KÖYLÜLERİMİZ BU KAHVALTIDA BULUŞTUK - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: KÖYLÜLERİMİZ BU KAHVALTIDA BULUŞTUK  (Okunma sayısı 3731 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• GÜLENDER
  • Aktif Visirli
  • *
  • 30 Mesajı Toplam
    76 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü
  • GSM: 0212 677 53 61

31 Mart 2013 Pazar günü saat 10.00 da Güzel bir kahvaltı organizasyonunda 7’den 70’e köylülerimiz ile buluşmaya ne dersiniz? Tüm köylülerimiz davetlidir.

G Ü L E N D E R    Y Ö N E T İ M

Yer: Soğanlı Mah. Cavuşpaşa  Cad. Hülya Sok. No: 10 (Kocasinan polis Karakolu yanı) CAFEBİYER
Tel: 0212 556 50 11   http://www.cafebiyer.com/     

Editör 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: dursunersin (01 Nisan 2013 - 11:46), Hasan AKYOL (30 Mart 2013 - 23:38), fatih_visir (30 Mart 2013 - 20:26)
  • GÜLENDER
  • Aktif Visirli
  • *
  • 30 Mesajı Toplam
    76 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü
  • GSM: 0212 677 53 61
Düzenlemiş olduğumuz Kahvaltı Organizasyonumuz Bayanların çoğunluklu katılımı ile güzel geçti diyebiliriz. Fakat yine her zamanki gibi aynı yüzler olması tabi ki bir açıdan güzel olmakla beraber aslında bu tür organizasyonlara  daha fazla köylülerimizin iştirak etmelerini Yönetim olarak arzu etmekteyiz. İNŞAALLAH bu organizasyonlara daha fazla köylülerimizin katılımı olacak diye ÜMİT EDİYORUZ...

Böylece büyük bir AİLE olduğumuzu herkese ispatlamış olacağız...

G Ü L E N D E R     Y Ö N E T İ M

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xynmjz_31-mart-kahvalty-organizasyonu_news" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xynmjz_31-mart-kahvalty-organizasyonu_news</a>

Editör 'nin Mesajlarını Beğenen 5 Kullanıcı: ebruçobanoğlu (02 Nisan 2013 - 13:09), iSM@iL DUZENLi (02 Nisan 2013 - 08:34), AHMET AKTURK (02 Nisan 2013 - 08:13), sadıkyılmaz (02 Nisan 2013 - 06:10), Hasan AKYOL (02 Nisan 2013 - 01:25)
  • Süper Moderatör
  • *
  • 63 Mesajı Toplam
    129 Kere Beğenildi
         Sevgili Başkanım ve addaşım Ahmet AKTÜRK'ün doğum gününü kutlayarak söze başlamak istiyorum.Sevgili Erkan ve adı gibi nazik ve narin kızımız Ebru Hanım... Dernekçilik gibi en ağır toplum işçiliğine soyunduğunuzdan dolayı sizleri tebrik ederim. Tabi bu arada Ali'yi,Yavuz'u unuttuğumu sanmayın...Hepiniz nadide çiçekklersiniz. Yolunuz uzun ve engebellidir. Ama sizlerin antrenmanlı olduğunu görüyorum. Bu engelleri aşacaksınız.İnşALLAH Kermes'in açılışına davetsiz misafir (!) olarak katılmayı düşünüyorum.Bu güzel organizasyondan haz duydum, heyecanlandım.Katkı veren herkese teşekkürlerimi arz eder, herkese saygı ve sevgilşerimi sunarım.

Ahmet Aktürk (Hoca) 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ebruçobanoğlu (04 Nisan 2013 - 12:16)
  • *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
  • 231 Mesajı Toplam
    424 Kere Beğenildi
    • antoloji
Bu yolda bizler sizden destek alarak ve böyle güzel duygularla hep arkamızda olduğunuz için yol alabiliyoruz Ahmet Hocam .. Gerçekten yönetim olarak bundan keyif alıyoruz ve her attığımız adımda heyecanlanıyoruz..
DAVET-SİZ değilsiniz, o KERMES in asıl aktörü siz değerli köylülerimizin katılımıyla anlam kazanacak ve

DAVETLİ-miz-SİNİZ (!)

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: sadıkyılmaz (05 Nisan 2013 - 05:56)
  • Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
hep almaya alışan eller e al şu sevabı. hep vermeye calışan ellere de ver şu hesabı demek istiyorum

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

Facebook Yorumları

Twittear