Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: 12345678910
31
Vefat İlanları / ALLAH Rahmet Etsin Emine Güney Akyol Vefat Etti
« Son İleti Gönderen: Murat Çobanoğlu 26 Kasım 2019 - 09:04 »
ALLAH Rahmet Etsin Emine Güney Akyol Vefat Etti

İmamoğlu Abdullah Akyol’un kızı
Adem Akyol'un kardeşi
Kondu Mahallesinden Yılmaz Güney’ın eşi
Emine Güney Akyol  sabaha karşı evlerinde vefat etmiştir.

Cenazesi:
26 Kasım 2019 Salı günü
Dernekpazarı’nda Kılınacak İkindi Namazına müteakiben
Kondu mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verileceğini
ailesinden öğrenmiş bulunuyoruz

Abisi Adem AKYOL Tlf: 0.533.359.73.73

Gülen Köyü.com Ailesi olarak
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşALLAH
Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz
32
ALLAH rahmet eylesin yakınlarının başı sağolsun...
33

ALLAH Rahmet Etsin Ayşe Algül Vefat Etti.

Rahmetli Dursun Düzenli’nin kızı, Hasan, Salih Düzenli’nin ablası, rahmetli Emin Algül’un eşi, Enver Algül’un Annesi Ayşe Algül tedavi gördüğü Gebze Fatih Devlet Hastanesinde bugün 20 Kasım 2019 Çarşamba günü sabah saatlerinde vefat etti.
 
Cenazesi: 21 Kasım 2019 Perşembe günü öğlen namazına müteakiben Dernekpazarı Gülen Köyü (İfteriyon) Mahallesinde aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Oğlu Enver Algül Tlf: 0535 369 89 61

gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH rahmet eylesin... Mekanı cennet olsun inşALLAH... Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
34
Servet IŞILDAR'ın Köşe Yazıları / "Zalimlere Kalan Dünya"
« Son İleti Gönderen: Servet Isıldar 30 Ekim 2019 - 00:45 »
     SERVET IŞILDAR
     servetisildar@msn.com
     29 Ekim 2019

     "ZALİMLERE KALAN DÜNYA"     

   Bunlar hep böyleydiler amma bukadar su yüzeyine cikmamislardi, cikmislardi da bizler zaman-medya  ve imkansizliklardan bukadar net sahit olamamistik! Dünya nin iki büyük süper gücü korumasinda, terörist-katiller güvenli bir sekilde inlerini terk ediyor!

Bu ülkelerin ve onlar gibilerinin  40 yildan beri teröristlere verdikleri destek sayesinde, 15 bin i güvenlik görevllisi olmak üzere, yaklasik 60 bin insanini teröre kurban veren Türkiye, sonun da yine bu terörü destekleyen ülkelerin de yardimiyla hudutlarimizdan 30 km geri cekildiler!

Bu geri cekilme, suandaki devleti yönetenlerimizin basarili diplomasisiyle basarildi, yalniz bu bir geri cekilme, bir soluklanma gibi görünüyor! Cünkü Afrin de ve ceraplus, azez, El Bab da yillarca basimiza bela olan katil sürüsü teröristleri topraga gömerken, diger yerlerde terörist babalari onlarin topraga gömülmelerine izin vermediler!
Demekki bu sadece bir  geri cekilme, oyalama taktigi! ihanetin devami var!
Yillarca terörizme verdikleri destegi artik saklama, saklanma  ihtiyaci duymayan dünyanin dev ülkeleri, acik acik dünyayi tehdit ediyor ve dünya 5 den gercekten kücük diyorlarlar!

Gecekten de , kendilerinin begenmedigi ! dünya nüfüsünün büyük bir kismini yok edecek gücteler!
Bu tehlikeli dünyanin aciz durumu, giderek daha güclü birsekilde zalimlere terk edileceginin asikar görüntüsüdür!

Bu zalimler, dünyayi yakar, yikarlar ve ellerine gecirdikleri bu güc üstünlügünü baska birilerine kaptirmazlar gibi görünüyor!

Bu gücsüzlüge ve icimizdeki ihanetcilerin cokluguna ragmen, ümidi kesmeden, umutsuzluga kapilmadan, ALLAHin ibine sarilmak ve millet olarak tefrikaya düsmemeliyiz ki , hakteala bizlerden yardimlarini esirgemesin,

Yalan dünya yalan dünya, seni benden alan dünya, zalimlere kalan dünya,

Cumhuriyetimizin 96. yili kutlu olsun, Milletimiz mutlu geleceklere nail olsun, insaALLAH

Tüm site sakini kardeşlerime, selam ve sevgilerimle...

Servet Işıldar
35

ALLAH Rahmet Etsin Saniye Hamide Akyol Vefat Etti.

İmamın Hacı Dursun Akyol’un kızı, Hacı Ali Akyol ve rahmetli Hacı Şerif Akyol’un ablası, Hacı Ziya Akyol’un eşi, rahmetli Enver Akyol’un annesi Hacı (Saniye) Hamide Akyol 29 Ekim 2019 Salı günü sabah saat 10:00 civarlarında vefat etti.
 
Cenazesi: 30 Ekim 2019 Çarşamba günü Trabzon Dernekpazarı Gülen Köyü Yeşil Alan (Rimadoz) mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakiben aile mezarlığına toprağa verilecektir.

Akraba, dost ve din kardeşlerimize duyurulur...

Yeğeni: Abdul Celil Akyol : 0532 237 39 72

gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH rahmet eylesin... Mekanı cennet olsun inşALLAH... Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
36

ALLAH Rahmet Etsin Hacı Yusuf Aydın Vefat Etti
 
Suluova’da ikamet eden köylülerimizden Oflu Hacı Mehmet Ziya ve Hasan Aydın’ın babası, köyümüzün çınarlarından Hacı Yusuf Aydın 24 Ekim 2019 Perşembe günü ikindi saatlerinde tedavi gördüğü Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vefat etti.

Cenazesi: 25 Ekim 2019 Cuma günü Trabzon Dernekpazarı Gülen Köyünde kılınacak Cuma namazına müteakiben aile mezarlığında toprağa verilecektir.

İRTİBAT TELEFONLAR:
Mehmet Ziya AYDIN: 0533 567 75 32
          Hasan AYDIN: 0537 788 65 70

gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH rahmet eylesin... Mekanı cennet olsun inşALLAH... Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
37
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşALLAH yakınlarının başı sağolsun...
38

ALLAH Rahmet Etsin Akif Düzenli Vefat Etti

Rahmetli Hasan Düzenli’nın oğlu, Şaban Düzenli’nin abisi, Samsun'da ikamet eden muhasebeci Hasan Düzenli’nın babası, Akif Düzenli 23 Ekim 2019 Çarşamba günü akşam saatlerinde köydeki evlerinde vefat etti.

Cenazesi: 24 Ekim 2019 Perşembe günü öğlen namazına müteakiben Dernekpazarı Gülen Köyü (İfteriyon) mahallesinde aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Oğlu: Hasan Düzenli Tlf: 0.533.332.98.43
Kardeşi: Şaban Düzenli Tlf: 0.533.643.58.92

glenkoyu.com ailesi olarak ALLAH rahmet eylesin... Mekanı cennet olsun inşALLAH... Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz...
39

ALLAH Rahmet Etsin Dursun IŞILDAR Vefat Etti

Almanya'da ikamet eden köylülerimizden Almanya Gülen Köyü Dernek Başkanı Servet Işıldar‘ın ve Hüseyin, Süleyman, Sevim, Fatma, Hanife Işıldar’ın Babası Dursun IŞILDAR 18 Eylül 2019 Çarşamba günü tedavi gördüğü Hastanede sabaha karşı vefat etti.

Cenazesi: 19 Eylül 2019 Perşembe günü Dernekpazarı Gülen Köyü Yeni Cami (İifteriyon) mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakiben aile mezarlığında toprağa verilecektir.

İRTİBAT TELEFONLAR:
Oğlu Servet IŞILDAR:   49 172 959 63 86
Damadı Erdoğan YİĞİT: 0534 273 11 46

 
gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH rahmet eylesin... Mekanı cennet olsun inşALLAH... Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz...40
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşALLAH iyi komşumuzdu rahmiye haladan biz razıyız ALLAHta ondan razı olsun
Sayfa: 12345678910
         
Twittear