Süleyman Düzen | Kadırga tv ye konuk oldu kısa bir kesit - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Süleyman Düzen | Kadırga tv ye konuk oldu kısa bir kesit  (Okunma sayısı 12460 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• HAMDİ DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • GSM: 5423949005
Köyümüz sanatcılarından olan Süleyman Düzen gectiğimiz gece kadırga tv ye konuk oldu ve işte kısa bir bölümü sizinle paylaşmak istiyoruz Süleyman Düzen abimize başarılarının devamını diliyorum.

<a href="http://www.dailymotion.com/video/x9wj2e" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/x9wj2e</a>
GulenTV

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
cok   güzel akraba  ALLAH  yolunu  acik  etsin  insALLAH   kisa   bi  zaman  icinde  cok  daha  iyi   yerlerde   goruruz  seni.....hamdi   kardesede   tsk ler....

• Mustafa Bektaş
  • Aktif Visirli
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
  • GSM: 0534 610 37 61
gercekten süpersın süleyman abi insALLAH daha ıyı yerlere gelırsın

• SÜLEYMAN DÜZEN
  • Aktif Visirli
  • *
hamdı kardesım oncelıkle bana bu cetın yolda tesdek oldugun ıcın canı gonulden tesekkur edıyorum, bırde bana bu yolda tesdek olan bır elın barmaklarını gecmeyen kısılerden bırısın ve senı mıllıyetcılık adına kutluyorum saol kardesım

alem buysa ben yokummm

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
suleyman ah suleyman
kadırkadur bunun ilki
senin yerin taha yüksek
sade kadirka deyilgi

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• AKTÜRK ÖMER

• Ziyaretçi
helal sana sulo umarim daha iyi yerlere gelirsin basarilar

• Fehmi yiğit
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Süleyman kadeşim bizim oralarda ne cevherler varda bizler göremiyoruz.öncelikle seni bu cesaretinden dolayı kutluyorum,ayrıca böyle kendisinde bu yetenekler olupta bunu açığa çıkaramayan kadeşlerimizede örnek teşkil ettiğin için seni tebrik ediyorum.yanındayız seni destekliyouz ve devamını getirmeni diliyoruz.sevgilerimle...

• HAMDİ DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • GSM: 5423949005
Süleyman abi sen böle yerlere çık sadece ben değil bence bütün köylü senin arkanda ben öle düşünüyorum bütün köy sana destek olacağına inanıyorum. o güzel sözlerinden dolayıda yinede tşk ederim.

• SÜLEYMAN DÜZEN
  • Aktif Visirli
  • *
oncelıkle www.gulenkoyu.com yonetımıne ve tum mesajlarıyla destek veren abılerıme ve kardeslerıme canı gonulden tesekkur edıyorum

alem buysa ben yokummm

• cansu618

• Ziyaretçi
sanatçılık hayatında başarılar diliyorum. seni daha yükseklerde görmek istiyoruz.Çok güzel olmuş.sesin muhteşem.Türkülerini daha fazla görmek ve dinlemek istiyorum...Bu yolculukta sana başarılar diliyorum.her zaman senin arkandayız seninle gurur duyuyoruz.

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
  • GSM: 0534 303 30 37
hem süleymana hemde bacanağım yaramaz adam metine selamlar olsun.insan bi arar haber verir dimi alacağınız olsun.

• eren61

• Ziyaretçi
Süleyman kardeşım ALLAH yolunu acık etsin

• O Bir Visirli
  • *
dayı yine her zamanki gibi süpersin seninle gurur duyuyorum :'(

• Kemal Düzen
  • Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
helal olsun be toprağım coğu sanatcılara taş cıkarırsın valla senı daha iyi yerlerde görmek isdiyoruz.kasetı nezaman yapıyosun beklıyoruz kasetini en yakın zamanda yolun acık olsun ALLAH yardımcın olsun

• D Ali düzen
  • Aktif Visirli
  • *
  • slm millet
  • 2 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
helal sana kardesım senı desteklıyruz sonuna kadar .durmak yok yola devam senınleyız.

• ismailgenc

• Ziyaretçi
Başarılarının devamını dilerim..

• Aktif Visirli
  • *
süleyman abim çok gzl cok begendim seni daha ilerde göreriz inşALLAH
kendine ii bak

• ŞEFKIOĞLU
  • Aktif Visirli
  • *
süleyman kardesım yolun acık olsun

ŞEFKIOĞLU

• hamsi61

• Ziyaretçi
sanatçı abime süleyman düzene sanatçılık hayatında başarılar diliyorum onun kliplerini ana sayfada görmek istiyorum sen bizim gururumuzsun sesini çook beğeniyorum en kısa zamanda kaset çıkarmanı istiyorum sanatçılık hayatında başarılar

• SÜLEYMAN DÜZEN
  • Aktif Visirli
  • *
bu yolda benım yanımda olan kısıler cok az karsımda  cok ınsan var dedıgımde tepkı almışdım.ışte sıze kanıtı koyumun kecesınde ben yokum.soruyorum benım koyumun kecesıne cıkanlar benden cokmu ıyı?? veya ben onlardan cokmu kötuyum???? olsam bıle bu benım koyumun gecesı . neyse benım oraya cıkıp cıkmamam bana bır sey katmaz fakat destek acısında bunu dıle gedırme ıhtıyacı duydum byyy

alem buysa ben yokummm

Facebook Yorumları

Twittear