VEE ARKADAŞLAR BİR ARAYA GELDİK. - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: VEE ARKADAŞLAR BİR ARAYA GELDİK.  (Okunma sayısı 5170 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Değerli arkadaşlar bundan bir kaç ay önçe Recep Ali Düzenli muallim ve bir kaç kişi ile beraber bir karar almıştık her hafta veya her ay birinin evinde toplanıp teknolojinin evlerimize girmesiyle unutulmaya yüz tutmuş akraba, konu komşu ilişkilerini canlandırmak ve arkadaşlık ilişkilerini ailelerimizide katarak pekiştirmek için böyle bir karar almıştık.

İlk toplantıya da Recep Ali Düzenli hocanın evinde toplanma kararı almıştık, ne yazıkki 14 Şubat sevgililer gününe rastlaması nedeniyle toplantıya sadece 2 kişi gidebildik. Bu haftaki toplantımızda böyle olmaz inşALLAH.

Bu haftaki toplantıya  24 Mart 2010 Salı günü Saat 19.30 da benim evde toplanma kararı aldık herkes davetlidir. Turnuvanın gidişatını konuşmak ve yeni kararlar alınması açısından da bir fırsat bu. Hatta eşler de davetlidir onlar da gelirse daha güzel olur.

ADRES: 2 Nolu Postancı Mahallesi Kayabaşı Caddesi AK KENT sitesi A Blok, No: 30, Kat: 9, Daire: 25

TELEFON: 0535 481 76 24

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Değerli gulenkoyu.com sakinleri dün akşamki toplantımıza uzaktan ve yakından iştirak eden, gelmek isteyipte gelemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Aklıma gelmeyip çağıramadığımız arkadaşlardan da buradan özür diliyorum. Yaklaşık 20 kişi toplantımıza katılarak daha doğrusu toplantı demeyelim sadece turnuvalarda ve organizasyonlarda bir araya gelmek dışında da bir yerlerde oturup sohbet etmek babında toplantık. Toplantıda malumunuz kış ayını boş geçirmemek adına düzenlemiş olduğumuz turnuvada bazı aksaklıkların çıkması sonuçu ve turnuvanın gidişatını konuşmak için toplantık...

Toplantı bu bakımdan amaçına ulaştı ve bazı kararlar alındı. Bunlar videoda var yayınlayacağım... Ama bazılarını burada açıklayabilirim. Bu tür toplantıların devam edilmesi hatta bu sayıyı yükselttip 70-80 kişi yapabilirsek bir pazar günü hem piknik yapılır hem panayır şeklinde bir yerlerde toplanırız. Bunun yeri ve zamanı ileriki günlerde karar alınıp buradan herkese duyurulacaktır.

Diğer bir karar ise başta ben olmak üzere fevri davranıp bundan sonra turnuvada kalan 2 haftaya gelmeyeceğimi belirtmiştim bundan vazgeçip görevime kaldığım yerden dönmeye ve bu kararımdan dolayı kırılan bazı arkadaşlar oldu onlardan da çok özür diliyorum. Ve turnuvada sorun çıkaran futbolcuların Teknik Direktörler tarafından turnuvaya çağırılmamasına, turnuvanın kaldığı yerden devam etmesine karar verildi.

Alınan bu karaların toplantıda olamayan arkadaşlarımızın da saygıyla kararı karşılayacağına eminim. Bu anlamda herkese teşekkür ediyorum...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • 96 Mesajı Toplam
    105 Kere Beğenildi
  • GSM: 0532 734 37 05
Güzel bir buluşma Gülenköylüleri canı gönülden kutluyorum.Devamını bekliyoruz.Bu buluşmada emegi geçen herkese teşekkür ediyorum.Güzel bir buluşma oldu...Tebrikler...

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• Emrullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 85 Mesajı Toplam
    113 Kere Beğenildi
Maçlardan önce horon ediyor musunuz? Eğer cevabınız hayır ise maçlar macına ulaşmaz tabi. Horon da insanları sakinleştirici bir özellik var, insana neşe katıyor. Hem horon oynayun, hem de horoni tik oynayun. Bakın maçlarda sertlik, kavga, gürültü oluyor mu bir daha? Ha ole iki sira dönsenuz sinir namina bişe kalmaz topçilara.

Horonci başini da bizum Recep Ali'yi edun. O horoni acayip tik oynar.

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
Bence bu tür etkinlikler amacına uygun olduğu müddetçe hem yararlı hem de bibirimizi daha iyi tanımamızı sağlar. Ancak bizim karadenizli oluşumuzdan ani sinirlenip akrasifleşiyoruz. Buda bize ve yakınlarımıza kırıcı ve hakedilmez hakaretler yapılmaktatır. Benim düşüncem bu arkadaşları turnuvadan atıp cezalandırmak gerektimektetir ve bir daha ki turnuvadada kabul etmememek düşüncesindeyim herkese selam ve sevgilerimi sunarım.

Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• HasanTuna
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Valla tek kelimeyle süper... Bu etkinligin yaratıcısı olan arkadaşlarımızı cani gönülden kutlarım.

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
  • 62 Mesajı Toplam
    113 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
            Çok güzel bir toplantı olmuş.Kameraya çekip,görüntüleri bize ulaştıran,erinmeyip toplantıya katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Baştan sona tüm videoları izledim,hepsi çok hoş olmuş.Özlemini duyduğum değerli arkadaşlarımı(Hasan abiyi,Ali Kemal'i,Yavuz'u,Recep Ali'yi,Ahmet Kaya'yı,Muhammet'i,Engin'i ve ismini zikredemediğim genç ihtiyar herkesi) yakından görüp,hasret gidermiş kadar oldum.Sebep olan herkese,tekrar teşekkür ediyor,bu gibi aktivitelerinizin devamını diliyorum.Birlikteliğinizin bozulmaması temennilerimle,
                                                                                                 Yavriligot İrfan KORKMAZ

Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• Hatice Düzenli YAZICI
  • Aktif Visirli
  • *
  • Her sıkıntı bir kolaylığa gebedir
  • 18 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
Ufaklıktan dolayı çok ziyaret edemiyorum siteyi iki hafta olmuş konu açılalı yeni gördüm  çok güzel bir toplantı tertip etmişsiniz görüntüler süper  hanımlarda  davetliymiş orda olsaydık İsmail abinin eşi sevgili Ayşe abla da döktürmüş gene hamarat elleriyle ...MaşaALLAH sizlere

Akıllı sustuğu vakit tefekkür
Konuştuğu vakit zikreder
Baktığı vakitte ibret alır.

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Selam arkadaşlarım güzel bir orkanize olmuş ileriki toplantılarınız umarım daha kalabalık olur güzel bir kaynaşma olmuşdur emeği gecen herkese teşekkür ederiz,
Bu orkanızeyi görenler olurda böyle toplantılar yaparlar.
Bizler suluovada bayağı kalabalık nufusumuz var inşALLAH güzel proğramlar yaparız.

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

Facebook Yorumları

Twittear