TRABZON'dan haberler - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: TRABZON'dan haberler  (Okunma sayısı 3606 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Nilgün Aktürk
  • Aktif Visirli
  • *
  • 28 Mesajı Toplam
    41 Kere Beğenildi
TRABZON'dan haberler
« Topic Start: 02 Mart 2008 - 15:07 »
  • Yayınlama
  • trabzon'da yaşayanlar,ricam size:

bu başlık altında güncel 1.elden:)haberler vermeye çalışalım

burda olmayanlara üzülerek söylemeliyim ki çok şey kaçırıyorlar bugün.trabzon muhteşem.tatlı ılık bir rüzgar var,güneş geri geldi.deniz ışıl ışıl ışıldıyor.ve hava insanlara sirayet etti.insanların genelinin yüzünde tebessüm var.fırsat olur çekebilirsem resim eklerim sonra.

ALLAH'ın ihsan ettiğine mani olacak yoktur,O'nun mani olduğunu da lütfedecek yoktur.

• Fehmi yiğit
    • Aktif Visirli
    • *
    • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
    • 4 Mesajı Toplam
      4 Kere Beğenildi
    TRABZON'dan haberler
    « Yanıtla #1: 08 Mart 2008 - 01:08 »
  • Yayınlama
  • Trabzondaki yönetim ve ilgili arkadaşlar,bizler yıllar önce memleketimizden ayrılıp bir nevi gurbet hayatı yaşayan insanlar olarak,oranın havasını bir şekilde bize yaşatmanız,hissetirmeniz gerekiyor.beklentimiz bu yönde bütün gelişmeleri kısmende olsa yaşamak istiyoruz.ben burdan site yöneticimiz ismail düzenli,nur61 ve nilgün aktürk'e ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum ve bu kardeşlerimizin çoğalmasını diliyorum.trabzonuma ve güzel köyüme selam olsun.sevgilerimle....fehmi yiğit.

• Nilgün Aktürk
    • Aktif Visirli
    • *
    • 28 Mesajı Toplam
      41 Kere Beğenildi
    TRABZON'dan haberler
    « Yanıtla #2: 08 Mart 2008 - 17:06 »
  • Yayınlama
  • fehmi abi sana buranın havasını hatırlatmak isterdim ama trabzondan daha farklı birşey paylaşmak istiyorum bugün.
    trabzon şehitimiz ibrahim gedik'in babasının,duyduğumda beni çok etkileyen sözlerini paylaşmak istiyorum.tüm kadınlar derneğimizden bir büyüğüm tanışmış o muhterem babayla.bikaç yıl önce erzurum dan taşınmışlar trabzona ve geldikleri gün eşi ALLAH'ın rahmetine kavuşmuş.herhalde eşimin kaybının etkisiyle hiç sevmemiştim buraları,ama şimdi oğlumu vatanıma şehit verdim,onu burda defnettim,burdan silah zoruyla da olsa gitmem,benim vatanım trabzon artık.kaç oğlum olsa hepsi feda olsun vatana,hiç kanıma dokunmadı.bizim arkadaşın oğlu gidecekti askere yakında,gitmeden 1 hafta önce kaza yaptı,öldü.ölüm hepimize hak,ALLAH oğlumun ölümünü şehitlikle taçlandırmış,nasıl şikayet ederim ben demiş.çok etkilendim.
    bunu yazmak istedim,çünkü okuyup dua edilsin istedim,unutuyoruz hemen...

ALLAH'ın ihsan ettiğine mani olacak yoktur,O'nun mani olduğunu da lütfedecek yoktur.

• Fehmi yiğit
    • Aktif Visirli
    • *
    • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
    • 4 Mesajı Toplam
      4 Kere Beğenildi
    TRABZON'dan haberler
    « Yanıtla #3: 08 Mart 2008 - 19:30 »
  • Yayınlama
  • Öncelikle trabzona gelen şehidimizle birlikte tüm şehitlerimize ALLAHtan rahmet ve ailelerine baş sağlığı diliyorum.ilginize teşekkürler nilgün kızım.bizimle paylaşmış olduğun bu konu bütün türk milletini yakından ilgilendiren,hele bu dönemde türk düşmanlığını görüklemek isteyenlerin çoğaldığı bir zamanda tüm hassasiyetlerimizin ön plana çıkmış olduğu bir konu.ayrıca dolaylı yoldanda olsa şehidimizle ilgili anlattıklarınız beni gerçekten duygulandırdı.ben şahsen o aileyi tanımak isterdim ve gerekirse sizin kanalınızla elimizden gelen maddi ve manevi yardımı yapabileceğimizi belirtmek isterim.tüm bunların ışığında yinede trabzondan ve köyümüzden bizleri yakından ilgilendiren güzel güzel haberler bekliyoruz.sağlıklı günler diliyorum.sevgilerimle....

Facebook Yorumları

Twittear