25 OCAK 2011 YÖNETİM KURULU TOPLANTISI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 25 OCAK 2011 YÖNETİM KURULU TOPLANTISI  (Okunma sayısı 1887 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
       Yönetimi devraldığımızdan bugüne kadar almış olduğumuz kararların ilki haftalık yönetim kurulu toplantımızdır.  Şimdiye kadar eksiksiz bir şekilde bunu sürdürdük ve devam ettiriyoruz... Bugüne kadar almış olduğumuz kararları da sırasıyla yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu toplantıda her zaman olduğu gibi gündemimiz çok yoğun bir şekilde devam etti. Bu toplantının en önemli gündem maddeside Bayanlar komisyonunun başkanı olarak seçtiğimiz sevgili Ebru ÇOBANOĞLU kardeşimizin de toplantıya iştirak edip kendi görüşlerini ortaya koymasıdır. 

Sizleri çok fazla bekletmeden hemen alınan kararlara geçiyorum...

- 9 Şubat Çarşamba saat 11.00'da Bayanlara özel kahvaltı programı düzenlenecektir.
     - Posta cad. 55 numarada bulunan Hasan Akyol'un kardeşlerine ait olan salonun Bayanlar Şubesi olarak açılmasına ve Bayanların kahvaltı programının bu mekanda düzenlenmesine karar verilmiştir.
     - Bilardo masasının saati 4 TL olarak belirlenmiştir.
     - İnternet en kısa zamanda faaliyete alınacak ve çocukların öncelikle kullanımına verilecektir. Çocuklara kullanım ücretsiz - büyüklere 1 TL olarak belirlenmiştir.
     - Futbol turnuvası yapılmasına karar verilmiştir. Mart sonu gibi başlamasına karar verilmiştir. Bu konuyla alakalı Yavuz Biber görevlendirilmiştir.
     - Dernek üyelik kartları hakkında çalışma başlatıldı.
        * 2 Ad. Resim
        * Kimlik Fotokopisi
        * Kan Grubu
        * Adres
        * Telefon
        * Meslek Bilgisi Kimlik Fotokopileri arkasına yazılsın...
     - 5 Şubat 2011 Cumartesi Genel toplantıda Ayhan Çobanoğlu tarafından çiğ köfte ikram edilecektir.
     - Suluovada yapılacak gece için çalışma yapılması.. Geceye organize için Hasan Akyol görevlendirilmiştir.
     - İfteriyon Camisi için talep edilen 450 TL toplanarak gönderilmek üzere Ali Düzenli görevlendirilmiştir.

Bu haftalık yaptığımız toplantıdan çıkan kararlar bu kadar. Siz değerli üyelerimizin de katkılarını her zaman beklediğimizi tekrar ifade edelim. "Akıl akıldan üstündür"atasözüyle haberimizi sonlandırıyorum...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
maaşALLAH güzel çalışmalar bunlar.bundan böyle devam edeceğine inanıyorum.uyum şahane. ALLAH bozmaya calışanlara fırsat vermesin.

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Harikasınız ALLAH bozmasın... Maddi manevi arkanızda olduğumuzu belirtmek isterim. Durmak yok yola devam...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear