2015-2016 Öğretim Yılı Öğrenci Bursları Hakkında... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 2015-2016 Öğretim Yılı Öğrenci Bursları Hakkında...  (Okunma sayısı 1825 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Gülender Dernek Başkanı
  • Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0533 470 23 93
     Değerli Gülen Köylü Öğrenci Kardeşlerim...

2015-2016 Öğretim yılı ile sonraki yıllara ait burs ödemelerimizi, Dernekpazarı Köyleri Vakfı aracılığı ve öncülüğünde yapacağımızı daha önce açıklamış ve öğrenci-velilerimizi bu konuda bilgilendirmiştik.

DKV yetkililerinin bizlere ulaştırdığı son bilgilerde, burs başvuru son tarihinin Ekim ayının sonu olduğu belirlenmiş ve başvuruların hızlandırılması istenmiştir. Yapılan başvuruların, dernek yönetimimizce, ihtiyaç öncelik sırasına göre değerlendirilerek, DKV yönetimine minimize edilerek sunulacak olması hasebi ile öğrencilerimizin başvurularını tez elden, DKV internet sitesine girerek, aşağada linkini vereceğimiz sayfada bilgilerini eksiksiz doldurarak yapmaları gerekmektedir.'Nasıl olsa kaydım var, kayıt yapmama gerek yok.' işgüzarlığına düşmeden, herkesin kayıtlarını tamamlayıp burs başvurusunda bulunması ve hak sahiplerinin bir an önce belirlenerek, bu zor zamanda bir nebze de olsa rahatlığa kavuşması dileklerimle...

Burs Kayıt Linki: http://www.dkv.com.tr/burs/

• Süper Moderatör
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
     Değerli Öğrenci(Veli)lerimiz...

Önceki haberlerimizde ve telefonlarınıza çektiğimiz mesajlarda belirttiğimiz üzere, bundan sonraki burs ödemeleri DKV aracılığı ve öncülüğünde yapılacağından, bursiyerlerimizin (kaydı olanlar da dahil), aşağıda linkini paylaşacağımız sayfaya girerek kayıt yapmaları gerekmektedir. Kayıt tarihi Kasım ayının Onbeşine kadar uzatılmıştır. Burs konusunda herhangi bir sorun yaşanmaması adına, öğrencilerimizin basiretsiz davranmaktan imtina ederek, ivedilikle başvurularını tamamlamalarını istirham ediyoruz. Yeni öğretim yılının tüm öğrencilerimize hayırlar getirmesi dileklerimizle....

Başvuru adresi: http://www.dkv.com.tr/burs/

Ali AYAZOĞLU
                                                                                                                       Gülender Yönetimi Adına Başkan

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
burslar devam ediyormu
evleneceklere bir yardım varmı* tel.05365536359

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni