GELENEKSEL 2.GÜLEN KÖYÜ DAYANIŞMA GECESİNDEN FOTOĞRAFLAR - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GELENEKSEL 2.GÜLEN KÖYÜ DAYANIŞMA GECESİNDEN FOTOĞRAFLAR  (Okunma sayısı 16714 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• A. DÜLGER
  • O Bir Visirli
  • *
  • CEVAHİROĞLU AHMET DÜLGER
orda olmak isterdikk ama uzaktaa olduğumuzz için böyle bi şansımıss yoktuu bizde tvdenn seyrettik seyretmeside ayrı birr sevinçç ama orda olmak ayrı bi duygu inş seneye orda olurusss

Bayrakları bayrak yapan üstündeki KANDIR! Toprak, eğer uğrunda ölen varsa VATANDIR!

• asi melek

• Ziyaretçi
süpper geceydi ama bana tvden izlemek nasip oldu =)

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
Emegi gecen herkesi tebrik ediyorum .gördügüm kadariyla büyük bir  organizasyon gerceklestirilmis.Fakat resimlerden gordügüm salonun yeterince dolu olmadigi.insALLAH resimlerde öyle cikmisdir. aksi taktirde emege saygisizliktir.Kenan kardesim bu konuda fikir ve düsüncelerini bekliyorum.

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
  • 184 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi

Gece ses dışında çok güzeldi.. Ama şu masa başlarındaki koca hoparlörlere hala bir çare bulunamadı.. Sadece sahnedeki hoparlörler yeterli olurdu ama diğerleri de bangır bangırdı.. Şu an protez kulak takıyorum.. ;D

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Arşela

• Ziyaretçi

Gerek köylülerin bir araya gelebilmesi ve gerekse güzel zaman geçirebilmelerinin yanı sıra son derece olumlu geçen birlik ve dayanışma gecesinin devamını (3. 4. ve devamını) dört gözle bekliyoruz...

Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...

• eksebis

• Ziyaretçi
arkadaslar iyi günler geceye ayıt folklor ekıbının videosu yuklenmıs sıteye ama bulamadım.yardımcı olursanız sevınırım

• kemenceci-servet
  • Aktif Visirli
  • *
  • Kemenceci-servet
ILKÖNCE GÜLEN KÖYLÜ OKUYUCULARINA SLM OLSUN GECEYI KAZASIZ BELASIZ ATLATINIZ HAYIRLI OLSUN SENEYE DAHA IYI OLACAGINTAN EMINIM YONETIM KURULUNA VE CALISANLARINA SEVGI VE SAYKILAR SUNUYORUM ALAHA EMANET OLUN ALMANYADAN KEMIENCECI SERVET DÜZEN

Servet Düzen

• czra

• Ziyaretçi
GÜZEL  birlik adına   başka bişe yokdu ne bakımdan güzeldi merak ettim.hanki kulvardan bakıyonuzki olaya

• Metin Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
yemek güzeldi insanlar güzeldi garsonlar güzeldi kemençeci mehmet güzeldi muhammed ali güzeldi cano çirkindi adnan yılmaz çirkindi insanların geç gelmesi çirkindi herzaman daha güzeli için çaba sarf edileceğinden eminim herkese saygılar sevgiler.A.E.O.

EZEL61

Facebook Yorumları

Twittear