Istanbulda Dernekte Hersey Yolundami? - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Istanbulda Dernekte Hersey Yolundami?  (Okunma sayısı 1849 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
Degerli agabeylerim istanbul dernegindeki arkadaslarin sevkimi kacti ne oldu??? calismalar nerde organizasyonlariniza ne oldu su anda en sönük dernek gibi duruyor istanbul dernegi....önceleri herhafta bir etkinlik haberi yayinlanirdi sitede... yoksa  faliyetlerin coklugundan sitedede yayinlamaya zamanmi bulamiyorsunuz...10 kisiyle bayramlasma programimi düzenliuyorsunuz? Bilgilendirirseniz seviniriz.
  saygilarimla.

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Aktif Visirli
  • *
    • kondisyon aletleri spor malzemeleri
  • GSM: 05335523755
  • Kan Grubu: Seçmediniz
   Değerli kardeşim Kemal; Doğrudur dernek olarak bu aralar biraz faaliyetlerimizi askıya aldık.Sebebine gelince ;hızlı koşan tez yorulur derler.bizde biraz dinlenelim dedik.Derneğimiz acıktır genellikle hafta sonları kalabalık oluyor. diğer günlerde herkesin işi dolayısıyla hergün derneğe gelemiyor.Bunuda normal karşılamak lazim.Kemalciğim birde krizin etkisi var zannediyorum. Yönetim olarak bazı teşebbüslerde bulunsak dahi arkadaşlardan pek rağbet görmüyor.Yani anlayacağın bu dönem böyle gececek.Selam ve dua ile hoşca kal.

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  Ilgi ve alakana tesekkür ediyorum Hüseyin abi.Kenan kardesimizin sitemini okudum bir yazisinda. icim sizladi eyvah emekler bosami gidiyor dedim kendi kendime.köylülerimizden istedigimiz tek gidip gelmeleri demisdi,gercekten üzüntü verici bir durum.insALLAH köylülerimiz daha cok gidip gelirler ve derngi aykata tutarlar.Aydinlatici bilgilerin icin saol varol degerli abim...
Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

Facebook Yorumları

Twittear