DERNEĞİMİZ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: DERNEĞİMİZ  (Okunma sayısı 2121 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
  • ÜLKESİNE SEVDALILAR
  • 33 Mesajı Toplam
    49 Kere Beğenildi
  • GSM: 0533 450 50 86
DERNEĞİMİZ
« Topic Start: 06 Haziran 2011 - 19:54 »
  • Yayınlama
  •                                                                DERNEĞİMİZ
    •   Öncelikle derneğin gayesi nedir?
    •   Dernekler niçin kurulur bunlara bakmalıyız?
    •   Dernekler genellikle sosyal amaçlar için kurulur. Bunun için de fakir fukaraya yardım, okuyan öğrencilere destek ve toplumu geliştirecek, kaynaştıracak programlar yapmaktır.
    •   Bizim derneğimiz şu ana kadar bunları yapamadı.
    •   Sadece kato ile ilgilenebildi.
    •   Tabii ki kato dernek üzerine alınınca ve yüz milyarın üzerinde de borç olunca dernek başkanı sevgili Dursun Ali kardeşim bütün gücünü katonun borcunu ödemek için harcamak zorunda kaldı.
    •   Ben dahil hiç kimsenin yüklenemeyeceği bir yükün altına girdi.
    •   Çok şükür şu anda borç bitmiş gözüküyor.
    •   Bundan sonra dernek hem hizmet hem de sosyal konulara el atma durumuna gelmiş durumdadır.
    •   Onun içindir ki başkanlığa adaylar artmış durumdadır.
    •   Derneğin, köyde birlik getirecek yerde ayrılık getirmesi üzücü olur.
    •   Bunun için de şu andaki yönetim gençlerle takviye yapılarak yönetime devam etmelidir.
    •   Bu arada iki aday da bizlere denetim kurulu başkanlığı teklif ettikleri için bu güvenlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor seçilecek dernek yönetimine bu görevi üstleneceğimi belirtmek istiyorum.
    •   Dileğim tek liste ile kongreye gitmektir. Bunun için de iki taraf bir araya gelerek, uzlaşarak birlik sağlanmalıdır.   
    •   Önümüzdeki kongrenin köyün birliğine vesile olmasını diliyorum…
    NOT: Sitedeki başkanlık yarışının yanlış olduğunu belirtmek istiyorum…

Sevgi ve Selamlarımla
                                                                                                          Ahmet YAKUPHAN

Ahmet Yakuphan 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: YAVRİLİGOT (07 Haziran 2011 - 18:11), AHMET AKTURK (07 Haziran 2011 - 09:19), Recep Ali Düzenli (06 Haziran 2011 - 21:29)

Facebook Yorumları

Twittear