ALLAH Rahmet Eylesin (Rafet Düzenli Vefat Etti) 29 Ocak 2017 Pazar - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Rafet Düzenli Vefat Etti) 29 Ocak 2017 Pazar  (Okunma sayısı 1290 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490

ALLAH Rahmet Etsin Rafet Düzenli Vefat Etti

İbrahim, Ali Düzenli’nin Abisi Abdullah, Murat Düzenli’nin babası Samsunda ikamet eden eski esnaflarımızdan Rafet Düzenli 29 Ocak 2017 Pazar günü Tedavi gördüğü Samsun Özel Atasam Hastanesinde vefat etti.

Cenazesi: 30 Ocak 2017 Pazartesi günü Trabzon Dernekpazarı Gülen Köyü Yeni Camii (ifteriyon) mahallesi’de defnedileceğini  Yeğenleri Hüseyin ve Alişan Düzenli’den öğrenmiş bulunuyoruz.

İrtibat Telefonlar Yeğenleri:
   Alişan Düzenli Tlf: 0532 542 27 03
Hüseyin Düzenli Tlf: 0532 734 37 05

Not: DUYURU Samsundaki evlerinin önünden 29 Ocak 2017 Pazar günü akşam saatlerinde Trabzon Dernekpazarı Gülen Köyüne hareket edilecektir.

gulenkoyu.com Ailesi olarak ALLAH cc. rahmet eylesin Ailesine ve akrabalarına baş sağlığı dileriz Mekanı cennet olsun.

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
ALLAH rahmet etsin mekani cennet olsun

• İbrahim Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 274 74 17
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun

“okşayan elin değerini bilmeyenler  tekmeleyen ayağı öperler..., çanımı yakacak kadar cesareti  olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücü olmalı..., paranla şeref kazanma şerefinle para kazan ki paran bittiğinde şerefin de bitmesin kopekler havladı diye kervan yoldan kalmaz..., Adamsan el öpmeyeceksin diz çökmeyeceksin haksıza haklı demeyeceksin sonradan görmeleri adam yerine  koymayacaksın...”kimseye borcum yok verilecek hesabım yok pişmanlığım yok eyvALLAH ım hic yok benim olan kıymetini olmayan haddini bilecek veee DİYORUMKİ beni gercekten tanımak ıstiyorsanız ya iyi bir DOST olun ya  da sağlam bir DÜŞMAN.......

• Gülender Dernek Başkanı
  • Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0533 470 23 93
sevgili cok degerli büyüğümüz rafet abimiz hakkın rahmetine kavuşmuşdur ALLAH rahmet etsin mekani cennet olsun sabırlı ailesinin başı sağ olsun

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Rafet Agabeye e ALLAH rahmet etsin, Mekani Cennet olsun, ALLAH ondan razi olsun, Evlatlarina, sevenlerine bassagligi ve sabir dilerim,

Servet Isildar

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
  • 46 Mesajı Toplam
    75 Kere Beğenildi
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Babamın en iyi arkadaşlarından olan Rafet amcamızın bize olan sevgiside üst seviyeydi, Rabbimiz rahmet eylesin, tüm ailenin ve sevenlerine sabır temenni ediyorum...
Başımız sağolsun...

desen 49

• Aktif Visirli
  • *
  • 73 Mesajı Toplam
    137 Kere Beğenildi
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Rafet ağabimize ALLAH gani gani rahmet eylesin,mekanı cennet olsun inşALLAH,yakınlarının ve tüm sevenlerinin başı sağ olsun...

BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

Facebook Yorumları

Twittear