YEM - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YEM  (Okunma sayısı 2052 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
YEM
« Topic Start: 19 Temmuz 2009 - 23:29 »
  • Yayınlama
  •      SERVET IŞILDAR
         servetisildar@msn.com
         13 Temmuz 2009 Pazartesi

YEM

Dogu türkistan kan agliyor,genis bir cografyaya yayilmis 600 milyona yakin Türk milletinin eli kolu bagli. Hep söylemisim,Cumhuriyetimiz kurulali,ülkemizin yönetimine talip olanlarin hepsi kötü niyetli olamaz diye,eger ülkemizi yönetmeye talip olanlarin yüzde 60 i iyi niyetle vatanlarini kalkindirmak isteselerdi türkiye bu durumundan yüzde seksen daha kalkinmis olurdu ki ben buzamana Kadar bizi yönetenlerimizin en az yüzde 60 inin vicdaninda bu türk yurdunun sevgisi olduguna inaniyorum. Beki vardida neden birseyler yapilamadi iste burasi Cook önemli,Cumhuriyetin kurulusunda gizli gücler bu milletin dizginlerini ellerine aldi,bu dizginin ne oldugu,nasil oldugu,nerde oldugu,nerden cekildigi,hangi saglam! tasin altina sikistirildigi haala anlasilmis degil. Herkes birseyler yaziyor,hosgörünün,ufkun,dialoglarin! En anlamli günlerini,aylarini,yillarini hatta asrini yasadigimiz bu zamanda,aydinlanmaya neden olacak bize can,kann,kaan birligi verecek “can” damarina nedense dokunulamiyor.

Biz sadece bizim(Anadolu Türklerinin) dizginlerimizin baskalarinin elinde oldugunu zannediyorduk halbuki bütün Türk dünyasinin yani bati trakya`dan dogu Türkistan`nin cin sinirina kadar olan cografyada yasayan büyük türk millletinin dizginleri öyle bir yere sikistirilmiski artik nefes alamayacak duruma geldik.
    Adamlar hem katl ediyor hemde bakin diyor bizim öldürdügümüz 1milyon600 bin km2 lik Sincan eyalatinde yasayan  türkler, sizi nekadar seviyorsa,cinlilerde sizi en az okadar seviyor, buna inanin bize haksizlik etmeyin,arasira bu gibi katliamlar olur bunlara aldirmayin ve bu densizligi bizzat taa cin den kalkip hic cekinmeden ülkemize gelip yapabiliyoryorlar,söyleyebiliyorlar.

Ne demek istiyorlar bilmem anlayabiliyormuyuz yani bize acikca siz “YEM” siniz diyorlar,nezaman ve nekadar istersek sizden yiyecegiz,kaninizi emecegiz,karnimizi doyuracagiz yani sizleri katledecegiz bu bizim dogal hakkimiz.

Bu dogal hakki nerden aliyorlar acaba,bizim Türk dünyasi,Türk Milleti olarak birbirimize olan güvensizligimizden mi? beceriksizligimizden mi? “bana dokunmayan yilan bin yasasin” ata sözüne olan bagliligimizdan! mi?

Biz anadolu türklerine bu adii durumu Lozanda imzalattilar,ata vatanimizdaki Türklerede bu adii durumu Rusyanin kominizmle birlikde 70 yil boyunca kafalarimiza vura,vura,Kira,Kira,öldüre,öldüre bizim gibi “Lozan” da kagit üzerine imza attirarak degilde,beyinlerine yaza,yaza,yazdira,yazdira adeta kazidilar,mühürlediler.

Amerika yakin gecmisde 21. asir Türk asri olacak demisti yani siz yatip uyuyun,hic zahmet cekmeyin 21. Asirda abtalliginizin bir baska türlüsünü yasayacaksiniz demek istemisdi biz bu söylemi iyi yönde anlamisdik bari bu söylemin bir “düsman” söylemi oldugunu “gec” de olsa simdilerde anlamis olsak! yine iyidir.

Büyük Türk birliginden(pantürkizm) söz bile edemiyoruz.
    Sanki bizim anayasa mahkememizde yasalasmis gibi, gerce bizim anayasamizda yasalassa bile kimse gidip de anayasa mahkemesine kaldirin diye bas vurmaz hatta sahiplenenler Denizler gibi cook olur.

1960 lardan beri Avrupa`linin kapisinda bekliyoruz,kapiyi acin iceri girelim diye. Onlarda pencereyi acib bize diyorlarki gidin,gelin konusuruz. Biz bu git,gel e ölye alistik ki,ülkemizde hanki devlet dairesine,doktoruna gitsek hep bize git yarin gel diyorlar,anladigimizi da anliyoruz haa.

Bizden yillar sonra dünyaya gelenler avrupa`linin vazgecilmezi oldular, dogar dogmaz avrupa birliginin teknelerinde yikandilar oysa biz 50 yildir bekliyoruz avrupali bizede bir “nimet” olur diye.

Avrupa`li  bizi birlige almadiklarinin en büyük nedenlerinden biri olarak bizdeki insan haklarinin zayifligini hatta hic olmadigini ön kosul olarak önümüze koydu. Asirlar boyu egemenligimiz altindaki avrupalilara insan haklarinin en alasini sundugumuz ve kendimizin bu kötü günlerimizi o günlerden hazirladigimiz halde,bügünkü varliklarini bizdeki insan haklarina borclu olduklari halde.

Vefa göstermek,vefali olmak ise  yaramiyor maalesef bizlere olan vefa borclarini biraz hatirlasalardi,Türkiye coktan Avrupa ekonomik toplulugunda olacakdi.(bu yazdiklarimdan avrupa birligine girmemizi istiyorum sanilmasin)
    Ne vefasi? daha dün korumasiz yasli,kadin,coluk,cocuk demeden bir gecede 60 bin müslümani dozerlerle topraga gömenlere hazir olun,sizlere sazli,sözlü,para,tank,silah seklinde destek hersey verdik amma bizzat kendimiz gelip size yardim edemedik,o müslümanlari beraberce topraga gömemedik,“insanlik” adina,“insan haklari” adina siz Katillerden! özür diliyoruz,yarindan tezi yok Avrupa`nin her yerine dolasabilirsiniz vizeye mizeye gerek yok. Iste size vefa borcu,iste avrupa`li.

Iste haala birbirini sevmeyen,birbirine güven duymayan,birbirine saygisi olmayan,kalkinmayi düsünmeyen kendi gücünün,cevherinin farkinda olmayan,yeralti,yerüstü zenginliklerine sahip,üstün teknolojinin gerekleri olan ilim,irfan ve akla sahip olmasina ragmen, Haala düsmanlarina “YEM” olmayi sürdürmeyi daha evla gören,600 milyona yakin Türk dünyasi ve de bir iki kati daha fazla Islam alemi.

Rabbim mümin kullarina, kendilerine yapilan,yapilmak istenen kötülükleri,yanlisliklari,düsmanliklari kavrayabilecek,idrak edebilecek,akil fikir ver. Amiin

Mübarek Mirac Kandilinizi kutlar,Hakteala bütün müslüman alemine hayirlara vesile olmasini dilerim.

Selam,sevgi ve saygilarimla...

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
    Da`vetin vardi dün ezanlarda...
    Seni ey ma`bedim utansinlar,
    Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"A.N.A.

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"Z.G.

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman-1520-1566

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Yasama hakkin mücadele gücün kadardir"Oruc Reis-1470-1518

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
    iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
    ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
    Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.

HACISERIFOGLU-
    MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear