MUM IŞIĞINDA ALINAN KARARLAR - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: MUM IŞIĞINDA ALINAN KARARLAR  (Okunma sayısı 2761 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
MUM IŞIĞINDA ALINAN KARARLAR
« Topic Start: 23 Kasım 2008 - 11:36 »
  • Yayınlama

•       İstanbul'da yaşayan köylülerimiz;
          Dün 22 Kasım 2008 Cumartesi akşamı o müthiş sağnak yağmura ve elektiriklerin kesik olmasına rağmen yönetim kurulumuz derneğe gelerek mum ışığında olsa bile toplantılarını gerçekleştirmişlerdir. Sonuç olarak toplantıda alınan kararlar şunlardır.

* Derneğimiz Hafta içi hergün Pazartesi günleri hariç sabah saat 11.00 ile akşam 21.00 saatleri arasında köylülerimize hizmet verecektir. Hafta sonları ise sabah 09.00 ile akşam 23-24.00 saatleri arasında açık tutulacaktır.

* Ayda bir gün Cuma akşamı Aile ile Dini sohbet toplantısı düzenlenecektir.(Hangi cuma olduğuna karar verildikten sonra ise sitemizden ve cep telefonlarına duyuru yapılacaktır.
         -- İlk Toplantı bu cuma yani 29 Kasım 2008 Cuma günü saat 20-21 arası ailelere verilecektir...

* Geleneksel olarak düzenlediğimiz her ayın ilk cumartesi günü yapılan Aylık toplantıların eğlenceli geceler olarak düzenlenmesi... kermençe, horon vs...

* Derneğimize dilek ve şikayet kutusu konularak köylülerimizin kağıda dökmüş oldukları duygu ve düşüncelerini yönetim toplantılarında değerlendirmek...

* Ve en önemlisi yapılan olumlu eleştirilere hemen cevap vererek Derneğimizde Kuran'ı Kerim Kursu başlatılması...
          -  Kuran Öğrenmek isteyenler derneğimize gelerk isimlerini yazdırabilirler. Sitemizede isimlerini yazdırabilirler.
          -  Kuran dersleri Haftanın 3 Günü pazartesi, salı, çarşamba günleri saat 20.00 ve 21.00 saatleri arasında yapılacaktır...

* Kurban Bayramının 3. günü yani 10 Aralık 2008 Çarşamba günü derneğimizde bayramlaşma yapılacaktır.

Bilgilerinize....

Not: Derneğimizin işletmesinde çalışmak üzere eleman alınacaktır. Bütün köylülerimize duyurulur. Tercihimiz köylümüz olmasıdır. İşsiz ve derneğimizde çalışmak isteyenlerin yönetim kurulunda her hangi bir kişiye müracaat etmeleri rica olunur.

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Administrator
    • *
    • "Edeb Ya Hu"
    • 389 Mesajı Toplam
      575 Kere Beğenildi
      • Forma Yaptırma Sipariş
    « Yanıtla #1: 23 Kasım 2008 - 11:46 »
  • Yayınlama
  • Ve bu karanlık akşamdan fotoğraf makinama yansıyanlar...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• P h o e n i X
    • Aktif Visirli
    • *
    • Quae nocent docent!...
    • 184 Mesajı Toplam
      253 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #2: 23 Kasım 2008 - 16:42 »
  • Yayınlama
  • Ne romantik bir toplantı olmuş! :D ;D

Dün akşam hepimiz karanlıkta kaldık! Ama görüyorum ki, bizim derneği elektrik kesintisi durduramamış..Helâl olsun!

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
    ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• İsmail Hakkı Biber
    • Aktif Visirli
    • *
    • 8 Mesajı Toplam
      8 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #3: 24 Kasım 2008 - 20:49 »
  • Yayınlama
  • doblandı cok başarılı debrikler ancak ışıgı alamatınız* selam ve saykılarımla

Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Yavuz BİBER
    • Süper Moderatör
    • *
    • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • 46 Mesajı Toplam
      75 Kere Beğenildi
      • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
    • GSM: 0536 324 90 35
    « Yanıtla #4: 24 Kasım 2008 - 21:39 »
  • Yayınlama
  •          Her türlü olumsuzluklara rağmen,toplantıda alınan kararlar için yönetimi başarılı buluyor ve alınan kararların en kısa zamanda harekete geçirilmesini temenni ediyorum.ALLAH yardımcınız olsun.

desen 49

• O Bir Visirli
    • *
    « Yanıtla #5: 05 Aralık 2008 - 19:57 »
  • Yayınlama
  • Nekadar guzel bir duygudurki onyil oncesi gormus oldugum bazi tanidigim arkadaslari bu resimlerde gordum.neyazikki bir an yaslandigimi hissettim ALLAH herkese uzun omurler versin amin.     sizleri seven  jet suleyman akdogan

Facebook Yorumları

Twittear