NE ZAMAN BİTECEK BU HASRET! - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: NE ZAMAN BİTECEK BU HASRET!  (Okunma sayısı 4390 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Moderatör
  • *
  • 73 Mesajı Toplam
    137 Kere Beğenildi
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
NE ZAMAN BİTECEK BU HASRET!
« Topic Start: 24 Mayıs 2010 - 17:12 »
  • Yayınlama
  •      AHMET AKTÜRK
         ahmetakturk61@hotmail.com
         8 Mayıs 2009 Cuma

Merhaba sevgili dostlar;

Birkaç haftadır sizlerden ayrı kalmanın mahcubiyeti ile tekrar sizinle burada buluşmanın  mutluluğu içerisindeyim.

Sizlerden ayrı kalmamın iki nedeni vardı. Birincisi, işimden dolayı yurt dışında olmam ve Trabzonspor’umuzun verdiği moral bozukluğu. İnsanın moralinin olmadığı zamanlarda ne yazacağını ne söyleyeceğini nerden başlayacağını bilemiyor inanın. Daha önceki yazılarımda da sık sık belirttiğim gibi, Trabzonspor bizim yüreğimize işlemiş, her şeyiyle yanımızda, alakası olmayan işimizin bile içinde, adeta yaşam felsefemiz olmuş, onu düşünmeden onu konuşmadan edemiyoruz. Onsuz işe başlayamıyoruz. Eğer o gün neşeliysek bilin ki Trabzonspor’umuz o haftası kazanmıştır, yok eğer mutsuzsak bilin ki Trabzonspor’umuz bizi üzmüştür. İşte böyle bir zaman dilimi içerisinde ne yazık ki Trabzonspor’umuz bizi haddinden fazla çok üzdü ve yazı yazma aşkımızı, neşemizi elimizden aldı. Peki, nedir bizi bu kadar üzen...

Her şeyden önce şunu söyleyeyim ki; bana göre Trabzonspor bu seneki gibi kolay şampiyon olma fırsatını bir daha ele geçireceğini hiç sanmıyorum. Üç büyüklerin bu kadar kötü olduğu bir sezon hiç olmamıştır. Daha öncede dediğim gibi adeta Trabzonspor’a bu sene sen şampiyon ol demişlerdir. Biz ısrarla 'sağ olun almayalım istemeyiz' mantığıyla altın tepside sunulan şampiyonluğu geri çevirmişiz ama onlar yine ısrarla 'ne olur lütfen bizi kırmayın teklifimizi geri çevirmeyin şampiyon siz olun' ısrarlarına rağmen biz kabul etmemişiz. Böyle niye söylüyorum biliyor musunuz sevgili dostlar; 1996 dan dan beri ilk defa Trabzonspor bu kadar kolay şampiyonluğa ulaşma fırsatını eline geçirdi, şampiyon olamadığımız seneler içerisinde birkaç kez şampiyonluk fırsatları elimize geçti ama hiç birsinde böyle kolay olma imkânı yoktu. Sezon boyunca diğer takımlarla arayı açma fırsatı o kadar çok elimize geçti ki hiç birini değerlendiremedik. Son haftalara girilirken kaybedilen puanlara hayıflanmamak elde değil. Derbi maçlarının kazanmasını bıraktık, Konya ve Denizli maçların düşünür olduk. Birinde galip gelebilseydik şu anda şampiyonluğun en büyük adayı yine biz olurduk. Aslında hala bir ümit var ama tabiî ki çok zor diğer takımlar bu aşamadan sonra kolay kolay bu fırsatı vermezler ve bize de artık bir başak bahara  demek kaldı gibi…

Son olarak şunu söylemek istiyorum; şampiyonluk çok zor bir ihtimal olsa bile en azından şampiyonlar ligine kalma ümidimiz daha fazla, bari o fırsatı sonuna kadar kovalayalım. Lig başlarken Avrupa kupaları hedefimiz bari tutsun hele bu şampiyonlar ligi olursa bir nebze olsun kaybettiğimiz şampiyonluğumuzun tesellisi olur kanaatindeyim…

Sevgi, saygı, hürmet ve muhabbetlerimle…

BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Sadık Yılmaz
    • Aktif Visirli
    • *
    • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
    • 358 Mesajı Toplam
      493 Kere Beğenildi
      • Marankoz
    • GSM: 0536 553 63 59
    « Yanıtla #1: 24 Mayıs 2010 - 17:14 »
  • Yayınlama
  • sabır sabır sabırtaşı olmadan elbet bir şanpiyonluk görürüz.gün gelir gün geçer bir şanbiyonluk,bir deyil birkaç gez olur inşALLAH

sevdimde sevmedi sevduğum beni
    uğruna tükettim ben bu bedeni
    anlamadım ardındaki nedeni
    boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
    cekip gider bu sevene yük deyil
    sevip sevip ayrılığı seçenler
    çeker gider buda ona ilk deyil

• Süper Moderatör
    • *
    • 46 Mesajı Toplam
      73 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #2: 24 Mayıs 2010 - 17:14 »
  • Yayınlama
  • merak etme kardesim insaALLAH de,bu yorumu 7 mayis`da yaztim.
    icimde bir his var "Trabzonspor sampiyon" olacak diye. ne demisler "cikmayan can dan ümit kesilmez" diye.InsaALLAH Hislerim gercege dönüsür. üc puanli sistemde bir anda hersey altüst olabilir,top yuvarlak degilmi neden olmasin.

saglik,basari ve Trabzonsporlu kardeslerime,sevgilerimle

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar-Stuttgart

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
    Da`vetin vardi dün ezanlarda...
    Seni ey ma`bedim utansinlar,
    Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
    MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear