GULENKOYU.COM'UN EN BÜYÜK PİKNİK ORGANİZASYONU - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GULENKOYU.COM'UN EN BÜYÜK PİKNİK ORGANİZASYONU  (Okunma sayısı 6112 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     GULENKOYU.COM'UN EN BÜYÜK PİKNİK ORGANİZASYONU

Evet değerli gulenkoyu.com üyeleri yılın hatta asrın diyebileceğimiz organizasyonuna ev sahipliği yapıyoruz... Bu hafta sonu 04 Nisan 2010 Pazar günü Visir Süper Ligi Kış Turnuvası son hafta musabakası sonunda saat 15.00' dan sonra orada bulunan 6 takım oyuncuları, seyircilerin hatta dışardan misafirlerin katılımi ile Trabzon Kireçhaneden yukarı Tosköy Mağmat (Geçit Köyü) boğazında mangal partisi organize edilmiştir.

Bizleri yalnız bırakmayacağınıza eminiz. Düzenlemiş olduğumuz Mağmat boğazına mangal partisine herkes davetlidir. İşim var ç.şim var anlamayız herkes gelecek zira Engin Akyol kardeşimiz bu organizasyonda taşın altına elini koyarak onca hazırlık yaptı, bunca hazırlıklar boşa gitmesi hiç doğru olmaz. Yaklaşık olarak 60 ile 100 kişi arası bir katılım bekliyoruz İnşALLAH temennimiz boşa çıkmaz...

Mangal partisine katılmak isteyenler kaç kişi olduklarını burada yazarlarsa hazırlıklarımız ona göre devam edecektir... Bu arada Pazar günkü turnuvaya herkesin özel araçlarıyla gelip oradaki kişileri alırlarsa seviniriz eğer araç yetmezse bir veya birkaç minübüs kiralamayı düşünüyoruz...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Osman Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • Visirli Mühendis
  • 17 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 426 93 08
       ismail bi kere 20 kişilik hazırlık sen ve benim için yapılması lazım,  benim işim var ama öbürü yok,  hafta sonu hava yağışlı söyleniyor bunları bi araştırsaydınız bence daha doğru olurdu ama yinede güzel bir düşünce düşünenleri ve elini taşın altına koyanları kutluyorum. Bu arada Yavuz biber abi duymasın böyle bir organizeniz olduğunu beni niye beklemedunuz diye kızabilur sakın kendisine söylemayun hatta mümkünsa siteye girmesini engelleyun benden söylemesi sonra demedi deme ismail.....

Visirli Ziraat Mühendisi

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
  • 46 Mesajı Toplam
    75 Kere Beğenildi
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
       Uleeeee.....neler oluyiiii....dua edun 1 haftadur rejimeyum yoksa naneyi yemişidunuz. Temmuzda yapmayun bu organizeleride o zaman görişeceğuk. Tek tek hepunuzun başina ekşirum ona göre...
       MaaşALLAH ALLAH muhabbetinizi artırsın...İçimiz çeksede orada olamayacağımız için üzülsekte, yapılan organizasyon ve hazırlanan birlik, beraberlik ortamınıza çok sevindim. Köy pikniğimizin ilkini gerçekleştirecek adımı atmanız son derece sevindirici...Bu işin maddi manevi külfeti ağırdır, organizeyi 1-2 kişinin üzerine bırakmayalım, hepimiz sorumluluk alalım. ALLAH yardımcınız olsun. İyi eğlenceler, afiyet olsun. Bizlerede iyi seyirler...
      Çekimleri yaparken etlere fazla yanaşmayun, yeyen var yeyemeyen var uleeee....

desen 49

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
     Arkadaşlar bu haftaki maçlar Teknik Direktörlerle de konuşulup piknik organizasyonu dolayısıyla 1 saat geri alınmıştır. saat 12.00 da başlayacak olan maçlar saat 11.00 da başlayacak... Duyurulur...

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Slm ismail kardeşim sakın sen et yeme uzakdan bak dumanının önüne dür onunlan karnını doyur afiyed olsun. Güzel bir kaynaşma olacağına eminim emeği gecen hergesden ALLAH razi olsun

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Arkadaşlar ben 1 haftadır yemek yemiyorum mangal partisinde yiyeceğim etleri düşünüyorum siz bana uzak durun etlerde diyorsunuz... Esas millet uzak dursun etlerden benden onlara bakalım bir şey kalacak mı?  :D :D :D

Facebook Yorumları

Twittear