Eşitlik - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Eşitlik  (Okunma sayısı 3425 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • GSM: 0545 508 02 51
Eşitlik
« Topic Start: 05 Haziran 2010 - 22:22 »
  • Yayınlama
  •                    Merhaba ;
           Sözüm siteyi yönetenlere;
    Öncelikle bu sitenin amacı köyümüzün halkını kuçaklamak sorunlarına eğilmek mutluluklarını paylaşıp gurbetteki köylülerimize site aracılığıyla ulaştırmak olmalı....
           Ama üzülerek söylüyorum köyü bu tür siteler birleştireceğine bölmeye mahalle gruplaşmaları yaratmakta kişisel menfaatleri ön plana çıkarmaktatır.Çok yazık bizim veya benim bu siteden beklendim
    herkesi kuçaklamasıdır,böyle olmalı.....
           Ben bu düşüncelerimi tüm köylü siteteki üyelerle paylaşmak istiyorum.Burası birilerin menfaatlerini ön planda tutacaksa kusura bakmayın ben kimsenin maşası olmam vaya saçyaği olmak istemiyorum,ben kendime merdiven basamaği görevini yükletmem ......
           Bu site kendini toplayıp tüm köy halkını kuçaklamasa arkadaşlar ben bir gülen köylü olarak bu sitede yokum LÜTFEN ama lütfen üyeliğimi İ P T A L   E D İ N İ Z......!
           Başka arkadaşlar kendi aralarında anlaşarak veya gruplaşarak başka isim adı altında yeni bir site kurmuşlar
    lütfen kendi çıkarlarınıza veya emellerinize temiz gururlu GÜLEN KÖYÜ İNSANLARINI alet etmeyiniz....
           Umuyorum bu düşüncelerim dikkade alınır site yönetimi kendine çeki düzen verir.........
           Saygı ve sevgilerimi iletirim.......

• Kemal Algül
    • Aktif Visirli
    • *
    • 16 Mesajı Toplam
      20 Kere Beğenildi
    Eşitlik
    « Yanıtla #1: 05 Haziran 2010 - 22:46 »
  • Yayınlama
  •   Degerli abim  söylemek istediklerini birazdaha acarsan daha iyi olur kanaatindeyim.zira söylemek istedigin tam anlasilmadi  en azindan ben bir baglanti kuramadim ...bu sitede yapilan bir yanlisimi dile getimek istiyorsun .....yoksa diger sitenin acilmasina mi bozuldun???

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
    Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Administrator
    • *
    • "Edeb Ya Hu"
    • 389 Mesajı Toplam
      575 Kere Beğenildi
      • Forma Yaptırma Sipariş
    • Kan Grubu: Seçmediniz
    Eşitlik
    « Yanıtla #2: 05 Haziran 2010 - 23:28 »
  • Yayınlama
  • Ömer abi yanlışımız ne ise açıkça söyleyebilirsiniz... Bizde insanız hatalarımız olacaktır. Elimizden geldiğince kendimizi düzeltmeye çalışırız. Sizi kırdıysak özürlerimizi kabul edin lütfen... Bizim ne gibi bir menfaat güttüğümüzü hala daha anlayabilmiş değilim. Sadece zamanımızı ve vaktimizi köyümüzün sitesine harcıyoruz. Hiç bir karşılık beklemeden...Artık kendimizden şüphelenmeye başladım...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• ÖMER AKYOL
    • Aktif Visirli
    • *
    • 2 Mesajı Toplam
      2 Kere Beğenildi
    Eşitlik
    « Yanıtla #3: 06 Haziran 2010 - 00:40 »
  • Yayınlama
  •            Arkadaşlar
         Şunu söylemeye çalışıyorum başka bir yoldan benimle bağlantı kuran bir kişi şuan adını vermek istemiyorum beni yeni kurulan köyün sitesine girmek için zorluyordu bende yeni bir siteye ne gerek vardir böyle bir şeyin yapılması köyü ikiye böleceğini değişik gruplanmala oluşaçağını ve bundandan köy halkı ve köyümüz zara göreceğini belitmeme rağmen bu arkadaş bana bu sitede haksızlıklar yapıldığını ve belli bir mahalleye yönelik içerikler yayınladığını söyledi bu beni rahatsız etti ve o arkadaşa böyle bir rahatsızlığınız varsa bunu bu sitede tüm köy ile paylaşın dedim . Bunun üzerine böyle bir durum var ise bunu paylaşmak istedim sizlerle kuyruk ağrisi olan koçunsun bakalım......

