Keloğlan Masallarına Ağlayan Çocuk (Yusuf Emir Düzenli) - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Keloğlan Masallarına Ağlayan Çocuk (Yusuf Emir Düzenli)  (Okunma sayısı 2961 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
İnternete yeni yüklediğim video... Videodaki çocuk benim oğlum Yusuf Emir Düzenli Keloğlan masallarını izlemeyi çok seviyor. Tesatuf eseri fark ettiğim enteressan olay şu Keloğlan masalları çizgi filminde Bebek Hikayesi bölümünde kaybolan küçük bebek ağlamaya başladı mı bizim ufaklıkta içlenerek ağlamaya başlıyor. Ben bunu bütün çocuklar ağladığı zaman bizimki de ağlar zanneterek başka ağlayan çocuk videolarını izletmeye başlayınca bizimki ağlamıyor tam tersi gülmeye başlıyor ama nedense keloğlan masalları bebek hikayesinde ne zaman o çocuk ağlarsa bizimkisi de her seferinde garip bir şekilde ağlıyor.... Valla çözemedim sırrını. İzleyin siz karar verin...

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6DsLAnPv53k" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=6DsLAnPv53k</a>

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

İsmail Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: LEMA (23 Ocak 2013 - 15:05), Hasan AKYOL (22 Ocak 2013 - 17:12)
  • Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• “Sevgiliden gelen her şey sevgilidir.” Ne geldiyse ELHAMDÜLİLLAH..
  • Aktif Visirli
  • *
  • Bize her yer VİSİR..
  • 28 Mesajı Toplam
    55 Kere Beğenildi
Oradaki bebeği çok sevdi, ağlamasına dayanamıyor sanırım :) Yusuf Emir'de çok tatlı MAŞALLAH. O'nun ağlamasına da biz dayanamayız. Ağlatma Yusuf'unu İsmail kardeş. Rabbim sana bağışlasın İNŞALLAH...Selam ve Dua ile..

34_61

Facebook Yorumları

Twittear