YENİ BAŞKAN ADAYI SÜLEYMAN AKTÜRK - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YENİ BAŞKAN ADAYI SÜLEYMAN AKTÜRK  (Okunma sayısı 5843 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Temmuz ayı içerisinde yapılması planlanan Gülen Köyü Kalkındırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği başkan seçimlerinde Süleyman Aktürk yönetimi oluşturarak seçimlere hazırız dedi. İki dönemdir başkan olan Dursun Ali Düzenli artık başkan olmayacağını yeni yüzlerin, yeni kişilerin bu göreve talip olmalarını istemişti.

Başkan adayı Süleyman Aktürk ile yaptığımız görüşmede “Eski yönetimden 3 kişi çıkartarak yerlerine genç, dinamik, görev aşkıyla yanan 3 yeni arkadaşlarımızı yönetime dâhil ederek siz Gülen Köylülerimize ve Gülen Köyüne nasıl hizmet edebiliriz diye çalışmalara başladık bile” Dedi.

Temmuz ayı içerisinde yapılması planlanan Gülen Köyü Dernek başkanı seçimlerine şuan için iki aday çıktı Gülen Köyü ve gulenkoyu.com olarak her iki başkan adayına da başarılar dileriz…

YÖNETİM

1 – SÜLEYMAN AKTÜRK – BAŞKAN ADAYI – EMEKLİ
2 – HAMZA DÜZENLİ – BAŞKAN YARDIMCISI – EMEKLİ
3 – CEVDET BİBER – MUHASİB – EMEKLİ
4 – DURSUN ALİ AKYOL – SEKRETER – SERBEST MUHASEBECİ
5 – SALİH DÜZENLİ  - YÖN. KUR. ÜYESİ  - EMEKLİ
6 – CELİL AKYOL – YÖN. KUR. ÜYESİ  - İŞLETMECİ
7 – DURSUN ALİ DÜZENLİ – YÖN. KUR. ÜYESİ  - EMEKLİ

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Muhammet Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
    • Gulenkoyu Web Sitesi
sizleri tebrık ediyor calışmalarınızda başarılar dılıyorum .ALLAH yolunuzu acık etsın

• HasanTuna
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
TANIDIGIMIZ BİLDİGİMİZ BU ABİLERİMİZİN BAŞARILI OLACAKLARINA İNANIYORUM..HERŞEYİN LAYIKI NEYSE O OLUR.. BAŞARILAR DİLİYORUM..

Hasan Tuna Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ahmet kaya (04 Haziran 2011 - 22:14)
  • ahmet kaya
  • Aktif Visirli
  • *
  • ben
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
başkan    adayı          suleyman aktürk abimizin oluşturduğu liste  gercekten göyümüz adına güve verici ve samimiyetine inandığimiz insanlardir.ancak bizler gülen köylü olarak dernekciliğin yabacaği işleri önemsemesini istiyoruz. şimdiye kadar köyümüzde dernek anlayışi diye bi faaliyete raslamadim şahsen. sadece beko anlayışı vardi.dernek adına sosyal aktivide göremedim .dernek olarak özellikle ramazan ayında kuran kursumuzda insanlarımızı bir araya getirip bir iftar yemeyimi veremezdi.kuran kursunda ALLAHin kelamını okkuyan yavrularımızi herhangi bir yere geziyemi getiremezdi.ramazanda gecim sıkıntısı ceken ailelere bir bir kumanya  baketi gönderemezmiydi. gülen köyü olarak katıldığimiz kaymakamlık kupası turnavasinda aldığımiz kaymakamlık kupası sonrası gençlerimize bir eğlence düzenleyemezmiydi.bunun gibi yabılacak çok sosyal aktivide olduğuna inaniyorm .yönetim olarak bu gibi faaliyetlerde bulunmayacaksaniz bu işten şimdiden vazgecmeniz. gençlerimizin faydasına olaçaktır.umarım bu sosysl faaliyetleri yabaçak bir yönetim.derneyimizin başına gelir saygılarımla

• Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
süleyman abi ve ekibi saygı duyduğumuz kişlikler  fakat artık bu tür faaliyetleri genç beyinlere bırakma vakti gelmiştir bence çünkü gençlerin ufku çok daha geniş çalışma hevesleri çok daha fazla olduğuna inanıyorum ahmet kaya abimin dediği gibi dernekçilik çok ulvi bir görevdir ve faaliyet alanı şimdiye kadar yapıldığı gibi değildir inşALLAH yeni gelen yönetim bunun farkına varır ve gülenköyü dayanışma derneğının varlığını tüm ö halkımıza hissettirir saygılarımla

yaşamaksa seni sevmek ben hiç ölmedim.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Son dakika: Ali Düzen başkan adaylığından çekilmiştir. Bu sebeple anket konusu kaldırılmıştır.

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear