ALLAH Rahmet Eylesin (Hanife Terzi Vefat Etti) 15 Ekim 2017 Pazar - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Hanife Terzi Vefat Etti) 15 Ekim 2017 Pazar  (Okunma sayısı 292 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490

ALLAH Rahmet Etsin Hanife Terzi Vefat Etti

Dernekpazarı Gülen Köyü Abişkaya Selahattin Düzenli’in kızı, Berbere Davut Terzi’nin eşi, Ali Rıza, Halil Terzi’nin Annesi
Hanife Terzi 15 Ekim 2017 Pazar günü 15.00 saatlerinde uzun zamandır tedavi gördüğü Trabzon Tıp fakültesi Hastanesinde vefat etmiştir.

Cenazesi: 16 Ekim 2017 Pazartesi günü Öğlen namazına müteakiben Berberdeki aile mezarlığında toprağa verileceğini damadı Hasan Düzenli’den öğrenmiş bulunuyoruz.

Davut Terzi Tlf: 0536 484 27 61

gulenkoyu.com Ailesi olarak ALLAH cc. rahmet eylesin... Ailesine ve akrabalarına baş sağlığı dileriz... Mekanı cennet olsun...

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• İbrahim Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 274 74 17
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun ALLAH sabır versin geriye kalanlara ....

“okşayan elin değerini bilmeyenler  tekmeleyen ayağı öperler..., çanımı yakacak kadar cesareti  olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücü olmalı..., paranla şeref kazanma şerefinle para kazan ki paran bittiğinde şerefin de bitmesin kopekler havladı diye kervan yoldan kalmaz..., Adamsan el öpmeyeceksin diz çökmeyeceksin haksıza haklı demeyeceksin sonradan görmeleri adam yerine  koymayacaksın...”kimseye borcum yok verilecek hesabım yok pişmanlığım yok eyvALLAH ım hic yok benim olan kıymetini olmayan haddini bilecek veee DİYORUMKİ beni gercekten tanımak ıstiyorsanız ya iyi bir DOST olun ya  da sağlam bir DÜŞMAN.......

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Merhumeye ALLAH Rahmet esin, Mekani Cennet olsun, Davut kardesime-Evlatlarina-sevenlerine bassagligi ve sabir dilerim,

Servet Isildar

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear