YENİ KURULAN DERNEK YÖNETİMİ ve İLK İCRAATLARI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YENİ KURULAN DERNEK YÖNETİMİ ve İLK İCRAATLARI  (Okunma sayısı 8363 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

24 Temmuz 2011 Pazar günü Gülen Köyü Derneği 3. Olağan kongresini yapmış olup saf çoğunluğun sağlanmadığından, seçimler erteli olarak 14 Ağustos 2011 Pazar günü yapılarak Süleyman Aktürk oy birliği ile başkan seçilmiştir.

DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ:

Başkan: Süleyman AKTÜRK
     B.Yardımcısı: Hüseyin YAZICI
Genel Sekreter: Dursun Ali DÜZENLİ
           Sayman: Sadık Kemal GENÇ
                          İsmet BEKTAŞ
                          Hamza DÜZENLİ
                          Hakkı YIĞIT

Denetleme: Ahmet YAKUPHAN
                           Şuayip DÜZENLİ
                           Hüseyin AKTÜRK

Şeklinde olup yönetim göreve başlamıştır.

İlk iş olarak Beko ile Yeni Camii (ifteriyon) mahallesi yol genişleme çalışması yapılarak bitti. Kirazlık (Zahameya) mahallesinde Fehmi Yiğit’e arsa açıldı. Şuanda Lakoz ırmağı yol tesviye ve genişlemesi yapılıyor. Daha sonrada merkez camiinin üzerindeki viraj genişletilerek oradaki nahoş durum ortadan kaldırılacaktır.

Hedeflenen icraatlar...

• Yol genişleme çalışmaları hız kesmeden devam edecektir.
         • Gençlik kolları faaliyetleri artırılıp çalışmalarına destek verilecektir.
         • Üye kayıtlarımız devam ediyor. Geçmiş dönem üyelerimizden borcu olanların borçları en kısa zamanda tahsil edilip üyelikleri duruma göre değerlendirilecektir.
         • Gülen Köylü olan herkes Derneklerimize (İstanbul, Almanya, Gülen Köyü ve muhtarlığa) üye olup en az bir derneğe aidat ödemesi bir borçtur.  Hiçbir derneğe katkısı olmayan, aidat ödemeyen kişiler söz hakkına sahip olmayacaklardır.
         • Gülen Köyü Derneğinin Aidat ve dernek gelirleri ile, Başkan Süleyman Aktürk ve Muhasıp Sadık Kemal genç ilgilenecekler.
         • Gençlerin önderliğinde Kazalah ile ilgili projenin hazırlanıp destek verilecektir.
         • Gelecek projelerimizin içinde Sağlık ocağı altında köy evi yapılması planlanıyor.
         • Karar alınıp maliyet çıkartılıp eğer altından kalkabilirsek mevcut cay alım evinin yıkılıp aşağı tarafa alınıp 3 katlı bir bina yapılması düşünülüyor. Binanın kullanılış şekli en alt kat garaj olup köyün malzemelerinin konulacağı şekilde yapılması, ikinci katın cay alım evi olması, üçüncü katın ise düğün salonu şeklinde (toplantıların, düğünlerin, kına gecelerinin) rahat bir şekilde yapılması için dizayn edilecek.
         • Her ayın ilk haftası cumartesi günü yönetimin toplantısı yapılıp toplantıya üst üste 3 kez mazeretsiz katılmayanların ceza olarak 200TL derneğe para ödeme kararı alınmıştır.
         • İlk toplantı Eylül'ün ilk haftası yapılmış olup yukarıdaki kararlar alınmıştır.
         • İkinci yönetim toplantımız 01 Ekimde 2011 Cumartesi günü olup tüm yönetimin hazır bulunması buradan duyurulur.

NOT: * Derneğimizin faaliyetlerinde Muhtarlığımız ve köy heyeti ile koordineli şekilde devam edecektir.
          * Derneğimiz ile ilgili her ne konuda olursa olsun öneri ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
          * Derneğimiz köyümüze daha iyi hizmet edebilmek için vardır. Dolayısıyla köylümüzün katkı ve desteklerini bekliyoruz.

Şimdilik bu kadar olup sizlerin önerileri olabilir bu önerileri buradan sitemiz üzerinden veya beni telefon ile arayacakta bildirebilirsininiz.

Başkan Süleyman Aktürk İrtibat telefon: 0532 784 57 77

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

İsmail Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: engin_a61 (23 Eylül 2011 - 15:53)
  • Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Hayırlı olsun der Başkanımız ve Yönetim kuruluna başarılar dileriz....

BİZ GERÇEK BİR AİLEYİZ, LAF OLSUN DİYE BURADA DEĞİLİZ....

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
  • 62 Mesajı Toplam
    113 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
         Merak ettum.Ne içun burdayuk?

Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
         Merak ettum.Ne içun burdayuk?

Sen sordun ya.. Daha ne içun olsun!!!

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
  • GSM: 0534 303 30 37
Şimdiden hayırlı uğurlu olması dileklerimle,ALLAH yardımcınız olsun.

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • 96 Mesajı Toplam
    105 Kere Beğenildi
  • GSM: 0532 734 37 05
Hayırlı olsun.....

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
  • 62 Mesajı Toplam
    113 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
Anladum...Laf olmasun diye burdayuk.Kimse bişe demesun diye!.......

Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
 yeni seçilen başkanımıza ve yönetim kademelerinde görev alan değerli büyüklerimi tebrik eder,köyümüze ve insanımıza yararlı hizmetlerde bulunmalarını temenni ederim.tüm güzcümüzle elimizden geldiğince yanlarına olduğumuzu bilmelerini isterim.ALLAH KOLAYLIK VERSİN...

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Degerli agabeyim, yeni Baskan Süleyman Aktürk `ü ve degerli yönetim kurulu ve Denetleme kurulu üyelerini,  YGKYD-2000 - Dernegi yönetim kurulu ve tüm üyeleri adina, cani gönülden kutluyorum. iyi bir yönetim olustu, basarilar diliyorum.

Köyümün degerli insanlarina, selam , sevgi ve saygilarimla

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar - "YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• HasanTuna
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
KÖY ADINA YAPILAN TÜM ÇALIŞMALAR HEPİMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH.. YAPILACAK OLAN BU FAALİYETLERİ SABIRSIZLIKLA MERAK EDİYOR VE BEKLİYORUZ..

• Mehmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
SLM DOSTLARIM ARKADASARIM KISACA KOYLULERIM TEL DEN ARADIM AMA CVB VEREN OLMADI BASKANA SORARMISINIZ KOYUN BEKOSU NERDE VE NE SARTLARDA CALISIYO ACABA KOYLU DOSTLARIM BU BEKO SULEYMAN AKTURK ICINMI ALINDI YOKSA KOY ICINMI ALINDI SIMDI DUYDUM SATILACAKMIS SIZ KIMIN MALINI KIME SATIYOSUNUZ VE BEKO KAC YILDIR CALISIYO [SON YONETIM] KIME FAYDASI OLDU AMA BASKAN OLARAK SIZE SOYLUYORUM CEM UZAN BILE SIZDEN DAHA COK HIZMET ETTI BIZLERE YA SIZ SON 2YILDA KOYE NE YAPTINIZ BURDAN YAZIN BIZDE OGRENELIM HIC DEYISE BEKONUN FOTOSUNU BURAYA YUKLEYINDE YASADIGINI BILELIM

Facebook Yorumları

Twittear