YENİ YÖNETİM HAYIRLI OLSUN - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YENİ YÖNETİM HAYIRLI OLSUN  (Okunma sayısı 10447 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz

2011 Yılı Yeni yönetimi oy birliği ile secilmiştir. Hayırlı uğurlu olsun, ALLAH utandırmaz inşALLAH... Sizlerin desteği ve duaları ile çok güzel işlere imza atacağımızdan şüpheniz olmasın...

Yönetim kurulu şu üyelerden oluştu ;

Başkan: Abdullah AKTÜRK (Muhammetoğlu)
       Bşk Yrd ve Sosyal İşler: Ahmet AKTÜRK(Hacı İsmail oğlu)
                Yönetim Sözcüsü: Yavuz BİBER (Hacı Hilmi oğlu)   
                Genel Kordinatör: Erkan YAZICI (Nevzat oğlu)
                              Sayman: Ali DÜZENLİ (Hacı Ali oğlu) 
                              Muhasip: Yunus DÜZENLİ (Hüseyin oğlu)
Dernek Merkezi Sorumlusu : Hasan AKYOL (Hacı Rıza oğlu)
                    Bilişim&İletişim: Kenan YAZICI (Zeki oğlu)

Dernek başkanlığına seçilen Sayın Abdullah Aktürk'ün ve Başkan yardımcımız Sayın Ahmet Aktürk'ün seçimden sonra toplantıda yapmış oldukları konuşmanın videosunu izleyebilirsiniz...

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xgi12n_yeni-dernek-baykani-ve-yardymcysy" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xgi12n_yeni-dernek-baykani-ve-yardymcysy</a>

8 Ocak Cumartesi Günü Derneğmizdeki Toplantıdan Kareler

9 Ocak Pazar Günü Derneğimizden Kareler

Dernekpazarı Köyleri Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanımız Sayın Fikri KURT'da yeni yönetimi tebrik için derneğimize ziyarette bulundu ve tebriklerini iletti...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Hayırlı uğurlu olsun... Herkese yeni görevinde başarılar. ALLAH utandırmasın...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• İbrahim Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
      &(     Yeni seçilen İstanbul gülenköyü dernek yönetiminin,tüm gülen köylülere hayırlı ve uğur getirmasini yüce mevladan niyaz ediyorum.Seçilen bu genç ve dinamik yeni yönetimdeki bütün arkataşları tebrik ediyorum,inaniyorum ki başarılı olacaklar ve derneğimize yeni bir heyeçen kataçaklarından hiç mi hiç şüphem yoktur.-Başarılardiler ALLAH yardımcınız olsun...

• Serafettin Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
Gülen köyü İstanbul ayağı derneği yeni yönetimini seçti. Köyümüze zerre kadar yârdim  yabanları ALLAH karşılıksız bırakmaz. İnşALLAH sayın dostlar köyümüzün durumu hepimizin malimi bilinmekte İstanbul derneğinin yeni yönetimini cani  gönülden kutluyor sağlık sıhhat başarılar diliyorum.

ALLAHA EMANET OLUN kalın sağlıcakla H. Şerafettin Akyol 61,

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
yeni seçilen yönetime sonsuz başarılar diler köyümüze ve milletimize hayırlar getirmesini dilerim başarılı olacağınada eminim çünkü yönetimin hepsi dinamik ve istekli ayrıca başkan abdulah kardeşimede az melemen yapmadım başarılar daima yanınızdayım hep beraber yürüyelim güçlenelim selam ve saygılarımla

Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Başkan
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gülen Köyü Derneği Başkanı
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
    • Gulen Koyu Web Sitesi
Yeni Başkan abdullah aktürk ve yöetim kurulu Arkadaşlarını kutluyorum ve başarılar diliyorum  ALLAH razı olsun  işinız cok zahmetlı yılmak yok yola devam

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
  • 184 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
Yeni yönetimi tebrik ediyorum ve hayırlı-uğurlu olmasını diliyorum...

Sizlere güveniyoruz ve sürprizlerinizi merakla bekliyoruz... Rabbim muvaffak etsin!

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Emrullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 85 Mesajı Toplam
    113 Kere Beğenildi
Yeni aynı zamanda dinamik yönetimi göreve talip oldukları için kutluyorum.

Her ay faaliyet raporu yayınlarsanız memnun oluruz. Ay ay neler yaptığınızı öğrenmiş oluruz. Hem biz millet olarak yorum yapmayı, eleştirmeyi severiz. Neler yapmışsınız haberimiz olsun ki yorum yapalım, eleştirelim, iş yapmaksakta akıl verelim, bu olmadı diyelim.  ;)   

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Yeni yönetimi tebrik ediyorum Köyümüze, milletimize hayirli ugurlu olsun.

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
  • 184 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
Emrullah Bey, fikriniz çok güzel! Aslında her hafta okuma günleri ve kültür toplantıları çok hoş olur..

Hatta ünivesite öğrencileri ve gönüllü arkadaşlar öğrencilere ders bile çalıştırabilir..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Istanbul`lu Gülenköylüler Dernegi Baskanligina secilen,degerli kardesim Abdullah Aktürk ve yönetim kurulu üyesi kardeslerimi,YGKYD-2000-Dernegi üyeleri adina en icten dileklerimle Kutlar üstün basarilar dilerim. Basarili olacaklarina inaniyorum,Yüce ALLAH yardimcilari olsun.

Tüm köylülerime selam ve sevgilerimle

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Isildar "YGKYD-2000-Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Administrator
  • *
  • 21 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Yeni yıla yeni hedeflerle, genç, dinamik, azimli bir kadroyla merhaba dedik. Bu yıl güzel geçecek gibi. Yönetim Kuruluna seçilen arkadaşları en içten dileklerimle kutlar, Ankara'dan her türlü katkıyı yapmaya hazır olduğumu belirtirim.

Forza Visir, Trabzonun gururu Visirli Gençler !!!!

• Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
  • GSM: +4917620977195
Yeni secilmis olan, Abdullah Aktürk´ün Baskanligindaki yönetim kuruluna , calismalarinda basarilar dilerim.
Köyümüz icin Hayirli ugurlu olsun.. elimizden geldigince bizde yardimlarimizi esirgemeyiz...yönetime bizden de destek...
saygilarimla....
Aydin Akyol

• Aktif Visirli
  • *
Seçilmiş yönetimi kutlarım.istanbulda daha aktif bir calışma yapmalarini dilerim.ALLAH islerini kolaylaştırsın inşALLAH

• Hatice Düzenli YAZICI
  • Aktif Visirli
  • *
  • Her sıkıntı bir kolaylığa gebedir
  • 18 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
Başta eşim Kenan YAZICI ve yönetimdeki herkese başarılar diliyorum. Buradan eşimede sesleneyim arada sırada eve uğrarsan seviniriz...

Akıllı sustuğu vakit tefekkür
Konuştuğu vakit zikreder
Baktığı vakitte ibret alır.

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
  • 184 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
Başta eşim Kenan YAZICI ve yönetimdeki herkese başarılar diliyorum. Buradan eşimede sesleneyim arada sırada eve uğrarsan seviniriz...

;D Yılın çağrısı ödülüne layık!  Sayın Admin, sen nerelerde dolaşıyorsun bakiiim? :D

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • GSM: 05356886550
Hayırlı uğurlu olsun... Herkese yeni görevinde başarılar. ALLAH utandırmasın

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Aktif Visirli
  • *
  • 45 Mesajı Toplam
    55 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 765 81 99
Genc ve dinamik bir kadro ALLAH yardımcınız olsun sizinle gurur duyuyoruz...

• Metin Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
RABBİM yar ve yardımcınız olsun gençler....

EZEL61

Facebook Yorumları

Twittear