2008 YILI DAYANIŞMA GECEMİZ HAKKINDA HERŞEY... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 2008 YILI DAYANIŞMA GECEMİZ HAKKINDA HERŞEY...  (Okunma sayısı 24063 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Fahri Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 39 Mesajı Toplam
    56 Kere Beğenildi
  • GSM: 0532 504 22 26
      Her ilkte aksaklıklar eksiklikler olur mutlaka. Önemli olan eksiklerle aksaklıkların değerlendirilip,not alınarak gelecek faaliyetlerde giderilmesidir. Özeleştiriyle girdiğim konu şuphesizgi dün geceki proğramdır. Çok çok güzel oldu. Amma dört dörtlük oldu dersem gelecekte daha güzelinin hazırlanmasına engel olurum.

Dernekpazarı'nda şiddetli bir rüzgar olması nedeniyle zaman zaman ekran dondu. Zaman zamanda deniz dalgası gibi dalgalanıp rastgele fırça çeken acemi ressamın yaptığı tablolara dönüştü. Yerel kanallarımızın uydudaki frekans gücü yetersiz. O nedenle en güçlü ile anlaşmak için gereken fedakarlıklardan kaçınmamalı.

Dernekpazarı gibi ilin en küçük ilçesinin bir köyü tek başına bu tür organizasyona girme ve uygulama başarısını göstermiş olması taktire şayan bir başarı. İlçem adına gurur duydum. Herkese teşekkür eder,başarıların devamını dilerim.

Fahri Düzenli

Hoşgörülü olup, herkesi sevebildiğimiz an mutluluklar sonsuz olur...

• HeyaMola

• Ziyaretçi
     Bu güzel gecenizde Dernekpazarı gençlik olarak aranızda bulunmak mutluluk vericiydi.Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim.Buna benzer dayanışma gecelerinin daha sık yapılması gerktiğini düşünüyorum...

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
  • 27 Mesajı Toplam
    46 Kere Beğenildi
     Bu güzel gecenizde Dernekpazarı gençlik olarak aranızda bulunmak mutluluk vericiydi.Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim.Buna benzer dayanışma gecelerinin daha sık yapılması gerktiğini düşünüyorum...

Dernekpazarı geclik olarak gecemize renk kattınız size ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum, sizlerinde başarılarının devamını temenni ediyorum.selam ve dua ile.

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
  • 27 Mesajı Toplam
    46 Kere Beğenildi

Alıntı
       Her ilkte aksaklıklar eksiklikler olur mutlaka. Önemli olan eksiklerle aksaklıkların değerlendirilip,not alınarak gelecek faaliyetlerde giderilmesidir. Özeleştiriyle girdiğim konu şuphesizgi dün geceki proğramdır. Çok çok güzel oldu. Amma dört dörtlük oldu dersem gelecekte daha güzelinin hazırlanmasına engel olurum.

Dernekpazarı'nda şiddetli bir rüzgar olması nedeniyle zaman zaman ekran dondu. Zaman zamanda deniz dalgası gibi dalgalanıp rastgele fırça çeken acemi ressamın yaptığı tablolara dönüştü. Yerel kanallarımızın uydudaki frekans gücü yetersiz. O nedenle en güçlü ile anlaşmak için gereken fedakarlıklardan kaçınmamalı.

Dernekpazarı gibi ilin en küçük ilçesinin bir köyü tek başına bu tür organizasyona girme ve uygulama başarısını göstermiş olması taktire şayan bir başarı. İlçem adına gurur duydum. Herkese teşekkür eder,başarıların devamını dilerim.

Fahri Düzenli

Fahri beyin nazik iltifatları için teşekkürler,eleştirileri de dikkade alarak değerlendireceğiz.selam ve dua ile.

• Metin Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
herkese yorumları için teşekkür ediyorum saygılarımla herşey çok güzeldi

EZEL61

• Aktif Visirli
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
gecemiz çok güzel oldu.emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.ALLAH razı olsun :D

• _aLmina_

• Ziyaretçi
ARKADAŞLAR O GÜZEL GECEDE DERNEKPAZARI GENÇLİK OLARAK BENDE ARANIZDAYDIM..

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.ARANIZDA OLMAKTAN MUTLULUK DUYDUK..

HERKESE BAŞARILAR...

• Aktif Visirli
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
ismail abi neden dayanışma gecesinin klibini siteye koymuyorsunuz.ben televizyondan izledim tvden süper görünüyordu orda olmak isterdim ama ne yazıkki olamadım olsun bunada şükür diyip geçelim

Vurulup tertemiz alnından,uzanmış yatıyor,Bir hilal uğruna ya Rabb,ne güneşler batıyor!

• Zaimena

• Ziyaretçi
Dernekpazarı genclik olarak gerek fiilen gerek horon ekibiyle katılmak buyuk bi zevkdi emegi gecenlere tesekkur ederis..

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • 22 Mesajı Toplam
    24 Kere Beğenildi
  • GSM: 05364771761
Dernekpazarı genclik olarak gerek fiilen gerek horon ekibiyle katılmak buyuk bi zevkdi emegi gecenlere tesekkur ederis..

dernekpazarı genclik ekibine gecemize katıldıkları icin teşekkur ederiz horon ekibi olarak cok guzel bir horon ziyafeti cektiler bize cok teşekkur ederiz gulen koyu derneki her zaman yanlarındadır

mustafa genç

• Aktif Visirli
  • *
  • ben
Bu geceyi düzenleyen ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederiz.Bu geceyi tv den seyrettim ve köyümde tanımadığım çok insan olduğunu gördüm.Ama bundan sonraki düzenlenecek kaynaşma gecelerine katılmayı çok arzuluyorum inşALLAH nasip olur bana.Tekrar herkese selamlar.

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • 22 Mesajı Toplam
    24 Kere Beğenildi
  • GSM: 05364771761
inşALLAH vedatcıgım herzaman bekleriz seni davet ettim biliyorsun boyle bir geceyi kacırmak buyuk talıhsızlık bence ama merak etmeyın inşALLAH bundan sonraki gecelerimiz ve faaliyetlerimiz daha muhteşem olacak iskenderuna selamlar  MUSTAFA GENC İSTANBUL

mustafa genç

• Aktif Visirli
  • *
  • 12 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
  • GSM: 0530 135 61 36
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ben yoktum ama tvden ızledım gercekten herkesin dedıgı gıbı muhtesem olmus

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
  • 184 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
Gece çok güzeldi.. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Organizasyonu düzenleyenlerin, bu sınavı başarıyla verdiklerini düşünüyorum.
Benim iletmek istediğim sıkıntı ise, ses konusunda. Hoparlölerden çıkan sesin desibeli çok yüksek olduğundan, tanıdıklarla konuşmakta ciddi anlamda zorlandık..

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Nurten AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
  • 56 Mesajı Toplam
    59 Kere Beğenildi
TV den izleyen biri olarak ben de yorum yazayım.
Evet sunum gerçekten çok çok kötüydü, böyle berbat bir sunum görmedim hayatımda  :)

Şaka şaka. Gerçekten çok güzeldi. Trabzona yazılan şiirler ve Visir şivesi ile yapılan sunumlar harikaydı. Üstelik sunucularımız amatör sunucuydu, gerçi hiç öyle görünmüyordu, gayet profesyoneldiniz. Elinize, ağzınıza, yüreğinize sağlık.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• Arşela

• Ziyaretçi
Öncelikle böyle güzel bir geceyi, üstelik ilk gecelerini organize etmelerine rağmen bu denli profesyonelce gerçekleştiren Gülen Köyü Yöneticilerini başarılarından ötürü teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Akabinde Dernekpazarı Gençlik olarak, bu özel ve güzel gecelerinde biz ne kadar kendilerini yanlız bırakmamayı amaç edindiysek aynı oranda bir güzellikte misafirperverlikle karşılandığımızı da belirtmek isteriz.

Bu tür organizasyonlarla gerek köylülerimizi ve gerekse bölge insanını daha yakından tanıma fırsatını elde etmiş oluyoruz. Ayrıca insanlarımızı bir araya getirerek, bağlılıklarını daha da pekiştirmelerine ön ayak olduğunuz da aşikârdır.

Gerçekleştireceğiniz tüm organizasyonlarda da tıpkı bu geceki gibi yüzünüzün akı ile çıkmanız temennisiyle, her şey gönlünüzce olsun...

• Metin Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
TV den izleyen biri olarak ben de yorum yazayım.
Evet sunum gerçekten çok çok kötüydü, böyle berbat bir sunum görmedim hayatımda  :)

Şaka şaka. Gerçekten çok güzeldi. Trabzona yazılan şiirler ve Visir şivesi ile yapılan sunumlar harikaydı. Üstelik sunucularımız amatör sunucuydu, gerçi hiç öyle görünmüyordu, gayet profesyoneldiniz. Elinize, ağzınıza, yüreğinize sağlık.

TEŞEKKÜRLER NUR61 SAĞOL HATAMIZ OLABİLİR TABİ.

EZEL61

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
   Öncelikle böyle bir organizasyonu gerceklestiren abilerimize vermis olduklari emeklerden dolayi tesekkuru bir borc biliyorum.Böyle güzel dayanisma geceleri düzenleyerek köylulerimizin birbiriyle olan muhabbetini artirarak bizlerin gelecege daha ümitli bakmamizi sagladiklari icin  basda yönetim kurulu olamak uzere  emegi gecen herkesten ALLAH razi olsun yuce yaratan onlarin emeklerini bosa cikartmasin.
Kemal Algül(tufanogli)

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Aktif Visirli
  • *
  • 12 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
  • GSM: 0530 135 61 36
  • Kan Grubu: Seçmediniz
mukemmel bır gece oldu.ayrıca baskanımızın konusmasını tebrık ederım

• İrfanKORKMAZ

• Ziyaretçi
Böylesi en güzeli.    ::)

Facebook Yorumları

Twittear