HANİ SEN SEVECEKTIN - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: HANİ SEN SEVECEKTIN  (Okunma sayısı 16922 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • GSM: 05356886550
uzakdasın
« Yanıtla #40: 08 Kasım 2009 - 19:20 »
  • Yayınlama
  •     Hazaba kardeşim herkezden uyarı alıyorum diyosun ozaman bi sorun var işte neden tek sen uyarı alıyosun şimdi senden ricam bi kendi yazdığın şiirlere bak bide sitemizdeki diğer şiir yazan Sadık abi Sedat abi Kardelem Mustafa Yılmaz ve sayamadığıö diğer arkadaşların şiirlerini oku ondan sonra anlayacaksın nedemek istediğimizi

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Mustafa Bektaş
    • Aktif Visirli
    • *
    • 10 Mesajı Toplam
      11 Kere Beğenildi
    • GSM: 0534 610 37 61
    uzakdasın
    « Yanıtla #41: 08 Kasım 2009 - 19:39 »
  • Yayınlama
  •     Hazaba kardeşim herkezden uyarı alıyorum diyosun ozaman bi sorun var işte neden tek sen uyarı alıyosun şimdi senden ricam bi kendi yazdığın şiirlere bak bide sitemizdeki diğer şiir yazan Sadık abi Sedat abi Kardelem Mustafa Yılmaz ve sayamadığıö diğer arkadaşların şiirlerini oku ondan sonra anlayacaksın nedemek istediğimizi

ozamn sende onlara yorum yaz benım yazmıs oldugum sıırlere yorum yazma kırıcı evt bır sorun bende dımı ıyı tamam sızın dedıgınız olsun ozamn ben sızı bıle tanımıyorum ama yazmıs oldugunuz o yorumla tanınmıs oldunuz yemın ettım bu aksam bu sıteye son gırısm gırersem ALLAH belamı versın demıstım baska yorum yapmıyom vede benım şiirlerım olsun  böyle kırıcı yorum yazmna hıc gerek yok bılmem anlıyormusun benı ben senı anladım anlayacagım kadar yanlıs anlama ama sadece bu sıteye ben kırkın degılm bana söylecen kac kısı arkadsım var onlar bıle bunları konusyor   sadece sunu kısa olarak söylıyeyım sıte eskısı gıbı degıl dıyorlar ve cok proplem ler var kımse kımseyı sakı cekemıyor gıbı sözler bıle söyluyorlar unutmakı ne olursa olsun ınsan götüde olsa uslupuyla söylenır senın gıbı bat dıye ee mustafa kardes şiirlerın bılmem bılmem böyle böyle ve sayıre gıbı sözler sacmalıyorsun gıbı sözler benı resmen burda salak sın gıbı yerıne koydun bıraz dkkat edrsen yorumlarınıza sevınırım cunku böylelıkle cok kısını sıteden ayrılacagına emın olabılırsınız ben hayatta böyle yorum görmedım görsem desenın gıbı yorum yazmam begenmezsemde ama sen maşşALLAH bana ıyı yorum yazmısın helal olsun derım ve bır dahada sıteye gırmem baska sıtelerede üyeyım emın olun bu sıte gıbı degıl cok rahat nasıl yorum yaparsan yap yanı kısa yorumda yapsan kımse aman sen böyle yazdın herkes senden sıkayatcı veya daha ıyı yaz veya şiirlrı daha ıyı dıkkatlı yaz demıyo ama burda bılmem kactane sıte yönetmenı var önüne geln uyarıda bulunyor benım bıldıgım eger steye ahlak dısı veya götü sözler yazılırsa uyarılır her defasına aynı gercekten sıkıldım artık vede bır daha yemın ettım gırmem sıteye ısteyen kınasın benı ben götü bişeyler yaptığımda ınanmıyorum uyarı alacak kadar neyse herkesden özür diliyorum ve bu sıteden ayrılıyorum ıster yönetım bu sıteden üyelığımı veya benı ısmımı dondura bılır hıc gerek yok daha yemın ettım vede suna dıkkat etmenız gerek okadr uye var sıteye o üyelrden kac kısı kaldı kımse gırmıyo nedn bır düşünün istersenınz böyle kırıcı sözlerden byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

