Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: 12345678 ... 10
1

ALLAH Rahmet Etsin Hacı Şerafettin Akyol Vefat Etti

İmamın Rahmetli Hacı Dursun Akyol’un oğlu, Hacı Ali Akyol’un kardeşi, Abdülcelil, Nuh, Uğur Akyol’un babası, Özkan Çobanoğlu ve Ali Aydın’ın kayınpederi, Hacı Şerafettin Akyol 14 Ağustos 2019 Çarşamba günü Almanya’da vefat etti.

Cenazesi: 15 Ağustos 2019 Perşembe günü Gülen Köyü Bozdağ (Gazeno) mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakiben aile mezarlığına toprağa verilecektir.

İRTİBAT TELEFONLAR:
Abdülcelil Akyol:  0532 237 39 72

gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH rahmet eylesin... Mekanı cennet olsun inşALLAH... Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
2


Fatma & Mücahit Evleniyorlar;

Bu özel günümüzde sizleri de
aramızda görmekten mutluluk duyarız…


 
           Gelin Ailesi:                               Damat Ailesi:
             Emine & Cafer                     Sevim & Hüseyin
           ARSLAN                                    YAZICI


Kına Töreni:
15 Ağustos 2019 Perşembe Saat: 16:00
KALINTAŞ GOLD DÜĞÜN SALONU
Düzköy Yolu Üzeri Kayalar Fırını Karşısı Akçaabat / Trabzon


Düğün Töreni:
19 Ağustos 2019 Pazartesi Saat: 16:00 - 19:00
KALINTAŞ GOLD DÜĞÜN SALONU
Düzköy Yolu Üzeri Kayalar Fırını Karşısı Akçaabat / Trabzon

Bizlerde gulenkoyu.com ailesi olarak mutluluklar diliyoruz...

3

ALLAH Rahmet Etsin Şehriye Aktürk Vefat Etti

 
Rahmetli Hasan Aktürk’un kızı, rahmetli Hacı Osman Aktürk’un ablası, Cemal, Ahmet, Hasan, İshak, Hüseyin Aktürk’ün Halası
Şehriye Aktürk 20 Temmuz 2019 Cumartesi günü vefat Etti.

 
Cenazesi: 21 Temmuz 2019 Pazar günü ikindi namazına müteakiben Gülen Köyü aile mezarlığına toprağa verilecektir.
 
Yeğeni Ahmet Aktürk:  0536 939 94 20
Yeğeni Yorgancı İbrahim Aktürk’un: 0542 266 88 03

gulenkoyu.com Ailesi olarak ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşALLAH... Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz...
4


Songül & Yunus Evleniyorlar;

Bu özel günümüzde sizleri de
aramızda görmekten mutluluk duyarız…


 
           Gelin Ailesi:                               Damat Ailesi:
             Sultan & Yusuf                     Hanife & Hasan
           GEDİK                                    AKYOL


Kına Töreni:
24 Temmuz 2019 Cumartesi Saat: 19:00
Belediye Düğün Salonu Güzelyurt / Aksaray


Düğün Töreni:
26 Temmuz 2019 Cumartesi Saat: 19:00
MİMOZA PARK DÜĞÜN SALONU
Kalkınma Mahallesi Ortahisar / Trabzon

Bizlerde gulenkoyu.com ailesi olarak mutluluklar diliyoruz...

5

ALLAH Rahmet Etsin Fatma Gençoğlu Vefat Etti

İzmir’de ikamet eden köylümüz Kirazlık (Zahameya) mahallesi sakinlerinden rahmetli Hasan Yiğit’ın kızı, Paşa, İsan, Aslan, Nurettin, Ayhan, Yavuz Yiğit ve Asiye Usta’nın Ablası, (Terzi) Fevkı Gencoğlu’nun eşi, Tuncay, Turkay, Olcay, Havva, Nigar Gençoğlu’nun Anneleri Fatma Gençoğlu 12 Temmuz 2019 Cuma günü akşam saatlerinde evlerinde rahatsızlanarak kaldırıldığı
Kahramanlar Özel Su Hastanesinde 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 14:30 da vefat etti.

Cenazesi: 14 Temmuz 2019 Pazar günü ikindi namazına müteakiben İzmir Karabağlar Kaynaklar mezarlığında toprağa verilecektir. Akraba, dost ve din kardeşlerine duyurulur.

Kardeşi Paşa Yiğit: 0505 819 32 43

gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH rahmet eylesin... Mekanı cennet olsun inşALLAH... Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
6
GencAli Agabey e ALLAH rahmet etsin, Mekani Cennet olsun, Ailesine, Evlatlarina, sevenlerine bassagligi dilerim

Servet Isildar
7


ALLAH Rahmet Eylesin Gençali Akyol Vefat Etti


Rahmetli Salih Akyol’un oğlu, rahmetli Dursun'un kardeşi Muhamed, Ahmet Akyol ve (Yahya'nın)Mustafa Akyol’un abisi Osman, İrfan, Hasan, Hakan Akyol’un babası Gençali Akyol Yaklaşık bir buçuk ay önce Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kalp ameliyatı olup taburcu edilmiştir. Daha sonra rahatsızlanarak kaldırıldığı ve tedavi gördüğü Trabzon Fatih Devlet Hastanesinde 03 Temmuz 2019 Çarşamba günü  saat 16.30 da Vefat etti.


Cenazesi: 04 Temmuz 2019 Perşembe günü Gülen Köyü ( BOZDAĞ KAZONA ) Camiinde ikindi namazına müteakiben kılınacak cenaze namazı ardından aile mezarlığına defnedilecektir. Akraba, dost ve din kardeşlerine duyurulur.

İRTİBAT TELEFONLAR:

Oğlu İrfan Akyol: 0535 846 50 61


gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH rahmet eylesin... Mekanı cennet olsun inşALLAH... Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
8


Yonca & Orhan Evleniyorlar;

Beraberliğe adım attığımız
bu çok özel günümüzde
mutluluğumuzu bizimle paylaşmanızı diliyoruz...


 
           Ailesi:                                        Ailesi:
             Gönül & Ömer                     Saime & Ahmet
           AKYOL                                    BADEM


Kına Töreni:
13 Temmuz 2019 Cumartesi Saat: 20:00
Çeltik Köyü Meydanı Keşan / Edirne


Düğün Töreni:
20 Temmuz 2019 Cumartesi Saat: 20:00 - 23:00
VESTA DÜĞÜN SALONU
Kahramanmaraş Caddesi İpekyolu İş Merkezi Kat: / Ortahisar / Trabzon

Bizlerde gulenkoyu.com ailesi olarak mutluluklar diliyoruz...

9
     SERVET IŞILDAR
     servetisildar@msn.com
     16 Haziran 2019 Pazar

     İSTANBUL'UMUZA, TRABZON'UMUZA, TÜRKİYE'MİZE SAHİP ÇİKALİM!     

   31 Mart yerel secimlerinin Istanbul ayaginda yasananlar  basit seyler degil, tesadüf hic degil! Aslinda bu secimlerde yasanan oyunlar, cok dikkatle takip edilmeli, cok iyi analiz edilmeli!

Yunan basininin Ekrem bey hakkinda yazdiklari bos seyler degil, bütün bu yazilanlarin bir karanlik gecmisi oldugu asikar ve kesindir!

Bölgemizde kavgalarin en keskin,kizgin  anlarinda söylenen „ e ermeni, e yonan“ tabirlerinin bir gecmisi oldugu gibi, yunan basininda Ekrem bey icinde yazilanlarin elbette bir gecmisi vardir!

Bu kan meselesidir! Bölgemizde Ermeni-rum ve Bati anadoluda yonan larin ,  müslüman Türklere karsi büyük vahsete imza atan, Kibris`da bölgemizde yasli, cocuk , kadin demeden katleden, banyo küvetlerine su doldurup bogulan, Camilere doldurulan ve gaz dökülerek yakilan, karinlarindan cikarilan bebekleri havaya atip süngüleyen bu soysuzlarin yaptiklari ne unutulur, nede bugünlerde Ekrem beye verdikleri siyasi destegi, Türk kani tasiyan ,  hicbir Türk evlati masumane , iyi gelismeler olarak görmez!

Sadece Ekrem bey degil, bölgemizden kantirilip, avrupa ve para hayalleriyle yunanistan a (lavriyon kampi gibi degisik kamplara) gödürülen genclerimiz, bölgemizde ismi daha önce duyulmayan “ Büyük Iskender`in , pontus`un torunlari“  terör örgütü yapilanmasi ile  örgütlenmeler  tüm hiziyla devam ediyor,

Türkiye den kantirilip kacirilan bu genclerimizin hudutlardan nasil cikarildigi, hangi ülkelerde uzun süre kalip nasil tekrar türkiye  giris yaptigi , icisleri bakanligi vede istihbarat kayitlarinda bilgileri yoksa! bu durum ülkemiz adina büyük eksiklik ve  tehdittir!

Bölgemizden özellikle Ermenistan ve Yunanistan`a sik, sik gidip gelmeler, özellikle „Müzik dostlugu, din turizmi“! adi altinda yapilan gizli toplantilar , (bölgemiz Sanatcilarinin büyük cogunlugu bu ihanetin icindedir!) Bölgemizin eglence yerlerini dolduran sanatci veya turist görünümlü Misyonerlerin ülkemiz aleyhine ihanet calismalari cok iyi bir sekilde takip edilmeli ve sorgulanmalidirlar!

Yunanistan tarafindan , Ekrem bey e verilen destek, gösterilen ilgi, alaka, Cumhuriyet tarihinde (sag, sol) hic bir siyasetciye duyulmamistir!
Bir ziyaretinde Deniz Baykal bile Yunanistan da yumurta yagmuruna tutularak protesto edilmistir!

Hic tanimam , bilmem , kiydirik basin diyerek gecistirmeye calistigi Yunan basininin kendisine destegini, senelerden beri yunanlarla, iyi rumcasiyla! Teke tek yaptigi görüsmeler, dostluklar, beraber oynatigi horonlar, karsilikli ziyaretler , beylikdüzü`ne dikilen türk katili soysuzun heykeli, veri kopyalama girisimi!  hic de bos seyler degil! Bütün bu ülkemize karsi ihanet calismalarinin da bir gecmisinin oldugu kesindir!
 
Son yillarda , Bölgemize sizmaya calisan pkk teröristleri bölgemizde olusturulmaya calisilan yeni bir terör örgütüyle beraberce!  calismanin bir sonucudur, bosuna degil, icimizdeki satilmislarin isbirligiyle , ülkemize karsi girisilen yunan-Bati ihanetinin bir ürünüdür!

Izin mevsiminde, Uzungöl`e gittigimde, bölgemizde pek görülmeyen, Uzun sacli at kuyrugu baglamali gencler dikkatimi cekmis, iste uzun zamandan beri yürütülen ihanetin imaj ve algi görütüleri dedim. üstelik bu satilmislar Türk vatandasi, bölgemiz halkindan, yunanistan dan , ermenistan dan gelenleri uzun müddet kendi evlerinde saklayabilir, göze batmadan her türlü ihanetin planlarini yapabilme kolayligina sahiptirler!

Calistigim is yerinde gün gelecek Istanbulu ve karadenizi tekrar alacagiz diyen bir yunan  is arkadasina, hangi gücle, hangi askerle, hangi silahla, hangi cesaretle bu söyledigini hayal! ediyorsun dedigimde, bana biz gücle askerle yunanistan dan gelmeyecegiz, oradakileri ayaklandiracagiz, türkiye`yi icerden vuracagiz demisti,  bölgemizdeki satilmislar su yüzüne cikmaya baslayinca, o yunanin söyledigi aklima geliyor! bizim insanimiz baskalarinin yapacagi ihanetlerden, iyi niyetli olduklari icin pek haberleri, bilgileri olmaz amma su uyuyor düsman uyumuyor, cok sey bilmek mecburiyetindeyiz!

Ülkemizde önemli Makamlara gelmeye calisan bu tip  ``bas`it ``  insanlara cok dikkat etmeliyiz ve firsat vermemeliyiz! secimlerde ``OY`` umuza devletimiz, Milletimiz , dinimiz, gelecegimiz  adina sahip cikmaliyiz!

Biz Türk Milleti olarak, gecmisimizi, atalarimizi, kahramanliklarimizi, cografyamizi, Dünya cografyasini cok iyi bilmemiz ve ileriye, gelecege saglam adimlarla ve güvenle yürümeliyiz.

"Sahipsiz vatanın batması haktır sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır." M.A.E

Tüm site sakini kardeşlerime, selam ve sevgilerimle...

Servet Işıldar
10
ALLAH rahmet etsin, Mekani  Cennet olsun, Ailelesine, Evlatlarina, Sevenlerine  ALLAH sabir versin, bassagligi dilerim,

Servet Isildar
Sayfa: 12345678 ... 10
         
Twittear