ALLAH Rahmet Eylesin (Mehmet Düzenli Vefat Etti) 02 Ocak 2015 Cuma - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Mehmet Düzenli Vefat Etti) 02 Ocak 2015 Cuma  (Okunma sayısı 3268 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 17 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490

Rahmetli Hacı Şerifin Yusuf Düzenli’nin oğlu, İbrahim Düzenli’nin Abisi, Remzi,Ömer,Şerif Düzenli’nin Babası Hacı Şerifin Mehmet Düzenli 30 Aralık 2014 Salı günü Beyin kanaması geçirmiş olup Bursa İnegöl Devlet Hastanesi yoğun bakıma servisinde  02 Ocak 2015 Cuma günü Saat 16:30 vefat etmiştir.

Cenazesi 03 Ocak 2015 Cumartesi günü öğlen namazına müteakiben İnegöl Hastane Aile Mezarlığına defnedilecektir.

www.gulenkoyu.com Ailesi olarak Mehmet Amcamıza ALLAH dan rahmet kederli ailesine ve dostlarına başsağlığı dileriz.

Bacanağı  Hasan Aydın Tlf: 0532 293 13 83

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Amcam oglu Mehmet Düzenli ye Hakteala rahmet etsin, yeri, Mekani Cennet olsun, ALLAH ondan razi olsun, Ailesine, evlatlarina, yakin akrabalarina, sevenlerine, kardesi-kardesim Ibrahim Düzenli`ye, bacanagi-Hasan Aydin agabey e  bassagligi ve sabir Selamet dilerim.

Servet Isildar

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Hayrettin
  • Aktif Visirli
  • *
    • gulenhayrettin@hotmail.com
  • GSM: 5355251483
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun Ailesine, yakinlarına  sabir Selamet dilerim.

• İbrahim Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 274 74 17
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ALLAH rahmet eylesin yakinlarinin başi  sağolsun...

“okşayan elin değerini bilmeyenler  tekmeleyen ayağı öperler..., çanımı yakacak kadar cesareti  olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücü olmalı..., paranla şeref kazanma şerefinle para kazan ki paran bittiğinde şerefin de bitmesin kopekler havladı diye kervan yoldan kalmaz..., Adamsan el öpmeyeceksin diz çökmeyeceksin haksıza haklı demeyeceksin sonradan görmeleri adam yerine  koymayacaksın...”kimseye borcum yok verilecek hesabım yok pişmanlığım yok eyvALLAH ım hic yok benim olan kıymetini olmayan haddini bilecek veee DİYORUMKİ beni gercekten tanımak ıstiyorsanız ya iyi bir DOST olun ya  da sağlam bir DÜŞMAN.......

• Aktif Visirli
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • kondisyon aletleri spor malzemeleri
  • GSM: 05335523755
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ALLAH rahmet eylesin mekani cennet olsun

• Süper Moderatör
  • *
  • 63 Mesajı Toplam
    129 Kere Beğenildi
Mehmet kardeşimize ALLAHtan rahmet, geride kalan yakınlarına, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Facebook Yorumları

Twittear