• Ömer Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • 57 Mesajı Toplam
      61 Kere Beğenildi
    • GSM: 05356886550
    uzakdasın
    « Yanıtla #42: 08 Kasım 2009 - 19:53 »
  • Yayınlama
  •     Sevgili hazaba kardeşim site benim değil bana kızarak siteyi terketme pire icin yorgan yakmış olursun ben kendimce yorumda bulundum yazmış olduğun şiire anladığim kadarıyla sorunun benle biz senle konuşarak sorunu halledebiliriz sitenin ne sucu var yahu

Birde sitenin kuruluş nedenini tam olarak anlamamışsın herhalde hazaba kardeşim diğer sitelerde cok yorum yapman site sahibine fayda getirir ama burda katma değeri olmayan yorum istenmiyo mesela acılan bi konuyu beğendiysen ona illa cok güzel olmuş demek yerine o konu hakkındaki düşüncelerin varsa bilgin sitenin selameti acısından daha faydalı olacak düşüncesinde siteyi kuran arkadaşlar

Tekrar söylüyorum hazaba kardeşim pire icin yorgan yakma gerekirse ben gideyim ama benim icin sen gitme olurmu

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Mustafa Bektaş
    • Aktif Visirli
    • *
    • 10 Mesajı Toplam
      11 Kere Beğenildi
    uzakdasın
    « Yanıtla #43: 08 Kasım 2009 - 19:56 »
  • Yayınlama
  •     Sevgili hazaba kardeşim site benim değil bana kızarak siteyi terketme pire icin yorgan yakmış olursun ben kendimce yorumda bulundum yazmış olduğun şiire anladığim kadarıyla sorunun benle biz senle konuşarak sorunu halledebiliriz sitenin ne sucu var yahu

Birde sitenin kuruluş nedenini tam olarak anlamamışsın herhalde hazaba kardeşim diğer sitelerde cok yorum yapman site sahibine fayda getirir ama burda katma değeri olmayan yorum istenmiyo mesela acılan bi konuyu beğendiysen ona illa cok güzel olmuş demek yerine o konu hakkındaki düşüncelerin varsa bilgin sitenin selameti acısından daha faydalı olacak düşüncesinde siteyi kuran arkadaşlar

Tekrar söylüyorum hazaba kardeşim pire icin yorgan yakma gerekirse ben gideyim ama benim icin sen gitme olurmu

artık gerı dönüşüm yok ben bısey yaktığımda yok benım yorumum olsun veya şiilerım olsun içten gelerek yazılıyor senın gıtmene gerek yok sen daha cok kişiye yorum yazacaksın a.e.o byyyyyyyyyyyyyy

• Nurten AKYOL
    • Aktif Visirli
    • *
    • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
    • 56 Mesajı Toplam
      59 Kere Beğenildi
    uzakdasın
    « Yanıtla #44: 08 Kasım 2009 - 20:06 »
  • Yayınlama
  • Ne oluyor, kim gidiyor, nereye gidiyor. Siz gitmeyin ben giderim.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
    Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
    İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
    Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• Last Ottoman Sultan
    • Aktif Visirli
    • *
    • DÜZENLİ KUNDURA
    • 96 Mesajı Toplam
      105 Kere Beğenildi
    • GSM: 0532 734 37 05
    uzakdasın
    « Yanıtla #45: 08 Kasım 2009 - 20:07 »
  • Yayınlama
  • Evet hazaba kardeş  ömer size siteyi birakin diye bir yorum yazmadı.Sadece sizin yazdiginiz şiirlere yorum yapmakla yedinti sizin şiirlerinizi begeneçek diye bir şey yok.Buna kizib siteye daha girmeyeçegim demeniz bence yanliş.Şiir yazmiş konu açmisin buna herkes yorum yapma hakkı var biri begenir biri begenmez.Ömer kardeşimiz begenmemiş yorum yazmiş bunda kizilaçak bir şey yok.Burdan gitib gitmemeniz bizlere bagli deyildir.Sen bizelere bakma kimi begenir kimi begenmez.....

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
    Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
    Düşmanından uzaklaş...
    Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
    Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• Mustafa Bektaş
    • Aktif Visirli
    • *
    • 10 Mesajı Toplam
      11 Kere Beğenildi
    uzakdasın
    « Yanıtla #46: 08 Kasım 2009 - 21:51 »
  • Yayınlama
  • Evet hazaba kardeş  ömer size siteyi birakin diye bir yorum yazmadı.Sadece sizin yazdiginiz şiirlere yorum yapmakla yedinti sizin şiirlerinizi begeneçek diye bir şey yok.Buna kizib siteye daha girmeyeçegim demeniz bence yanliş.Şiir yazmiş konu açmisin buna herkes yorum yapma hakkı var biri begenir biri begenmez.Ömer kardeşimiz begenmemiş yorum yazmiş bunda kizilaçak bir şey yok.Burdan gitib gitmemeniz bizlere bagli deyildir.Sen bizelere bakma kimi begenir kimi begenmez....

kımse mecbur degıl yazılan yorumları begenmeye  anlamıyrum neden bu sıte böyle her önüne geln sıteyı yönetıyor gıbı vya yorum sılıyor vya begenmıyor en kücük şeyde uyarı gönderıyor ben kararımı verdım coktan ayrılıyom artık yemınımı bosa cevırmem asla artık sıte nasıl olursa olsun benden bukadar üyelığımıde yönetıcılerden rıcam cıkara bılırler benım kendı sıtem var zaten orda ıstedıgım gıbı yazı vya yorum şiir olsun yaza bılıyorum vede güzel yorumlar alıyorum ama bızım bu sıteye yranamıyoz ne yapsak ders anlasılıyor ben sadece bu sıteden sıkayetcı degılım kac kısı var ve bugun bırıyle msnde konustum ve sıtey küskün bekı ondamı suc var hanı bende suc varya ozamn o kişiyede suc var anlamıyorum nsaıl bır düşünce var ınsanlarımızda sankı şiirlerımızde olsun veya baska bır yorumlara olsun kırıcı lafmı yazmısım üyelığımın bu gününe kadr aslın cok yanlış yapıyoruz neden dersenız cunku burda suna emın olun sıteden böyle kırıcı sözler kalkması gerek yoksa benım gıbı kac kişi bu sıteyı bırakacagına ınanın saygıla son 1 saatım kaldı artık 1 saatden sonra sıtye yemın ettım daha gırmeyecegım ısteyen kızsın bana ben sözler vaya degısık yorumlar yazdıgıma ınanmıyorum saygılar sıte sızn olsun güle güle kullanın .............

• Last Ottoman Sultan
    • Aktif Visirli
    • *
    • DÜZENLİ KUNDURA
    • 96 Mesajı Toplam
      105 Kere Beğenildi
    • GSM: 0532 734 37 05
    uzakdasın
    « Yanıtla #47: 08 Kasım 2009 - 22:02 »
  • Yayınlama
  • Mustafa kardeş sen her halde bizleri anlamiyrsun.Bizler seni istemiyoruz demiyoruz konu açmisin o konu üzerinde yorum yapilsin diye bizlerde yorum yazar begenen begenir begenmeyen begenmez.Ömer kardeşimizde konu üzerinde yorum yapmişdir ister alin ister alınma.Bu konu açmısan her gelen yorumlara katlanaçaksın.Belki kizmiş olabilirsin ama kendi açinda konu açiyorsan yorum yapılır size karşi bir yanliş davraniş oldugunu görmüyorum.Bunuda size söyliyim burda kimsa kimsenin mesajini silemez her sitenin yöneticileri var mesaj silinip silinmeyecegini onlar bilir.Anlayacagın burda herkes mesaj silemez.Size gelince siteden ayrılmayacagin sana kalmiş.O senin düşünçen saygı duyarız.Burda kimse kimseyi kovamaz.....Selam ve Saygıyla

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
    Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
    Düşmanından uzaklaş...
    Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
    Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

Facebook Yorumları

Twittear