İSTANBUL DERNEK YÖNETİMİNİN 11 AYLIK FAALİYETLERİ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: İSTANBUL DERNEK YÖNETİMİNİN 11 AYLIK FAALİYETLERİ  (Okunma sayısı 3463 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
İstanbul'daki Gülen Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneğimizin Abdullah Say Başkanlığındaki Yönetimin 11 Ay boyunca yaptığı Faaliyetleri Kamuoyuna açıkladıı...

<a href="http://www.dailymotion.com/video/x6yxl6" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/x6yxl6</a>
GulenTV

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Kenan Yazıcı 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Abdullah DÜZENLİ (12 Mart 2014 - 16:06)
  • Aktif Visirli
  • *
  • 21 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
tşklerimi  iletiyor ve bunların devam etmesini temenni ediyorum   

BASARILAR

Özü DoğRu OLanın SözüDe DoĞRuDuR!

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Mustafa Yılmaz'ın Son Köşe Yazısı

DERNEĞİMİZ SİZE NEYİ İFADE EDİYOR?

Bu hafta sonu yine derneğe uğradım.Aynı zamanda aylık toplantı günü olması sebebiyle derneğin faaliyet alanları hakkında canlı tartışmalara şahit oldum.Ama katılım düşük seviyede olması üzücü bir durum.Zaten Dernek Başkanımızın temas ettiği konulardan biri de katılımın  düşük sayıda olmasıydı.

Köşe Yazısının Tamamını  Okumak İçin Tıklayınız...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • 22 Mesajı Toplam
    24 Kere Beğenildi
  • GSM: 05364771761
kenancıgım mustafa cok guzel bır yazı yazmış ama maalesef bazıları anlamıyor hala ama sonucun da iş işten gececek ve son pişmanlık fayda vermeyecek onemlı olan son pişmanlıgı duymamaktır onun icin yapacak tek şey var oda dernegimize sahip cıkmak bundan otesı yok konuşacak birseyde yok selamlar

mustafa genç

Facebook Yorumları

Twittear