GENÇLİK KOLLARI GÖREVE GELMEDEN ÇALIŞMALARA BAŞLADI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GENÇLİK KOLLARI GÖREVE GELMEDEN ÇALIŞMALARA BAŞLADI  (Okunma sayısı 6067 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Yeni kurulan Gülen Köyü Gençlik kolları ilk iş olarak Dernekpazarı veterinerliğe Samsun’dan yeni atanan Selahattin Akyol’un oğlu Gülen köylü veteriner hekim Engin Akyol’u mekânında ziyaret ettiler.

Gülen Köylü gençler göreve yeni atanan Engin Akyol ile kısa sürede kaynaşıp dostluk kurduktan sonra Görevinde başarılar dileyerek yanından ayrıldılar.

Engin Akyol kardeşimize bizler gulenkoyu.com ailesi olarak görevinde başarılar diliyoruz…

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xjlpv2_engin-akyol-a-ziyaret_news" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xjlpv2_engin-akyol-a-ziyaret_news</a>

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

İsmail Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kenan Yazıcı (30 Haziran 2011 - 17:36)
  • Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Engin abi arkandan geliyorum 5 sene kaldı okulun bitirmesine :)))

• Administrator
  • *
  • 21 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Engin kardeşim seni  Dernekpazarı'nda görmek çok güzel. En son Fatsa'daki çiftliğinde ( ;D) ziyaretine gelmiştik. Ordan bu yana pek değişmemişsin. İnşALLAH herşey gönlünce olur ve memleketteki insanlara bilgi ve tecrübenle katkıda bulunursun. Kolaylıklar dilerim.

• Adnan Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
şükürler olsun köyümüzden yetişen yeni nesil ALLAHın izni ile daha yüksek makamlara da gelecekler inşALLAH.ALLAH mahcup etmesin başarılarınız daim olur inşALLAH.Adnan düzenli

• Aktif Visirli
  • *
Sevgili kardeşim engine meslek yaşamında başarılar diliyorum. Kendisinin çok çalışkan ve kararlı olduğunu biliyorum bu işinde de çok başarılı olacağından hiç şüphem yoktur. yolun açık olsun kardeşim

• “Sevgiliden gelen her şey sevgilidir.” Ne geldiyse ELHAMDÜLİLLAH..
  • Aktif Visirli
  • *
  • Bize her yer VİSİR..
  • 28 Mesajı Toplam
    55 Kere Beğenildi
Engin AKYOL kardeşimizle gurur duyduk. Başarılı olması temennisi ile  ALLAH yardımıcısı olsun.

34_61

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
kardeşimiz engin
bu iş senin dengin
senin gönlün zengin