Şampiyon Arsin Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Şampiyon Arsin Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O  (Okunma sayısı 3146 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Şampiyonluk Bizim Kupa Bizim

Arsin’de kurumlar arası düzenlenen Kaymakamlık Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası dün oynanan Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O ile Yeşlilyalı Belediyesi müsabakası ile son buldu. Kurumlar Arası Kaymakamlık Kupası sahibi Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O olurken ikinci Yeşilyalı Belediyesi oldu. Arsin Akademi Halı Sahada düzenlenen turnuvada birinci gelen takıma kupası Arsin Kaymakam Vekili Mustafa Adil Tekeli tarafından verilirken ikinci takımın kupasını ise Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen verdi. Üçüncü olan Hürriyet A.Ş. nin ödülünü Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Gürsoy, en centilmen takım Fındıklı Belediyesinin ödülünü Arsin Lisesi Müdürü İbrahim Aktürk, Sağlık Grup Başkanlığının ödülünü Gençlik ve Spor Müdürü Osman Yılmaz, gol kralı Gökhan Gürsoy’un ödülünü Yeşilyalı Belediye Başkan Vekili Ömer Çevik ve Hakem Ramazan Keleş’in ise ödülünü Anadolu Lisesi Müdürü Zeki Saruhan verdi. Turnuva sonrasında futbolcular ve seyircilere baklava ziyafeti verildi.

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Biraderin Dursun Düzenli'nin öğretmenlik yaptığı ve ayrıca futbol takımında oynadığı Trabzon Arsin Mehmet Akif Ersoy İilköğretim Okulunun şampiyonluklarını kutluyorum...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear