“ACİLİM” AK PARTİ’Yİ KAPATACAK! Mİ? - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: “ACİLİM” AK PARTİ’Yİ KAPATACAK! Mİ?  (Okunma sayısı 12921 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Emrullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
İster demokratik açılım deyin ister kürt açılımı deyin ne derseniz deyin ben bu açılımı ayakta alkışlıyor ve destekliyorum. İçeriği tamamen dolu ve doğru olmayabilir ama ülkemizin böyle bir şeye ihtiyacı var. Çözümsüzlük çözüm değildir. Ülkemizin bir sürü önemli meselesi var ve bunlar çözülmeli artık, elini taşın altına koyan herkesten ALLAH razı olsun. Türkiye'yi kapalı bir devlet durumana sokmak isteyen, hiç bir meselesinin çözülmesini istemeyen şer odaklarından ALLAH'a sığınırım. İnşALLAH emellerine ulaşamayacaklar ve inşALLAH ülkemiz bir asır sonra huzura kavuşacak. Buna inanıyorum artık. Türkiye eski Türkiye değil artık, Türkiye büyük bir devlet olma yolunda önemli adımlar atıyor, anlayana tabi, dünyaya dar bir pencereden bakmayanlara tabi.

Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan ve vatandaş olan hiç kimse ama hiç kimse "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE." demek zorunda değildir. Bunu birileri kafalarına yazması lazım. Hiç bir ırk hiç bir ırktan üstün değildir, kimse üstün bir irk olduğunu iddia edemez. İnsanlar arasında üstünlük takvadadır(yanlış hatırlamıyorsam Hadis olması lazım, yanlışsa biri düzeltsin lütfen).

Devlet yıllardır neredeyse her aileden birini faili meçhul cinayetlere kurban etti. Devletin içindeki derin mekanizma devlet adına binlerce kürdü asit kuyularında, orda burada katletti. Devlet artık bu insanların gönüllerini almalı. Artık ülkemize huzur gelmeli.

Bu açılıma en fazla karşı olanlardan biri PKK ve DTP dir. PKK ve DTP'nin karşı olduğu bir şeyi ben yürekten destekliyorum. PKK ve DTP ile aynı karede yer almak istemem. Bu yüzden açılımı yürekten destekliyorum. Ülkemde huzur istiyorum artık huzur.

Facebook Yorumları

Twittear