DERNEKPAZARI İLÇESİNDE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI HER GEÇEN GÜN ÇOĞALIYOR - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: DERNEKPAZARI İLÇESİNDE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI HER GEÇEN GÜN ÇOĞALIYOR  (Okunma sayısı 5718 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Fahri Düzenli
  • Moderatör
  • *
  • GSM: 0532 504 22 26
YENİLEN PEHLİVAN GÜREŞE  DOYMAZMIŞ

BALCI  ve   YÜCE TEKRAR  ADAY

Politika da bir kural da pes etmemektir. Geçen dönem aday olup, kaybedenlerin bir  çoğu tekrar aday olup hizmet etmek için  mücadeleye  kararlı olduklarını gösteriyorlar. Diğer bir deyişle: “Yenile yenile yenmeyi başarmak”. Biz, bu mücadelelerindeki kararlılıklarını taktirle karşılıyoruz.

Dernekpazarı’nda Belediye Başkanlığı için şu ana kadar, İlçe başkanı Zeki Avni Usta, Güney Mahallesi Muhtarı Yaşar Falcı, Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız, Eski Başkan İbrahim Yüce ve Eczacı Süleyman Balcı Başvurdu.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesinde Personel Müdür Yardımcılığı yapan Şuayip Düzenli ile İş adamı Murat Yıldırım'ın AK Partiden, Mehmet Erdil'in de bağımsız olarak müracaat edecekleri söylenmekte. MHP ve Saadet Partileri Aday Arayışı içinde. CHP’nin de adayı İlköğretim Müfettişi Eyüp Meral’ın olacağı kesin gibi. Gidişat aday adayı sayısının bunlarla sınırlı kalmayacağını gösteriyor.

İlçe başkanı Zeki Avni Usta, Güney Mahallesi Muhtarı Yaşar Falcı, Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız, Eski Başkan İbrahim Yüce ve Eczacı Süleyman Balcı

Haber: Fahri Düzenli

Hoşgörülü olup, herkesi sevebildiğimiz an mutluluklar sonsuz olur...

• Süper Moderatör
  • *
Güclü bir Dernekpazari icin Güclü Adaylar ve Millet el ele, tüm Aday Adaylarina basarilar diliyorum.

Servet Isildar
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Fahri Düzenli
  • Moderatör
  • *
DERNEKPAZARI’NDA ADAY SAYISI ARTIYOR

DURSUN ATALAY  DA:” BENDE VARIM HALKIMA HİZMETE DEVAM Diyerek mesajını verdi
,

Dernekpazarı İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Dursun ATALAY da Adalet ve Kalkınma Partisinden Dernekpazarı Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

Dernekpazarı İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Dursun ATALAY yaptığı açıklamada; 22 yıldır Dernekpazarı İlçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü görevini yürütmekteyim. Bu süre içerisinde görevim gereği  Dernekpazarı’nın tüm mahalle ve köylerini defalarca gezdim- dolaştım ve Dernekpazarı ilçesinde yaşayan vatandaşlarımızla yakın ilişkiler kurarak  ağabey-kardeş çerçevesinde kaynaştım. İlçe merkezi ile mahalle ve köylerimizin sorun  ve ihtiyaçlarını  yerinde görme imkânına defalarca sahip oldum.

Dernekpazarı İlçesine ve değerli halkına daha fazla faydalı olabilmek ve çok daha iyi hizmetler verebilmek için Dernekpazarı Belediye Başkanlığına Adalet ve Kalkınma Partisinden aday adayı olmaya karar verdim.

Dernekpazarı İlçesi Belediye Başkan aday adaylığına karar vermemdeki en büyük  etkenin Dernekpazarı  halkının her kesimiyle yapmış olduğum görüşmelerde aday adaylığım konusunda vermiş oldukları destekten olduğunu belirtmek isterim.

Dernekpazarı İlçemizde her kesimi kucaklayarak, hiçbir ayrımcılık yapmadan, ilçemiz ve halkımızın sorunlarını parti teşkilatımız ve halkımızla el ele vererek el birliği ile çözmek için çıktığımız bu yolun Dernekpazarı’mız için hayırlı olması temennisiyle  aday adayı olmuş ve olacak partili-partisiz  tüm arkadaşlarımıza da başarılar dilerim.

• Süper Moderatör
  • *
Sevgili Şuayıp, halis niyetlerle çıkmayı düşündüğün bu yolda sana sonsuz başarılar dilerim. Rabbim nasip ederse olur inşALLAH. Gayret bizden tevfik ALLAHtandır. Bize düşen neyse hazırız. Sevgilerimle...

• Fahri Düzenli
  • Moderatör
  • *
ADAY ADAYI SAYISI  DÜZİNEYE YAKLAŞTI

Politikada bir kural da pes etmemektir. Geçen dönem aday olup, kaybedenlerin bir çoğu tekrar aday olup hizmet etmek için mücadeleye kararlı olduklarını gösteriyorlar. Diğer bir deyişle: “Yenile yenile yenmeyi başarmak”. Biz, bu mücadelelerindeki kararlılıklarını takdirle karşılıyoruz.

Dernekpazarı’nda Belediye Başkanlığı için şu ana kadar, İlçe başkanı Zeki Avni Usta, Güney Mahallesi Muhtarı Yaşar Falcı, Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız, Eski Başkan İbrahim Yüce, Eczacı Süleyman Balcı ve Sosyal Dayanışma Müdürü Dursun Atalay Başvurdu.

Çay kur Bölümlü Çay Fabrikası Müdür Yardımcısı Türk Enerji - Sen Doğu Karadeniz Şubesi Başkanı  Mehmet Erdil ile Trabzon Fatih Devlet Hastanesinde Personel Müdür Yardımcılığı yapan Şuayip Düzenli, Ak Partiden İlköğretim Müfettişi Eyüp Meral (CHP den) memur oldukları için son gün ve İş adamı Murat Yıldırım'ın da (AK Partiden) müracaat edecekleri söylenmekte.

MHP ve Saadet Partileri Aday Arayışı içinde (Saadet  ten Mustafa Cansız’ın aday gösterileceği kesin gibi)... Gidişat aday adayı sayısının bunlarla sınırlı kalmayacağını gösteriyor.

• Fahri Düzenli
  • Moderatör
  • *
DERNEKPAZARI’NDAN , AK PARTİ TRABZON BELEDİYESİ MECLİS ÜYELİĞİ  İÇİN ADAY DAYLARI

Mart ayında yapılacak olan Mahalli seçimler için Dernekpazarı İlçesi AK PARTİ İlçe başkanından aldığımız bilgilere göre İlçe Belediye Başkanlığı için 7 baş vurunun yanında ( Zeki Avni Usta, Yaşar Falcı,Cevdet Cemal Cansız, İbrahim Yüce, Süleyman Balcı, Dursun Atalay ve Mehmet Erdil) Trabzon Belediye Meclis Üyeliği için de;

Hüseyin Dereli, Ahmet Yalçınak, Ahmet Erdoğan, Salih Düzenli, Mehmet Sandıkçı, Recep Yıldız, Ömer Benzer, Adnan Düzenli, Yusuf Türk, Ömer Bayburtlu, Fahri Coşkun, Yusuf Cemal Keskin, Muzaffer Kişmiroğlu ve Mehmet Koca  müracatlarını yaptılar.

• Aktif Visirli
  • *
hayırlı olsun yarışın sonunda kazanacak olan yine dernekpazarıdır

Facebook Yorumları

Twittear