KIMSE BASKA MUCIZE BEKLEMESIN... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: KIMSE BASKA MUCIZE BEKLEMESIN...  (Okunma sayısı 3872 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Fatih Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
                           SELAM HERKESE............
 saygı deger abılerım ve kardeslerım.turkıye   euro 2008 oneleme maclarından bu yana  futbolun dısında bır becerı sayesınde geldı buuraya kadar.bunu anlmamak elde degıl. once 4-1 lık yunanıstan  zaferı.ardından  norvec ardından malta  ve moldova...kalecılerı sag olsun.sımdı sızınle fatıh terımın  euro 2008 aday kadrosu hakkında  bazı seyler sormak ıstıyorum.
1)Savunma hattında oynayan gokhan gonul,servet cetın,ıbrahım kas ve emre aşık  sakat oldukları bılındıgı halde neden aday kadrosuna cagrıldı.oysa bu adamların yerlerınde oynayabılecek okadar kalıtelı topcular oldugu halde.mesala sıvastan hayrettın,abdurrahman derelı,fenerbahceden can arat...
2)ortasahada oynayan aurello,mehmet topal,emre bolezoglu,tumer metın,kazım,hamıt,yıldıray basturk.ya akıl alır gıbı degıl emre bolezoglunun ıngılterede 3 hafta ust uste top oynadıgını goren varmı.adam ezelden sakat.tumer eskı tumermı?? bı yıldıray  kaldı onuda saygı deger hocamız kadro dısı bıraktı.yerıne super ortasaha oyuncusu  ayhan akman  alındı. fatıh hoca almanya macında  cıkar derkı ayhancıgım cık ortasahayı topla macı kurtar oada kurtarır... guleyım barı:D:D:D   nerde MEHMET TOPUZ? NERDE UGUR YILDIRIM? bu oyuncular kotu topcumu   4 buyuk takımtan ve avrupadan  sayısızca teklıf alan bu ıkı futbolcu aday kadroda yok...
3)hucum   bolgesıne alınan  oyuncular ıse gokdenız,nıhat,halıl,semıh ve mevlut. halıl kadro dısı  bırakıldı.tum umıtlerımız  semıh ve mevlute kaldı...:S:S:S  YA ALLAH ASKINA CVP YAZIN  fatıh tekke,umıt karan,gokhan unal mehmet yıldız.semıhten mevlutten kotu futbolcumu....

kımse turkıyeden almanya karsısında bır mucıze beklemesın.bana gore hersey buraya kadardı.sımdı bu kadroyla elensek bıle  kımse fatıh terımı elestırmez cunku  adam ılk defa turkıyeye bolesıne bır prestıjve basarı kazandırdı.dunya ucuncusu oldugumzda  herkes senol gunesı elestırdı. ıste nasıl hakan sukuru oynatırsın dıye. ama senol gunesle  fatih terımı karıstırmayın.cunku aralarında bıkere karızma farkı var.portekız macından sonra yerden yere vurulan kadrosu  A dan Z YE  elestırılen  fatih terım kotu futbolla alınan mucızevı sonuclardan sonra bırden   baslara tac edıldı.ıste burası turkıye burda cıkmak  ve ınmek cok kolay............vesselam

cnm turkıyem dualarım senınle...ALLAH YAR VE YARDIMCIN  OLSUN

Şu Dünyada kimi insan sade yaşar,kimi insan ise sadece yaşar....

• Ömer Düzenli
  • Moderatör
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • GSM: 05356886550
bencede almanyaya eleniriz fakat bu almadıgı topculardan degil cezalı topcumuız cok o yüzden

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Fatih Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
omer abı ewet bende uzulerek soyluyorum elenecegız ama cezalı (tuncay-emre asık-arda) olan oyuncularımız yuzunden degıl sakat(servet-nıhat-emre bölezoglu-emre gungor-tumer)olan oyuncularımız  ve bunun tetbırını almayan   fatıh terım yuzunden elenecegız.....zaten cezalı olan oyuncularımıza baktıgında  arda ve son macta guzel sayılabılecek futboluyla emre asık dısında uzulecegım cezalı oyuncu yok tuncayın oynadıgı futbolla ilk 11 e gırmesıne anlam veremıyordum gokdenız dururken sahada onu gormeye dayanamıyordum.bence  cezalı olması bızım ıcın avantaj....

