GEL VATANDAŞ PİKNİĞE GEL - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GEL VATANDAŞ PİKNİĞE GEL  (Okunma sayısı 6665 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
GEL VATANDAŞ PİKNİĞE GEL
« Topic Start: 05 Nisan 2010 - 10:46 »
  • Yayınlama
  •      Bizler nasıl ki gördüğümüz olumsuzlukları burada yayınlarken bazen de olumlu şeylerde oluyor. İşte bunlardan bir tanesi bu hafta sonu yaşandı. Düzenlemiş olduğumuz piknik partisine ilgi yoğundu ve bunun altından sorunsuz bir şekilde kalkmanın huzurunu yaşıyoruz.

Ben buradan bu organizasyonun gizli kahramanı olan ve bütün hazırlıkları neredeyse tek başına yapan bizleri bir araya toplayan Engin Akyol kardeşimize, ona yardımlarıyla destek veren hatta hastanede yatan çocuğunu bırakıp sırf bizleri yalnız bırakmamak adına bizim yanımızda bulunan muallim Recep Ali Düzenli Kardeşimize, işlerini yarıda bırakıp bu gençlerin düzenlemiş olduğu piknik partisinde köylülerimi yalnız bırakmayacağım deyip tüm desteğiyle yanımızda bulunan Gülen Köyü Kalkındırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Sayın Dursun Ali Düzenli'ye arıca bizleri kırmayıp uzaktan ve yakından piknik partimize teşrif buyuran tüm misafirlerimize sonsuz teşekkürler…

Düzenlemiş olduğumuz piknik partisinde beklenen sayıyı bulduk 60 -100 kişi diyorduk ve tam 60 kişi ile 10 araba ile Mağmat boğazına çıkarken bizleri düğün konvoyu sanıp peşimize takılan Trabzon Off-Road kulübü 6 aracıyla bize eşlik ederek piknik alanda bize ufak bir de gösteri yaptılar, kendilerine buradan teşekkürlerimizi iletiyoruruz. Ayrıca 70 tane balık, 45 ekmek, 2koli cola fanta, 2 koli su ve domates soğan tüketildi piknikte…

Piknik sonunda bir konuşma yapan Gülen Köyü Kalkındırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Sayın Dursun Ali Düzenli, bu tür etkinliklerin her ay aileler ile birlikte, malzemelerin evde hazırlanıp panayır şeklinde    gerçekleştirilmesinin daha da güzel olacağını belirterek, bu organizasyonun aynısının bir de Kazalahta düzenleneceğini ifade etti. Neticede, dopdolu bir piknik organizasyondan mutlu bir şekilde ayrıldık. Nediyelim darısı canı çekenlerin başına...  ;D :D ;D

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
    • *
    • 3 Mesajı Toplam
      3 Kere Beğenildi
    GEL VATANDAŞ PİKNİĞE GEL
    « Yanıtla #1: 05 Nisan 2010 - 11:57 »
  • Yayınlama
  • of bea ne gündü amaaa . maçlarda o kadar yorulduk, iyi geldi balık ekmek..:)

• Aktif Visirli
    • *
    • 3 Mesajı Toplam
      3 Kere Beğenildi
    GEL VATANDAŞ PİKNİĞE GEL
    « Yanıtla #2: 05 Nisan 2010 - 13:30 »
  • Yayınlama
  • her sey güzeldide engin abinin yazdıgı senaryo tühaf artısklık yaparak gelen ben, birini vurmam gerekiyodu orda kendimi vurdum ..:) olsun bundan sonraki senaryolarda başarılı olacagını düsünüyorum ..:)

• Başkan
    • Moderatör
    • *
    • Gülen Köyü Derneği Başkanı
    • 4 Mesajı Toplam
      5 Kere Beğenildi
      • Gulen Koyu Web Sitesi
    GEL VATANDAŞ PİKNİĞE GEL
    « Yanıtla #3: 05 Nisan 2010 - 19:24 »
  • Yayınlama
  •      Yapmış olduğumuz piknik muhteşem oldu emeği gecen ve katılan herkese teşekkür ediyorum bundan böyle her ay bu piknik serüveni muhtelif yerlerde devam etmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Pikniğe katılan genç kardeşlerimizi kutluyorum çok olumlu ve neşeli bir tutum sergilediler teşekkürler gençler.
    Ayrıca bu atmosferi site aracılığı ile gelmeyenlere en güzel şekilde ulaştırabilmesi için büyük bir gayret ve özveri gösteren site yöneticilerinden yiyenim İsmail’e çok çok teşekkür ederim…

Bundan böyle programımızda kazalah var piknik gününü site ve telefon aracılığı ile duyuracağız
    şimdiden herkese teşekkür ediyorum katılımın yoğun olacağına inanıyorum saygılarımla. .

