ALLAH Rahmet Eylesin (Muhammed Düzenli Vefat Etti) 29 Mart 2015 Pazar - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Muhammed Düzenli Vefat Etti) 29 Mart 2015 Pazar  (Okunma sayısı 9068 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • 23 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
    • Gülen Köylülerin Buluşma Noktası
Gülen Köyü Yeni Camii (ifteriyon) mahallesinde genç yaşta vefat edenler listesine bir kişi daha eklendi.

Rahmetli Hacı İzzet, Naciye Düzenli’nin oğlu Trabzon Çömlekçi'de Ayakkapıcı Ali Düzenli’nin Abisi, Ömer, Faruk Düzenli’nin Babası Muhammed Düzenli (52) 29 Mart 2015 Pazar günü Of Çataldere Mahallesi Kur’an Kursu ek binası yapımı inşaatından düşerek hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre iş arkadaşına sen yemeği hazırla bende abdest alıp biraz daha çalışayım dediği ve yıkım esnasında bina molozlarından birisinin çarpması sonucu ikinci kattan aşağıya düşerek olay yerinde hayatını kaybetti. Olay yerine gelen Jandarma soruşturma başlattı...

3 çocuk babası olan Muhammed Düzenli’nin cenazesi 30 Mart 2015 Pazartesi günü Gülen Köyü Yeni Cami (İfteriyon) Mahallesinde Kılınacak öğle namazına müteakiben aile mezarlığında Toprağa Verilecektir...

Ölüm haberi ilçeyi yasa boğdu...

gulenkoyu.com ailesi olarak Muhammed Abimize ALLAH rahmet eylesin mekânı cennet olsun. Ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

KARDEŞİ
Ali DÜZENLİ: 0536 540 42 24

OĞULLARI
Ömer Düzenli: 0535 988 26 80
Faruk Düzenli: 0542 405 75 05

Bütün Haklar Saklıdır®™ www.gulenkoyu.com
|l|lllll|lll||ll||lll
61 ¹³²¹³ °¹³¹²³°

Türkçe 'nin bir eksiği yok. Ya Sizin ? ...

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • 96 Mesajı Toplam
    105 Kere Beğenildi
  • GSM: 0532 734 37 05
ALLAH rahmet eylesin mekânı cennet olsun

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
ALLAH'tan rahmet diliyorum başka deyecek bir şeyim yok yılarca beraber calıştık çocularına baş sağlığı dilerim

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Kiymetli kardesime, ALLAH Rahmet etsin, yeri, Mekani Cennet olsun, ALLAH ondan Razi olsun, Ailesine, evlatlarina, es,Dost ve yakin  akrabalarina, kardesi Ali kardesime,  bassagligi ve sabir dilerim.

Servet Isildar

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ALLAH rahmet eylesin. İnsan bu durumlarda ne diyecek bilemiyor. Çok üzüldüm Mevlamızın emri böyleymiş ailesine çocuklarına baş sağlığı sabır ve metanet diliyorum...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
Arkadasim muhamed Düzenli'ye ALLAH'tan rahmet diliyorum mekani cenet olsun ailesinin başi SAĞ olsun ALLAH sabir versin

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Bizi yakanlarin yerine bir kişi daha eklendi Tevfik Akyol, İshak Genç, Yusuf Algül, Ahmet Düzenli ve şimdi de Muhammed, yazilacak birsey bulunmuyor insan sadece diyebildiğimiz bizleri yaratan ALLAH onlarin mekanini cenned etsin. Ali kardeşimin ve Dernek eski başkanı sayin Dursun Ali Düzenli'nin ve tüm aile fertlerinin bizim basimiz sağ olsun..

• İbrahim Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 274 74 17
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Değerli arkadaşima ALLAHdan rahmet diliyorum mekani cennet olsun ailesine ve tüm yakinlarının başı sağ olsun ...

“okşayan elin değerini bilmeyenler  tekmeleyen ayağı öperler..., çanımı yakacak kadar cesareti  olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücü olmalı..., paranla şeref kazanma şerefinle para kazan ki paran bittiğinde şerefin de bitmesin kopekler havladı diye kervan yoldan kalmaz..., Adamsan el öpmeyeceksin diz çökmeyeceksin haksıza haklı demeyeceksin sonradan görmeleri adam yerine  koymayacaksın...”kimseye borcum yok verilecek hesabım yok pişmanlığım yok eyvALLAH ım hic yok benim olan kıymetini olmayan haddini bilecek veee DİYORUMKİ beni gercekten tanımak ıstiyorsanız ya iyi bir DOST olun ya  da sağlam bir DÜŞMAN.......

• Hayrettin
  • Aktif Visirli
  • *
    • gulenhayrettin@hotmail.com
  • GSM: 5355251483
ALLAH rahmet eylesin mekânı cennet olsun 

• mehmet.y
  • Aktif Visirli
  • *

• Aktif Visirli
  • *
  • 73 Mesajı Toplam
    136 Kere Beğenildi
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Ah sevgili dayıoğlı ah,bizi çok üzdün,hemde ne kadar çok.Bu ani ölümün yüreğimize adeta bir hancer gibi saplantı.ALLAH gani gani rahmet eylesin,Rabbim seni cenetiyle müjdelesin inşALLAH.mekanın cennet olsun.Başta ailen olmak üzere tüm yakınların ve dostlarının başı sağ olsun...

BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Uzaktan yakından cenazemize teşrif eden edemeyen, bizleri telefonla şahsen arayan aramaya cesaret edemeyen herkesden ALLAH razı olsun. Ölüm elbette hak ama böylesine yürek dayanmıyor. Neylerse Mevlam güzel eyler, elbette bunda bir hikmet vardır diyerekten avunuyoruz... ALLAH böyle acıyı kimseye yaşatmasın. Mekanı cennet olsun...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
    • mirlivainşaat
Muhammet ağabiye ALLAH gani gani rahmet eylesin yeri mekani cennet olsun ailesine ALLAH sabırlar versin.

• Aktif Visirli
  • *
  • 45 Mesajı Toplam
    55 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 765 81 99
ALLAH gani gani rahmet eylesın mekanı cennet olsun.

• Süper Moderatör
  • *
  • 63 Mesajı Toplam
    129 Kere Beğenildi
Sevgili Muhammet Düzenli kardeşimizin elim bir iş kazası neticesinde vefatından dolayı derin teessür içindeyim. Merhuma ALLAHtan rahmet kederli ailesine akraba ve dostlarına, tüm Gülen köyü camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun

Facebook Yorumları

Twittear