SİZ!!! HAYAT SÜREN LEŞLER, SİZİ KİM DİRİLTECEK - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: SİZ!!! HAYAT SÜREN LEŞLER, SİZİ KİM DİRİLTECEK  (Okunma sayısı 3319 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Moderatör
  • *
  • ÇÜNKÜ HAYAT BİR TERCİH MESELESİDİR
  • 30 Mesajı Toplam
    51 Kere Beğenildi
    • okul için hazırladığım web sitesi
  • GSM: 0 505 350 57 0
     RECEP ALİ DÜZENLİ
     rad1453@hotmail.com
     05 Haziran 2010 Cumartesi

SİZ!!! HAYAT SÜREN LEŞLER, SİZİ KİM DİRİLTECEK

Yazıma öncelikle terörist İsrail kabilesinin mazlum insanlara uyguladığı katliamı kınayarak başlamak istiyorum. Şehitlerimize ALLAH tan rahmet diliyorum.  Bir avuç yardım gönüllülerini cani gönülden kutluyorum. O gemilerle FİLİSTİN deki Müslümanlara yardım etmek için gösterdikleri  şahadet  cesaretinden ötürü onları kutluyorum. Ne mutlu sizlere diyorum.  Ne yazık ki ne mutlu bizlere diyemiyorum. Çünkü bir Müslüman olarak elimizden geleni yapmıyoruz.  Yapamıyoruz. Duygular öldürülmüş. Dünya oyuncaklarıyla ilgilenen bir sürü yığınlar. Protesto etmekten bile aciz insanlar…

İsrailli kuduz köpeklerin Muhteşem Müslümanların gemilerine saldırdıklarını duyduğumuzda  açıkçası hiç şaşırmadık. Zira kuduz köpeklerin yapabileceği tek şeydir bu. Sonra Hitler”in şu sözü geldi aklıma  “öldürmediğim her bir Yahudi için bir gün gelecek lanet okuyacaksınız bana.”  Üzüldüm bir cani haklımı çıkıyor ne. Zira Hit’lerin yaptıklarını hiçbir bahane masum gösteremez.   Vazgeçtim böyle düşünmekten sonra. Yakışmazdı bir Müslüman’a, bir katliama sevinmek. Ama öyle bir ruh hali sunuyor ki bana bu kuduz köpeklerin yaptıkları, böyle düşünmekten alamıyorum kendimi çoğu zaman. Acaba tarih Hitleri  haklı mı çıkaracaktı.

Sonra İskenderun’daki hain saldırı ateş düşürdü yüreğimize. Siyonistlerin uşaklığını yapanlar yedi askerimize şahadet şerbeti içirdiler. Şehitlerimizin mekânları cennet olsun. Sonra  Siyonist uşağı  PKK ya destek veren ülkemdeki insanlar geldi aklıma. İdeallerle kandırılmış, kuduz İsrailli köpekler tarafından yetiştirilip kendi insanına roketle saldıran ülkem insanları geldi aklıma.  Bilmiyorlar ki Siyonist İsrailli vampirler onların kanlarını da bir gün şerefle içmek için gözlerini kırpmadan onları öldürebileceklerini. Bu itibarla PKK sempatizanlığı yapan bazı ülkem insanları tutumlarını bir kez daha gözden geçirmek zorunda olduklarını söylemek durumundayım.

Elimden ne gelir diye düşünürken Trabzon Meydan Parkında katliamı kınamak için toplanılacağını duydum ve oraya gitmeye karar verdim. Oraya gittiğimde meydan parkında oturan insanlardan biraz daha fazla insanın toplandığını gördüm ve bu kalabalığa katıldım. Etrafta gelip gecen ve parklarda oturan insanları gördükçe üzüldüm. Kalkıp iki adım ilerdeki, katliamı protesto eden insanlara katılmayı çok görüyorlardı kendilerine. Sanki insanlar uyuşturulmuş. Öyle düşündüm içimden. Bu insanlar neyi bekliyorlar. Misket bombalarının Meydan Parkına düştüğü günü mü? O zaman o kadar rahat bir şekilde çaylarını yudumlayabilecekler mi acaba. Titreyip kendilerine gelebilecekler mi. Kahrolsun terörist İsrail diyebilecekler mi?

Ve üstadın şu dizeleri geldi aklıma “Siz !!! Hayat süren leşler… Sizi  kim diriltecek” ve sonra  hep kahır… Hep kahır…

Yazımı Sezai KARAKOÇ ‘un bir şiiri ile bitirmek istiyorum.

Onlar sanıyorlar ki, biz sussak mesele kalmayacak.
     Hâlbuki biz sussak, tarih susmayacak.
     Tarih sussa, hakikat susmayacak.
     Onlar sanıyorlar ki, bizden kurtulsalar mesele kalmayacak.
     Hâlbuki bizden kurtulsalar, vicdan azabından kurtulamayacaklar.
     Vicdan azabından kurtulsalar, tarihin azabından  kurtulamayacaklar.
     Tarihin azabından kurtulsalar, Tanrı'nın gazabından kurtulamayacaklar.

Tavsiye Edilen Kitap:

Kuşatma 1453 

[Okay TİRYAKİOĞLU

Timaş Yayınları

Yeyüzünde böbürlenerek dolaşma.
Çünkü sen (ağırlık veazametinle) ne yeri yarabilir nede dağlarla ululuk yarışına girebilirsin.

Facebook Yorumları

Twittear