• HasanTuna
    • Aktif Visirli
    • *
    • 6 Mesajı Toplam
      7 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    GEL VATANDAŞ PİKNİĞE GEL
    « Yanıtla #4: 05 Nisan 2010 - 21:15 »
  • Yayınlama
  • tek kelimeyle mükemmel, orda olmak istedim .

• Fehmi yiğit
    • Aktif Visirli
    • *
    • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
    • 4 Mesajı Toplam
      4 Kere Beğenildi
    GEL VATANDAŞ PİKNİĞE GEL
    « Yanıtla #5: 06 Nisan 2010 - 03:43 »
  • Yayınlama
  • Orhangaziden sevgiler selamlar.çok beğendim.sevgili recepali düzenli,engin akyol,ismail düzenli,tevfik akyol ve başkan dursun ali düzenli hepinizi kutluyorum.ayrıyeten gençlerinde hakkını vermek gerek.aslında bi yerde hata ettiniz hemde büyük bi hata yada buna cahillikmi desek ne?kardeşim beni niye çağırmadınız.sizlere aşk olsun.neyse şaka şaka ..sizleri çok seviyorum ALLAH sağlık versin inşALLAH böyle bir etkinlikte bizde oluruz.tüm gülen köylümüze selamlar...

• Süper Moderatör
    • *
    • 18 Mesajı Toplam
      20 Kere Beğenildi
    • GSM: 0.536.947.6490
    GEL VATANDAŞ PİKNİĞE GEL
    « Yanıtla #6: 11 Nisan 2010 - 14:51 »
  • Yayınlama
  • Selam piknik müdavimleri bu gezinin kıymetini bilin okadar şanslısınızki bukada güzel doğanın içindesiniz hiçde fırsatı kacırmamışsınız böyle güzel örneklerin çoğalmasını kişi sayılarının artmasını işdahınızın kabarmasını temenni ederiz gönül isterdiki bizlerde orada olmak inşALLAH bu güzel geziler ve piknikler her yerde yapılır ve sitemizde yayınlanır yaz geliyor farklı şehirlerden köylülerımız köye geldığınde kaynaşma amaçlı organizeler yapılırsa daha güzel kaynaşma olur herkes bir birini daha yakından tanır.

Tabiki bu görev başta muhtarımıza ve köy dernek başkanımıza düşüyor

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
    MURAT ÇOBANOĞLU

• Mehmet Yılmaz
    • Aktif Visirli
    • *
    • 3 Mesajı Toplam
      3 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    GEL VATANDAŞ PİKNİĞE GEL
    « Yanıtla #7: 11 Nisan 2010 - 21:12 »
  • Yayınlama
  • yahu bölede piknik olmazki benide davet etseydiniz yahu gelirdim bidaha bensiz giderseniz inşALLAH o ateşi yakamazsınız  :D :D :D

• ALİ CEMAL YILMAZ
    • Aktif Visirli
    • *
    • 1 Mesajı Toplam
      1 Kere Beğenildi
    GEL VATANDAŞ PİKNİĞE GEL
    « Yanıtla #8: 12 Nisan 2010 - 12:09 »
  • Yayınlama
  • EMMOGLU gazalaha Bidaha var ona yetis tmm canını sıkma oda olmazsa ben ederim sana gel sen

KUCUK İNSANLAR İNSANLARLA, NORMAL İNSANLAR OLAYLARLA, BUYUK İNSANLAR FİKİRLERLE UGRASİR....

• Aktif Visirli
    • *
    • 1 Mesajı Toplam
      1 Kere Beğenildi
    GEL VATANDAŞ PİKNİĞE GEL
    « Yanıtla #9: 20 Nisan 2010 - 13:52 »
  • Yayınlama
  • siz anca yiyin için kendinizi düşünün aileler nerde daha doğrusu kadınlar >:(

doğruşuk sonsuzluğun güneşidir bir gün nasıl olsa doğar

Facebook Yorumları

Twittear