ALLAH Rahmet Eylesin (Hacı Hilmi Yiğit Vefat Etti) 22 Haziran 2015 Pazartesi - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Hacı Hilmi Yiğit Vefat Etti) 22 Haziran 2015 Pazartesi  (Okunma sayısı 2444 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 17 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490

Rahmetli İbrahim Yiğit’ın Oğlu, Cemal Yiğit’ın kardeşi, Ramiz, Ahmet, Murat, Fuat, İzzet Yiğit’ın Amcası, Bursa Orhangazi Örnek KöyTopSelvi Mahallesi Muhtarı Halil Genç’ın Eniştesi Hacı Hilmi Yiğit Tedavi gördüğü Bursa Özel Çekirge Kalp Ve Aritmi Hastanesinde 22 Haziran 2015 Pazartesi günü akşam saat: 16:30 da vefat etmiştir.

Cenazesi 23 Haziran 2015 Salı günü Bursa Emir sultan mahallesi Musa Baba camisinde öğlen namazına müteakiben aile mezarlığına defletileceğini TopSelvi Mahallesi Muhtarı Halil Genç’den öğrenmiş bulunuyoruz.

İrtibat Muhtar Halil Genç Tlf: 0541 715 16 61

gulenkoyu.com yönetim olarak ALLAH'tan rahmet kederli ailesine ve akrabalarına baş sağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun.

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Hilmi Yigit dayiya ALLAH rahmet etsin , Mekani Cennet olsun, Ailesine, evlatlarina, sevenlerine bassagligi ve sabir dilerim.

Servet Isildar

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Gülender Dernek Başkanı
  • Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0533 470 23 93
İSTANBUL GÜLENKÖYÜ DERNEK YÖNETİMİ OLARAK YİĞİT AİLESİNE BAŞ SAĞLIGI DİLER   GERİ KALAN AİLESİNE SABIRLAR DİLERİZ

Facebook Yorumları

Twittear