4.GÜNEŞ DÖNEMİ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 4.GÜNEŞ DÖNEMİ  (Okunma sayısı 2551 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Moderatör
  • *
  • 73 Mesajı Toplam
    137 Kere Beğenildi
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
4.GÜNEŞ DÖNEMİ
« Topic Start: 24 Mayıs 2010 - 18:21 »
  • Yayınlama
  •      AHMET AKTÜRK
         ahmetakturk61@hotmail.com
         02 Aralık 2009 Çarşamba

4.GÜNEŞ DÖNEMİ

HUGO BROOS un istifa etmesinin(mi acaba yada kovulmasının)ardından yönetimin göstermiş olduğu göz yaşartıcı uzun uğraşlar(?)sonucunda, Şenol Güneşi nihayet ikna etmiş(mi acaba)ve 3,5 yıllığına anlaşma yaparak dün resmen 4. Şenol Güneş dönemi Trabzonspor da başlamış oldu. Tüm camiaya hayırlı uğurlu olsun...

Şenol hocanın Trabzonspor’un başına gelemsinden doğal hiçbir şey olamaz, doğal olmayan bunca başarısızlıktan sonra bu yönetimin hala istifa etmemesi. Broos un istifasının ardından Trabzonspor’da bir çok şeyde su yüzüne çıkmış oldu,meğer Trabzonspor ne kötü yönetiliyormuş da haberimiz yok. Düşünün  bir yönetim başarısızlığını kamufle etmek için her türlü atraksiyonu mubah görüyor, Trabzonspor’un büyüklüğüne yakışamayan davranışlarda bulunuyor, kamuoyunu yalan yanlış bilgilerle oyalıyor, resmen kovduğu adam için hem de futbolculara gidip hocanız istifa etti diyor, Trabzonspor tarihinde görülmemiş bir şekilde futbolcuları hocalarından borç para almaya düşürüyor, kulübün borç batağında, hazirandan beri paralar ödenmiyor, Kasımpaşa maçından sonra sadece kadro dışı bıraktığı futbolculara UEFA ya şikayet edememeleri için hemen paraları ödeniyor vb.. Bunlar en yakın zamanda olan işler, ondan önce ki yapılan hoca alımındaki yanlışlar, futbolcu seçimindeki yanlışlar,alınan oyuncular hakkındaki yanlışlar, gönderilen futbolcular hakkındaki yanlışlar ve bunun gibi bunca yanlışları, hataları söylemiyorum bile. Şimdi böyle kaosa düşmüş, hatalar zinciri oluşturmuş, neyin nerde ve nasıl konuşacağını bilmeyen bir başkan ve yönetimin, Şenol hocayı görülmemiş  şaşaalı bir şekilde, valisiyle belediye başkanıyla, yeni ve eski yöneticilerle, sivil toplum kuruluşlarıyla karşılayan yönetim, acaba başarısızlığını Şenol hocayı getirmekle kamuflemi ediyor. Bundan sonraki başarısızlıklarda Şenol hoca topun ağzına mı sürülüyor, Bundan sonra bu kazanda çok su kaynar, inşALLAH kaynayan su hayırlara vesile olur.

Her şeyi bir kenara bırakarak, Şenol güneşin gelmesiyle Trabzonspor camiasına azda olsa bir ümit, herkeste yeni bir heyecanın geldiği çok açık bir şekilde görünüyor. Temennimiz bunca olumsuzluklara rağmen Şenol hoca camiayı toparlar, takımı üst sıralara taşır, en azından Türkiye kupası ve Avrupa kupalarına katılma şansını en iyi bir şekilde değerlendirir. Geleçek senelerin temellerini şimdiden atar, herkesin çok arzu ettiği Fatih Tekke yi alır, yerinde bir iki transferde yaparak camianın tekrar eski heyecanının, ümitlerin yeşermesine neden olur. Temennimiz  Şenol hoca bundan önce üç dönem görev yaptığı Trabzonspor’da geçmiş dönemlerdeki hatalarından, yanlışlarından, hemde, yönetim bu zaman kadar yaptığı hatalardan ders çıkarır, Trabzonspor’u tekrar o eski efsane günlerine elbirliğiyle taşırlar. Yeter ki en ufak bir başarısızlık yaşandığı zaman kendi değerlerimizi harcama yoluna gitmeyelim. Her ne olursa olsun eski defterlere bir sünger çekip, yepyeni bir sayfa açarak. Trabzonspor’un üzerine doğan GÜNEŞ in doğuşunu zevkle, heyecanla seyretmek ve doyasıya yaşamak olsun.

Hürmet ve muhabbetlerimle...

BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• İncir Ağacındaki Adam
    • Süper Moderatör
    • *
    • 99 Mesajı Toplam
      139 Kere Beğenildi
    • GSM: 05079310977
    4.GÜNEŞ DÖNEMİ
    « Yanıtla #1: 24 Mayıs 2010 - 18:22 »
  • Yayınlama
  • Şenol Güneşin takımın başına tekrar getirilmesini doğru bulmasam da bu saaten sonra yapılacak olan Hocamızı desteklemek. Ama Sadri Şener ve ekibinin yaptığı gibi yapmacık destek değil. Yürekten destek. Şenol Güneş daha Türkiyeye ayak basmadan Trabzonsporun Fergusonu olması için uzun süreli bir anlaşma önerildiği söylendi. 3.5 yıllık imza da onu gösteriyor. Ama bu imzanın süresi tek şekilde tamamlanır: Sadri Şener nerde neyin konuşulacağını bilecek, suçu başkalarında aramayacak ve hocamızın arkasındayız sözleri ve zırvalarıyla bu samimi taraftarı kandırmayacak.

Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• Moderatör
    • *
    • 73 Mesajı Toplam
      137 Kere Beğenildi
      • AKSPOR LTD. ŞTİ.
    4.GÜNEŞ DÖNEMİ
    « Yanıtla #2: 24 Mayıs 2010 - 18:23 »
  • Yayınlama
  • Mustafa kardeşim,Trabzonspor 26 yıldır şampiyon olamıyor.bu zamana kadar kaç tane yönetim,kaç tane teknik direktör değiştide ne oldu, değişen bişe yok,keşke istikrardan yana olsaydı tek adamla bu zaman kadar gelseydik ,belkide en azından bir kere şampiyon olurduk,dediğin gibi inşALLAH bundan sonra bu yönetim ve taraftar şenol güneşin arkasında sonuna kadar durur...yorumun içinde ayrıca teşekkür ediyorum

• Aktif Visirli
    • *
    • ÜLKESİNE SEVDALILAR
    • 33 Mesajı Toplam
      49 Kere Beğenildi
    • GSM: 0533 450 50 86
    4.GÜNEŞ DÖNEMİ
    « Yanıtla #3: 24 Mayıs 2010 - 18:23 »
  • Yayınlama
  • Ahmetciğim o eski günleri yakalamak için, Şenol hoca tamam ama arkası gelmesi lazim. Reklam yapmıyacak başkanım diye havalara girmiyecek karakterli bir başkan ve en az 6veya7 yerli futbolcu olması gergkiyor.

• Moderatör
    • *
    • 73 Mesajı Toplam
      137 Kere Beğenildi
      • AKSPOR LTD. ŞTİ.
    4.GÜNEŞ DÖNEMİ
    « Yanıtla #4: 24 Mayıs 2010 - 18:23 »
  • Yayınlama
  • Hocam,yorumlarına sonuna kadar katılıyorum,aynen dediğin gibi,yerliye dönüş...vesselam

Facebook Yorumları

Twittear