DKV 2015 BURS BAŞVURULARI BAŞLADI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: DKV 2015 BURS BAŞVURULARI BAŞLADI  (Okunma sayısı 2068 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Sevgili Öğrenciler, Çok kıymetli  Hemşerilerim,

Vakfımızın 2014-2015 eğitim yılındaki en önemli faaliyetlerinden biri olacak olan öğrenci bursları için başvurular başlamıştır. Öğrencilerimizin www.dkv.com.tr/burs adresinden yapcağı başvuru ile değerlendirmeler yapılacaktır. Yeni oluşturulan formda beyana güven esas olacaktır. Öğrencilerimizin kendileri ile alakalı doldurduğu bilgiler kendi köylerindeki bilirkişilerle de istişare edildikten sonra vakfın bütçesi ve ihtiyaç sahiperlinin de durumu gözönüne alınarak değerlendirmeler yapılacaktır. Öğrencilerle de mülakat yapılması planlanmakta olup bilahare kendilerine bu bildirilecektir. 5 Eylül-10 Ekim 2014 tarihleri arasında  devam edecek olan başvurular değerlendirildikten sona aylık 100 lira burs verilecek olan bir öğrencimiz bir yıllık burs maliyeti 1000 lira olacaktır. İlk burs taksidinin 7 Kasım 2014 te öğrencilerim hesaplarına aktarılması palnlanmaktadır. Sonraki ödemelre her ayın ilk cuması olması planlanıyor.

Buradan internet sitemizdeki burs başvurusu yazılımı konusunda yoğun temposu içinde ciddi fedakarlık gösteren Vakıf Gönüllümüz Sayın Yasin İlhan'a teşekkürü bir borç bilirim.

Bilindiği üzere Vakıf Merkezimiz Güngörende olup 5 katlı bir binadır. Bina gelirleri ancak giderlerini karşılamaktadır. Bu nedenle hayır sevenlerimizin katkıları oldukça önem arzetmektedir. Hayır sevmek çok yüklü rakamlarla olmak durumunda değildir elbette. İsteyen ve imkanı olan kişiler vakıf hesapplarına her ay düzenli para yatırmak, bir defada burs olarak verilmek üzere toplu bağış yapmak yada cebinizden 1361 numara ya BURS yazarak bir mesaj göndermek suretiyle 10 TL bağışta bulunabilrisiniz. Sadaka vermeye niyetlenip verecek yer bulmazsanız eliniz cebinize gitsin ve 10 lira vermek için 1361 numaraya bir mesaj gönderin lütfen. (Tüm operatörlerden bağış yapılabilir)

Ayrıca vakfımızın değişik esnaf hemşerilerimizin müesseselerine bırakmayı planladığı yardım sandıklarına da bağışta bulunabilirsiniz.

Vakıf yönetimi ve vakıf yetkilileri bugünlerde kapınızı çalabilir. Bütçenizi ayaralayın ve bir miktar da vakfa tasadduk edin lütfen.

Bu vesile ile 2014 -2015 eğitim yılının tüm öğrencilerimize ailelerine memleketimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Dr Mustafa Güveli
Yönetim Kurulu Üyesi 

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Adres: Haznedar Mh. Kınalı cd. Seyran Sk. No:2/5 Güngören/İstanbul
 E-Posta: info@dkv.com.tr
  Telefon: 0212 555 68 08
Website: www.dkv.com.tr

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear