Kooperatifleşmeye Ne Dersiniz ? - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Kooperatifleşmeye Ne Dersiniz ?  (Okunma sayısı 12161 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Gültane Isildar
  • Aktif Visirli
  • *
  • 38 Mesajı Toplam
    39 Kere Beğenildi
Ben tahayyülümdeki sitenin seklini tasvir ettim?!..
Birileride sadeca birilerinin maliyla agzini yordu?!...

Her sey hayal etmek ile baslar ve bulunur.Kimseciklerden bir öneri bir istek gelmedi ..ne yazik?!..Ne bulursak raziyiz anlayisi ile Türkiye ancak bazilarinin pesinden taklit ile gider.

saygilarimla...

Niceleri Geldi , Neler İstediler,
Sonunda Dünyayı Bırakıp Gittiler:
Sen Hiç Gitmeyecek Gibisin , Değil Mi?
O Gidenler De Hep Senin Gibiydiler

Ömer Hayyam

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Sultan Mahmut bir gün vezirlerinin hepsini toplayıp, bana bir yüzük yaptırın ve üzerine öyle birşey yazdırın ki ona her baktığımda, hüzünlüysem neşeleneyim, neşeliysem hüzünleneyim diye buyurmuş.
Vezirler toplanmışlar dört bir yana haber salmışlar. Sonunda bir gün yüzükle sultanın karşısına çıkmışlar, yüzüğü vermişler. Sultan Mahmut tamam işte bu demiş. yüzüğün üzerinde
" BU DA GEÇER YA HU"
yazıyormuş....

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
 Gültane abla haklisinda  insanlar nasil hayal etsinler.insanlar basimizi sokacak bir dort duvarimiz olsun diye düsünürken onlara yüzme havuzu toplanti salonu hayali kurdurmak...ne derece gercekci olur.

böyle bir girisim hayata gececek olursa bende varim en azindan basimizi sokacagimiz bir dört duvarimiz olur..

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
  • 184 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi

Ne bulursak raziyiz anlayisi ile Türkiye ancak bazilarinin pesinden taklit ile gider.

Bilmem bilir misiniz, bizde bir laf vardır: "Ayağını yorganına göre uzat" diye...

Hem sizin hayallerinizdeki evlerden İstanbul'da çok var. Buyurun gelin..

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• AKTÜRK ÖMER

• Ziyaretçi
öncelikle    sayin  dursunali   baskanimiza   ve     ekibine cok tesegur  etiyorum böyle güzel bir konuyu actiklari icin  ben ,sasi fikrim olarak bu isin olmasi icin kani gonulden desdekliyorum  cok   güzel   fikir ama ben öncelikle  baskana sunu   sormak    isdiyom bu konseti  hazirlarken  kimlere   güvenerk bu kopratifi kurmk isteti    cungu bilindigi gibi bircok   kopratif   demeli atilip    sorata   yarita kalmis   yanlis anlasilmasin ben yikici deyil gercekleri simtiden    göruyorum sayin baskan ve ekipi    bunun altyapisini hazirladimi yoksa bu boyle hemen olacak bir  seydeyil  oncelikle   bu ise onculuk yaban gisinin mati  turumu cok iyi  olmasi gerkiyor bir uye ayligini gecktirtigi     daktirte baskan hemen mutahale etmeli yoksa  bu kopratif bitimi yilari alir.                                                                                                                                                                                                                           sagilarma

• Aktif Visirli
  • *
  • ÇÜNKÜ HAYAT BİR TERCİH MESELESİDİR
  • 30 Mesajı Toplam
    51 Kere Beğenildi
    • okul için hazırladığım web sitesi
  • GSM: 0 505 350 57 0
güzel bir fikir...karar verildiği takdirde bende varım...düşünenlere ve desdekleyenlere teşekkür ediyorum..

Yeyüzünde böbürlenerek dolaşma.
Çünkü sen (ağırlık veazametinle) ne yeri yarabilir nede dağlarla ululuk yarışına girebilirsin.

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
bu konuyu üste cikarmak icin yaziyorum.son durum nedir her hanki bir gelisme varmidir?somut bir calisma yapilmismidir.aydinlatirsaniz sevinirim.

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

Facebook Yorumları

Twittear