ALLAH Rahmet Eylesin (Mehmet Güney Vefat Etti) 23 Temmuz 2014 Çarşamba - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Mehmet Güney Vefat Etti) 23 Temmuz 2014 Çarşamba  (Okunma sayısı 2435 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • 23 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
    • Gülen Köylülerin Buluşma Noktası

Köylülerimizden Hacı Ali İhsan Güney’ın oğlu Necatı, Mahmut Güneyın ağabeyleri Sedat, Vedat Güney’ın Babaları (58) yaşında Mehmet GÜNEY 23 Temmuz 2014 Çarşamba günü saat 15:00 de yaylada kalp krizi geçirerek Ambülansla Çaykara Devlet Hastanesi yoğun bakıma alınmış olup Doktorların müdahalesine rağmen
17:00 da vefat ettiğini üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz.

Cenazesi 25 Temmuz 2014 Cuma günü Dernekpazarı’nda kılınacak Cuma namazına müteakiben Gülen Köyü (Sehilde) Aile mezarlığına defnedilecektir.

gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH rahmet eylesin meganı cennet olsun Ailesine ve yakınlarına baş sağlı diliyoruz.

Necatı GÜNEY Tlf: 0532 321 14 02

Bütün Haklar Saklıdır®™ www.gulenkoyu.com
|l|lllll|lll||ll||lll
61 ¹³²¹³ °¹³¹²³°

Türkçe 'nin bir eksiği yok. Ya Sizin ? ...

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
YGKYD-2000-Dernegi-Üyesi, Degerli Mehmet Agabeyimize, Yüce ALLAH Rahmet etsin, yeri, Mekani Cennet olsun, ALLAH ondan razi olsun, tüm YGKYD-2000-Dernegi-üyeleri adina, Ailesine, degerli evlatlarina, yakin akrabalarina, sevenlerine bassagligi ve sabir dilerim.

Servet Isildar

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Süper Moderatör
  • *
  • 63 Mesajı Toplam
    129 Kere Beğenildi
ALLAH rahmet eylesin.Tüm yakınlarına sabır ve metanetler diliyorum

• Aktif Visirli
  • *
  • 45 Mesajı Toplam
    55 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 765 81 99
ALLAH rahmet eylesın mekanı cennet olsun.

Facebook Yorumları

Twittear