrencilerimizin yardımına koşacağız. Bu açık

artırmayla hem köylülerimiz birbirine destek olacak, hem de gurbetteki hemşehrilerimiz birbiriyle buluşacak, kaynaşacak" diye konuştu. Derneğin diğer projeleri ile ilgili de biligi veren Aktürk, "İstanbul dışına 200 bin metre karelik alana 100 hanelik bir yerleşim yeri kurmayı planlıyoruz. Bu sayede köyümüzün insanları hep birlikte tatillerini geçirme fırsatı yakalayacak. İstanbul'dan, Bursa'dan hemşerilerimizle bu yerleşim yerinde buluşacağız" dedi.

Haber: Yeni Şafak Gazetesi      Yayın Tarihi: 17.03.2012

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

İsmail Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen 4 Kullanıcı: ebruçobanoğlu (02 Nisan 2012 - 12:30), Hasan AKYOL (20 Mart 2012 - 16:04), sadıkyılmaz (19 Mart 2012 - 05:27), hasanakyol (17 Mart 2012 - 17:30)

Facebook Yorumları

Twittear