HASAN DOĞAN VEFAT ETTİ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: HASAN DOĞAN VEFAT ETTİ  (Okunma sayısı 2430 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ömer Düzenli
  • Moderatör
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • GSM: 05356886550
HASAN DOĞAN VEFAT ETTİ
« Topic Start: 05 Temmuz 2008 - 20:42 »
  • Yayınlama
  • Futbol camiası büyük şok yaşıyor

Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan Bodrum'da kalp krizi geçirdi. Hastaneye kadırılan Doğan kurtarılamadı.

Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan tatilini geçirdiği Bodrum'da kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Doğan yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ayrıntılar geliyor.

HASAN DOĞAN KİMDİR? (1956 - 2008)

Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı olan Hasan Doğan, 1956 yılında Kastamonu'nun Abana ilçesinde doğdu.

İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul'da yapan Doğan, 1979 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü bitirdikten sonra 1979-1980'de İngiltere'de lisan eğitimi aldı. 1981-1988 arası Koç Holding bünyesindeki Beldesan firmasında pazarlama koordinatörü olarak görev alan Doğan, 1988 yılında kurucusu olduğu Ramsey'in genel müdürlüğü görevini üstlendi.

Aysel Doğan ile evli olan ve Zeynep ile Selim adlı iki çocuğu bulunan Hasan Doğan, halen Ramsey Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Gürmen Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Kip-Teks Konf. İmalat Paz. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu başkanlığı, Star Medya Yayıncılık yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürütüyordu.

Doğan, Levent Bıçakcı'nın Futbol Federasyonu başkanı olduğu dönemde federasyonda başkan vekili olarak görev almıştı. Hasan Doğan'ın bu görevleri dışında, İstanbul Sanayi Odası Meclisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği sanayi konseyi, Boks Federasyonu yönetim kurulu üyelikleri bulunuyordu.

Futbol Federasyonu Başkanı olan Doğan, bunun yanında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi üyeliği ile Beşiktaş Kulübü kongre üyesi olarak sporun içinde yer alıyordu.

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• P h o e n i X
    • Aktif Visirli
    • *
    • Quae nocent docent!...
    • 184 Mesajı Toplam
      253 Kere Beğenildi
    HASAN DOĞAN VEFAT ETTİ
    « Yanıtla #1: 05 Temmuz 2008 - 21:56 »
  • Yayınlama
  • İnna lillahi ve inna ileyhi raciun..

Akşam akşam gerçekten "şok" oldum, diyebileceğim bir olay!..  Milli maç izlerkenki hali geldi gözümün önüne..

Rabbim mağfiretini esirgemesin. Geride kalan akraba, dost ve sevenlerine de sabırlar ihsan etsin!..

Montaigne, ne güzel söylemiş: "Ölümün bizi nerede beklediği belli değil. En iyisi biz onu her yerde bekleyelim."

You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
    ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Yavuz BİBER
    • Süper Moderatör
    • *
    • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • 46 Mesajı Toplam
      75 Kere Beğenildi
      • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
    • GSM: 0536 324 90 35
    • Kan Grubu: Seçmediniz
    HASAN DOĞAN VEFAT ETTİ
    « Yanıtla #2: 06 Temmuz 2008 - 01:42 »
  • Yayınlama
  •           Mütevazilik abidesi,kalite insan,örnek şahsiyet olan abimize,Yüce ALLAHtan rahmet temenni ediyorum.

desen 49

• Fehmi yiğit
    • Aktif Visirli
    • *
    • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
    • 4 Mesajı Toplam
      4 Kere Beğenildi
    HASAN DOĞAN VEFAT ETTİ
    « Yanıtla #3: 06 Temmuz 2008 - 20:28 »
  • Yayınlama
  • Dünyamızda nadir bulunabilecek kalitede bir insandı ALLAH zoru yaşayan ailesine sabırlar,merhumada rahmet eylesin.

Facebook Yorumları

Twittear