• Ömer Düzenli
  • Moderatör
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
fatih kardesim tama dogru diyosun ama bence emre asık tuncay arda ve volkan oyna biz almanları yeneriz almanlarda bisey yok büyütmeyelim onları bizim eledigimiz hırvatlatla aynı grub da idiler hırvatlar almanları iki mac ta yendiler acık söylüyorum black ve kloseyi tutalım biz onları  yine yeneriz bunca sakat ve cezalı olmasına ragmen

• Fatih Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
abı rustu  bunca mac eksıgıne ragmen    yedıgı hatalı gol dısında mukkeml bır mac cıkardı.defans  blogumuz  tamamen kaybıolmus bı durumda  servet,emre asık, emre gungor yok orta sahayı evırıp cevıren emre bolezoglu yok alternatıfıde yok malesef....yıldıray yok  tumer  ALLAHtan yok.nerede o eskı tumer,nerede o fenerbahcedeyken  bıtmez tukenmez enerjısıyle varını yogunu ortaya koyan tuncay.bunlar bıttı omer abı.ben mehmet topuzu  gormek ısterdım.bu takımda fatıh tekkeyı umıt karanı ama onlarda bıtmıs baksana fatıh hoca almadıgına gore

• Ömer Düzenli
  • Moderatör
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
rüstünün bi kac hatası daha vardı fatih güven vermiyo bence servet oynıycak galibaevet fatih tekke ve yıldırayı almalıydı bide bence gökhan gönül zaten sakat o bizim sanssızlıgımız bence oynsan bu turnuvanın yıldızı olurdu ibrahim kası cıkarmaması gerkirdi sabri iyi degil bence fatih terimi ondan sevmiyorum kendi adamları var sabri emre belezoglu ve tümer iyi olsada kötü olsada alı bunları cok yanlıs sabri bu takımda oynuycak adam degil bence

• Fatih Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
abı emre,sabrı tumer ve hakan sukur  terımın vaazgecemedıklerıydı.ALLAHtan hakanı bıraktı.abı benım anlamadıgım bır konuda şu:  terım geldıgı gunden buyana takımı genclestırecem dıyo baska bıse demıyor.pekı tumerın  yası kac bunu ona sormayı cok ısterdım.   abı kım ne dese desın suan mehmet topuz kadroda olsaydı takımın an ıyılerınden bırısı olurdu sabrıye gelınce sabrı bana gore cok ıyı bır topcu fakat yerı yanlıs   sabrı yıllardır galatasarayda sag acık oynamıstır mıllı takımda hırvatıstan karsısında sag bek oynadı cok  sırıttı cok top kaybettı.oysa sag acıkta oynasaydı o guzel ortalarını yapsaydı takım ıcın daha faydalı olurdu dusuncesındeyım.

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
arkadasalar yazilarinizi severek okudum.ama bu tartismanin bir faydasi yok cunku kazanan haklidir fatih hocanin kadro secimini bende begenmedim ama adam ve güvendigi oyuncular onu mahcup etmedi bizlerede büyük bir gurur yasattilar ve yasatmayada devam ediyorlar .bizler üzüm yemeye devam edelim.

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
  • 184 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
Fatih hoca, kadroları konusunda hep eleştirilmiştir. Ve teknik bilgisinin de çok yeterli olduğu söylenmiyor.

Fakat herkesin hemfikir olduğu bir nokta: Muhteşem bir motivasyon gücü var.. O inancı, güveni futbolcularına aşılıyor ve devamı geliyor.. Bu zaferler mucize ise, ki bu da ALLAH'ın bir lütfu.. Rabbim o mUcizeyi tekrar nasip eder İNŞALLAH!

Bence her şeyden önce inancımızı ve güvenimizi kaybetmeyelim.. Dün arap basınının konu ile ilgili haber yorumlarını okudum. Bir şey çok dikkatimi çekti.

Bir yorumcu şöyle diyordu: "Açıkça söylemek gerekirse Türk milli takımı son ana kadar ümitsizliğe kapılmama ve mücadeleyi sürdürme konusunda arka arkaya ders vermeye devam ediyor… Her seferinde bize ümitsizlik ve başarısızlık dersi veren Arap milli takımlarına selam olsun."

Unutmayın, Çanakkale'de geçit vermeyen ruh, böyle bir ruhtu!.. Her yönden eksik olmalarına rağmen MUZAFFER olmayı başardılar..

Dualarımız MİLLİ TAKIM'la!..

Yolunuz açık olsun!

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

Facebook Yorumları

Twittear