2008 YILI DAYANIŞMA GECEMİZ HAKKINDA HERŞEY... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 2008 YILI DAYANIŞMA GECEMİZ HAKKINDA HERŞEY...  (Okunma sayısı 26132 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Köylümü ve hemşehtrilerimi bu geceye nasıl çağırabilirim ki? Hayden horona mı desem?Gelin kaynaşalım mı?Yok bulamadım.En iyisi davetiye metni yazmak dedim .  O halde ;

1.Görüşme ve Kaynaşma Gecemiz, 21 Mart 2008 Cuma günü  19:00-23:00 saatleri  arasında Bağcılar Beled.Halk Sarayında yöresel horon ekibi ve sürpriz sanatçılar eşliğinde yapılacaktır deyip ekliyorum :

En önemlisi ise BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE BÜYÜMEYİ SAĞLAMAK.Tıpkı atalarımız gibi sırt sırta omuz omuza yardımlaşarak , susadığında diğerine su vererek büyümek. Düşeni elinden tutup sessizce kaldırarak büyümek, gelişmek de bize yakışır.Madem hasret çekiyoruz memleketimize , kokusunu birbirimizde hissedelim köyümüzün,köylümüzün ; birbirimizi tanıyalım,tanıştıralım gençlerimizi omuz vurarak değil selam vererek geçelim artık yollardan …

O halde bütün köylülerimizi ve hemşehrilerimizi geceye davet ediyoruz. Haydi İstanbul’dan Trabzon’a bir köprü kuralım ve coşturalım o geceyi. Büyük güne az kaldı…

İSTANBUL GÜLEN KÖYLÜLERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ ADINA ;                                                                                                                       

DERNEK TEL: (212)6775361                                                                                                                                 

BAŞKAN ABDULLAH SAY CEP : (532) 612 34 56

ADRES :BAĞCILAR BELED. HALK SARAYI

YENİ MH. DÖKÜMCÜLER CD. NO:8

BAĞCILAR/İSTANBUL   

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Süper Moderatör
  • *
  • 63 Mesajı Toplam
    129 Kere Beğenildi
     Düzenlenen bu eğlence ve dayanışma gecesinin köyümüz için hayırlara vesile olmasını dilerim.İnşALLAH amacına ulaşır.

• Aktif Visirli
  • *
  • 12 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
  • GSM: 0530 135 61 36
     Düzenlenen bu eğlence ve dayanışma gecesinin köyümüz için hayırlara vesile olmasını dilerim.İnşALLAH amacına ulaşır.
insALLAH ahmet abi

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • 22 Mesajı Toplam
    24 Kere Beğenildi
  • GSM: 05364771761
          21 Mart 2008 Dekı Dayanışma Ve Kaynaşma Gecemızde Tum Koylulerımızı Aramızda Gormek Bizi Cok Mutlu Edecektir Sadece İstanbul Degil Trabzon Samsun Suluova Amasya Bursa Mersın İskenderun İzmir Adapazarı Ve Hatta Almanya Fransa Avusturya Belcıka Ve Başka Nerelerde Varsa Koylulerımız Herkesi Bekliyoruz Gelin Koyumuze Layık Coşkulu Ve Egelencelı Bir Kaynaşma Ve Dayanışma Gecesi Yapalım Ve Bunun Devamınıda Hersene Getırelım Hatta Ve Hatta Daha Başka Ceşitli Sosyal Faaliyetler Duzenleyip Butun Koylulerimizi Tanıyalım Tanımadıgımız Kişilerlen Tanışalım Gercekten Dernek Kurulduktan Sonra Tanımadıgımız Bircok Koylumuzlen Tanıstık Ve Mutlu Olduk.bu Konuda Lutfen Duyarlı Olalım Birlik Olalım  Herkese Selam Ve Saygılarımla  Mustafa Genc  İstanbul Beylıkduzu

mustafa genç

• İbrahim Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
        Sayın İST Gülen Köyü Derneği va üyeleri ,Gülen Köyü adına boyle bir gecenin düzenlenmesi Gülen Köyü adına büyük sevinc ve mutluluk kaynağı olaçağına tum kalbimle inanıyorum.Ben Gülen Köylüyüm diyenler ,size sesleniyorum ,Bu fırsatı iyi değerlendırelım ,bu bizim için bir ilk olması munasebediyle katılımı çok yüksek tutalım ki ,heryıl bu gibi etkinlikleri artırarak çoğaltalım.Saygı değer köylulerim bu etkinliğe duyarlı olaçağnıza inanarak hebinizi kuçaklıyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum ...ALLAH'ın selamı hebimizin üzerinde olsun...

• Fehmi yiğit
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Bu önemli geceye katılmak için ahmet aktürk (hoca"ya) sözüm var, beraber gideriz diye, ancak sözkonusu tarihe daha çok zaman var.inşALLAH bir aksilik olmazsa gelmeye çalışacağız.çünkü görmek istediğim çok değerli arkadaşım yanın"da birde bu oluşuma destek verecek değerli köylülerimizide görme olanağı bulacağım.geceye katılımın yüksek olmasını temenni ediyorum,sağlık selamet diliyorum.fehmi yiğit...

• kemal algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi

• Fehmi yiğit
  • Aktif Visirli
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
21 MART'IN ANLAMI
« Yanıtla #7: 08 Mart 2008 - 13:15 »
  • Yayınlama
  • Konumuz istanbuldaki tanışma,kaynaşma adı altında eğlenceli dayanışma gecesi.istanbul dışındaki gülenköylü kardeşlerimizde bir merak ve bir heyecan vesilesi oldu.fakat istanbulda bir durgunluk bir sessizlik havası esiyor.21 mart tarihi yaklaştıkça bunun ehemmiyetini hep beraber hissetmeliyiz.ve konuyla alakalı yazılar yazılmalı başlıklar atılmalı.tabiri caizse bu proğramın reklamı yapılmalı ve hep sıcak tutulmalı.çünkü bu anlamlı geceye gelmek isteyen kardeşlerimiz önceden bu kararı almaları gerekiyor.aksi halde kimse 1-2 gün kala işini gücünü bırakıp çalışmış oldukları iş yerlerini zor durumda bırakamaz.bilmem anlatabiliyormuyum.sevgi ve saygılarımla..fehmi yiğit..

• Mehmet Ziya BİBER
    • Aktif Visirli
    • *
    • 27 Mesajı Toplam
      46 Kere Beğenildi
    21 MART'IN ANLAMI
    « Yanıtla #8: 09 Mart 2008 - 01:37 »
  • Yayınlama
  • Fehmi kardeş bu heyecanına hayran kaldım, sizinle çalışmak benim için bir zevk olurdu. Uzakda olmana rağmen katkın mükemmel başkalarına örnek olur inş.Dernekçilik çok farklı bir iş çırpınışını anlıyorum bu işler gönül işidir.selam ve dua ile.

• Aktif Visirli
    • *
            Sevgili hemşehrilerim;
            1.Dayanışma Gecemiz Kaçkar TV den canlı yayında olacak .
    Gecemize katılamayan hemşehrilerimiz bu geceyi televizyondan izleyebilirler.Görüş ve Önerileriniz bekliyoruz.Lütfen ilgi ve alaka gösterelim.Saygılarımla...

İstanbuldaki Gülen Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Abdullah Say

• Fehmi yiğit
    • Aktif Visirli
    • *
    • 4 Mesajı Toplam
      4 Kere Beğenildi
    Sayın başkanım 1. dayanışma gecesinin bir özel tv'den yayınlanacak olması gerçekten güzel olacak.derneğimizin istanbul ayağında,çok güzel şeylerin olabileceğini biliyordum zaten.yönetimdeki arkadaşlarımızın görev bölümüyle ilgili daha duyarlı,daha paylaşımcı olmalarını diliyorum ve bu noktada herkesin'de yönetime sahip çıkmasını arzu ediyorum.bu konuyla alakalı abdullah say kardeşimizin işinin kolaylaşabileceğini düşünüyorum.ALLAH kolaylıklar versin.21 mart ilk adım olması sebebiyle tüm gülenköylü heşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olsun.sevgi ve saygılarımla......

• Ömer Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • 57 Mesajı Toplam
      61 Kere Beğenildi
    • GSM: 05356886550
    gelemiycem ama tv den iziliycem insALLAH

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• İbrahim Algül
    • Aktif Visirli
    • *
    • 4 Mesajı Toplam
      5 Kere Beğenildi
         Sayın  İST.........S.Y.D.Saygıdeğer başkanı Sayın Abdullan say ve yönetımdeki bütün arkadaşları gösderdikleri hassasiyeti  saygıyla karşılıyorum ve tebrik ediyorum.
                   sayın köylülerim,21 marttaki dasyanışma gecemizin KACKAR TVİDEN yayılnacak olması ,gülen köyü adına illk olacağından çok mutlu oldum. bu gecemizin tv den yayınlanması gülen köylülerin tümü bu geceye yoğun ilgi köstereceğini  yürekden inanıyorum.Saygılar selamlar.   HAYDİ GÜLENKÖYLÜLR.KUÇAKLAŞALIM VE TANIŞALIM............haydin birlik ve beraberliğe yürüyelim...........................................................................

• Murat Aydın
    • Aktif Visirli
    • *
    • 7 Mesajı Toplam
      16 Kere Beğenildi
    güzel olur ama ne zama yayınlanacak? bilgilendirirmisiniz? saat kaçta?

taş devri taşlar bittiği için değil mantıklar değiştiği için bitti....

• Administrator
    • *
    • "Edeb Ya Hu"
    • 389 Mesajı Toplam
      575 Kere Beğenildi
      • Forma Yaptırma Sipariş
    21 Mart Cuma Akşamı 
    Saat 20:00 23:00 Arası
    Kaçkar Tv 'den Canlı Yayında
    Herkesi Bekliyoruz ...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Mustafa Genç
    • Aktif Visirli
    • *
    • 22 Mesajı Toplam
      24 Kere Beğenildi
    • GSM: 05364771761
    kenan gece saat 20 .23 arasıdır herkesın  bılgısıne arkadaslar

mustafa genç

• Metin Biber
    • Aktif Visirli
    • *
    • 5 Mesajı Toplam
      5 Kere Beğenildi
    sayın başkanım sen bir harikasın :D

EZEL61

• Nurten AKYOL
    • Aktif Visirli
    • *
    • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
    • 56 Mesajı Toplam
      59 Kere Beğenildi
    Ya oynamıyorum. Millet horon tepiyo biz onları izleyecez. Şu hale bak sitede 2 -  3 kişi kaldık.   :( İzlemeyecem daha sizi.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
    Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
    İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
    Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• Ömer Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • 57 Mesajı Toplam
      61 Kere Beğenildi
    • GSM: 05356886550
    niye kanal kayıyo iyi cekmiyo herkesinmi öyle yoksa benim ki iyi cekmiyo

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Aktif Visirli
    • *
    • 2 Mesajı Toplam
      2 Kere Beğenildi
    bizimkide cekmiyodu bişeyler yaptım düzeldi yayın cok güzel gidiyoo süper bişey ama kenan usta ses neden az söyledi bunu anlayamadım

Vurulup tertemiz alnından,uzanmış yatıyor,Bir hilal uğruna ya Rabb,ne güneşler batıyor!

Facebook Yorumları

Twittear