• İrfan Korkmaz
    • Aktif Visirli
    • *
    • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • 62 Mesajı Toplam
      113 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0530 441 33 36
    Eşitlik
    « Yanıtla #4: 06 Haziran 2010 - 01:00 »
  • Yayınlama
  •        Abi 'Maşa olmam' diyorsun,'O arkadaşın' seninle,sobayı karıştırıyor.Bu nasıl iş!?Sen bırak da o arkadaş anlatsın derdini.Kurulduğundan beri bu sitedeyim(Şahsen mağdur olmuşluğum da var,kısmen) böyle bir şey hissetmedim doğrusu.Siteyi kuran arkadaşlar,yeni site açan arkadaşlarımıza başarılar dilediler,hatta istek olursa her türlü yardımı yapacaklarını da söylediler.Neden,böyle ortamı gerici,akıllarda şüphe uyandıran konular açtığınızı anlamıyorum?
          Değerli Ömer abi,
          Mahalleler arasında ayırım yapıldığını söylüyorsun.Hatırladığım kadarıyla,yazması için amcanın oğluna köşe verdiler.Eğer sen onu mahallenden saymıyorsan,kusura bakma ama;bu senin meselen ve de bu değil eşitlik.Açtığın bu konudan sonra ne gibi tepki görürsün onu bilmem ama;bildiğim ve tanıdığım kadarıyla 'Akıllı adam'sın sen.En kalbi muhabbetlerimle,hürmet ederim....
                                                                                                              Yavriligot İrfan KORKMAZ

Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• Yaa Sabır...
    • Administrator
    • *
    • 349 Mesajı Toplam
      550 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0535 481 76 24
    Eşitlik
    « Yanıtla #5: 07 Haziran 2010 - 08:03 »
  • Yayınlama
  •      Ömer abi yazınızı okuduğumda inanın şok oldum. Kenan'ın dediği gibi artık kendimizden şübhelenmeye başladık hani derler ya "birine 40 defa deli dersen kendini deli hissedir" diye bizimkisi de o mesele, ama sen bu yazıyı sana anlatılanlarla yazdın elini vijdanına koyarak söyle sen bu yazdıklarına inanıyor musun? Veya şahsen sen bu söylediğin ayrımcılığa sitede şahit oldun mu? Ben şahsen seni seviyorum... Bizi bu şekilde itham etmeni beklemezdim. Canın sağolsun ne diyeyim.

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Hatice Akyol
    • Aktif Visirli
    • *
    • 4 Mesajı Toplam
      4 Kere Beğenildi
    Eşitlik
    « Yanıtla #6: 08 Haziran 2010 - 00:40 »
  • Yayınlama
  • Arkada$lar ben de ikinci bir siteyi gerekli görmüyorum. Asil ikinci bir site bölücülüge yol acar.
    Üc yilina girmi$ bir site, elbet hatalari olur, elbet hatalar´dan tecrübe sahibi olur, inaniyorum ki, bu siteyi yönetenler de bu i$i ilk defa yapiyorlar,buna ragmen bugüne kadar cok güzel i$lere imza atdiklarini dü$ünüyorum.
    Tabii ki herkes benim gibi dü$ünmüyor olabilir, mutlaka bir sorun ya$ami$lar da, ikinci bir siteyi acma geregi duydular, ama isterdim ki, sorunlari bu platform da cözsünler, hatda, daha iyi yapabileceklerini dü$ündükleri konulari kendileri bu platform da ele alsinlar.
    Ben Gülenköyü sitesinde üye olmak dan cok mutluyum, ve ba$arinizin devamini diliyorum. ALLAH yolunuzu acik etsin, her$ey gönlünüzce olsun.

Beni öyle bir zaman sevki, sevgini en az hak etdigim zaman olsun, cünkü sevgine o zaman en cok ihtiyacim olacak...

• ÖMER AKYOL
    • Aktif Visirli
    • *
    • 2 Mesajı Toplam
      2 Kere Beğenildi
    Eşitlik
    « Yanıtla #7: 12 Haziran 2010 - 15:01 »
  • Yayınlama
  • Evet Arkadaşla bende aynı şeyi söylemek istiyorum ama bazı arkadaşlar yanlış anladı galiba....
    İkinci bir sitenin acılması yanlış, yoksa yanlışlıklar mı yapılıyorda ikinci bir site acılma ihtiyacı duyuldu....
    Benim anlatmak istediğim bu.............
    Konuyu sabtırmayalım, yok benim amcaoğluna köşe yazarlığı verilmiş miş
    ne alakası var anlıyamadım
    ve bu sitede bana yanlış yapılmadı ve de bu sitede olmaktan çok mutluyum.
    İkinci bir siteye gerek yooooooooook.......!

Facebook Yorumları

Twittear