MANGAL PARTİSİ II YAYLADA - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: MANGAL PARTİSİ II YAYLADA  (Okunma sayısı 6959 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
MANGAL PARTİSİ II YAYLADA
« Topic Start: 07 Temmuz 2008 - 14:42 »
  • Yayınlama

• <a href="http://www.dailymotion.com/video/x61ote" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">Mangal Partisi II Yaylada</a>

Bu hafta sonu yayladaydık bol bol gezergen birilerini baya bir andık inşALLAH kulakları cinlamıştır o kişinin... ;D

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
    • *
    • 2 Mesajı Toplam
      2 Kere Beğenildi
         Gülenköyü sitesine teşekürler bu inceliği gösterdikleri icin arkadaşlar size afiyet olsun güzel oldu ordayımış gibi hissettim kendimi uşaklar az kaldı geliyorum yakında bekle beni memleketim seni cok seviyorumve ayın23 inde geliyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

• Fehmi yiğit
    • Aktif Visirli
    • *
    • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
    • 4 Mesajı Toplam
      4 Kere Beğenildi
    İsmail hani çocukken birbirimizi kıskandığımızda derdik ne mutlu olsun sana!şimdide ne mutlu olsun size o soğuk su,likarba,yayla çayı ve et mangal yani bizleri buralarda riniks ettunuz..şaka şaka ellerinize,zevklerinize,yüreklerinize sağlık oradaki bütün arkadaşları cani gönülden selamlıyorum.sizlerden ALLAH razı olsun sizler iyiki varsınız.orhangaziden sevgi ve saygılar....

• Yavuz BİBER
    • Süper Moderatör
    • *
    • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • 46 Mesajı Toplam
      75 Kere Beğenildi
      • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
    • GSM: 0536 324 90 35
    • Kan Grubu: Seçmediniz
             Ah ulennnn ahhhhhh....! Bitirdiniz beni kardeşlerim.Yaylada dünyaya gelen birine bu yapılır mı arkadaşlar?Dolu dolu bir gün geçirmişsiniz. ALLAH muhabbetinizi artırsın.Özendirecek (soğan hariç) bütün mevzuatlar orda.Hava da muhteşemmiş.Dil altı hapları fayda vermiyor.Bir gün çark başka yönede döner,hayat bu.Sağ isek, seneye kadar sabretmemiz gerekecek.Sonrası malum arkadaşlar.
            Suyumuzu bekliyoruz arkadaşlar, sözünüz var.Of ta Aras Kargo müdürü Cemal bizdendir.Ona teslim edin yeter,başka birşeyler de gönderirseniz yok demeyiz yani.
             Değişiklik ve farklı bir şeyler yapmak isteyen arkadaşlara tavsiyem,yaylaya çıkarken veya inerken,birde ispadan tarafından araklıya inen yolu kullansınlar,tek kelime ile muhteşem manzaralar onları bekliyor orda.A...E...O...

E yaylalar yaylalar....çimen bağladunuz mi...?

desen 49

• Osman Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • Visirli Mühendis
    • 17 Mesajı Toplam
      29 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0535 426 93 08
          Yavuz abi tavsiyene teşekkür ediyoruz galiba biraz ileri görüşlüyüz cünkü giderken de dönerken de o yolu kullandık gerçekten müthiş manzaralar var yaradana gurban olayım. Dursun abi aslında sanada bir süpriz yapacaktım ama o an kamera yanımda yoktu çünkü limon da yayladaydı babası özlemişdir dedim ama kameram yoktu çekemedim ama emin ol köyler yaramış çocuğa hayırlı işler dursun abi ,yavuz abi iyi geceler

Visirli Ziraat Mühendisi

• Yaa Sabır...
    • Administrator
    • *
    • 349 Mesajı Toplam
      550 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0535 481 76 24
    <a href="http://www.dailymotion.com/video/x6282q" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">Yayla Manzaralar&#305;</a>

İnşALLAH bu videoyuda beğenirsiniz...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

İsmail Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: bahriyeli (05 Temmuz 2011 - 11:41)
    • Yavuz BİBER
    • Süper Moderatör
    • *
    • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • 46 Mesajı Toplam
      75 Kere Beğenildi
      • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
    • GSM: 0536 324 90 35
                Çok güzelllll çokkk,başka ne diyelim..................ALLAH mubarek etsin.....A...E...O...

desen 49

• Aktif Visirli
    • *
    • Hacioglu Ali Düzenli
    • 9 Mesajı Toplam
      9 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    YUREKLERIN BIR KEZDAHA ERITTIGI ZAMAN
    KALBIME KOYUMUN SEVGISI DUSTUGU ZAMAN
    GOZLERIM YASLA DOLDUGU ZAMAN
    BU CEKIME BAKIP AGLIYACAGIM
    COK DEGERLI ARKADASLARIM BOYLE GUZEL BIR CEKIM YAPIPTA BIZLERLE PAYLASDIGINIZ ICIN SIZLERE CANI GONULDEN TESEKKUR EDERIM YAKINDA BENDE INSALLAH ARANIZDA OLUR BOYLE BIR GUZEL GUN DAHA YASARIZ SAYGILARIMLA ALLAHA EMANET OLUN

• Osman Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • Visirli Mühendis
    • 17 Mesajı Toplam
      29 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0535 426 93 08
    canım kardeşim ismail klip çok güzel olmuş ellerine sağlık, trabzon dışında bulunan kardeşlerimiz ve değerli büyüklerimiz burada amacımız sizleri tahrik etmek deyil memleketimizi hatırlatmak içindir bir kusurumuz olmuşsa afedersiniz inşALLAH hakkınızı helal edin, bu güzellikleri hiç bir zaman unutmayın  arkadaşlarınıza ve dostlarınızada anlatın ve seyrettirin ALLAHa emanet olun

Visirli Ziraat Mühendisi

• Administrator
    • *
    • "Edeb Ya Hu"
    • 389 Mesajı Toplam
      575 Kere Beğenildi
      • Forma Yaptırma Sipariş
    « Yanıtla #9: 10 Ağustos 2008 - 20:55 »
  • Yayınlama
  •       İzledikçe izleyesi geliyor insanın.Sitemizdeki videoları neredeyse yenileme işi tamamlandı.Youtube  video yükleme sitesinin kapanması ardından bütün videoları tekrar yükledim.
          Yeter ki köylülerimiz bu güzel videolardan mahrum kalmasın...Saygılarımla...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Aktif Visirli
    • *
    • 4 Mesajı Toplam
      8 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #10: 13 Kasım 2010 - 01:15 »
  • Yayınlama
  • ismail kardeş bu güzelliklerin devamı dileğiyle gülen köye selam yüreğinize sağlık.inegölden selamlar.

Hasan Aydin

Facebook Yorumları

Twittear