GÜLEN KÖYÜ BEYAZ ÖRTÜ "KAR" MANZARALARI - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GÜLEN KÖYÜ BEYAZ ÖRTÜ "KAR" MANZARALARI  (Okunma sayısı 10342 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 765 81 99
     Tarih 25 Ocak 2010 Pazartesi Yurdumuzun bir kısmı ve Dernekpazarı Gülen köyü karlar altında. Aralıksız 3 gün yağan kar yağışı bir çok ilimiz gibi Gülen Köyünü de beyaza bürüdü. Yurdun genelinde etkili olan kar yağışını merakla bekleyen Gülen köyü, Zaman zaman elektrik kesintilerinde yaşandığı Gülen Köyünde hayat durma noktasına geldi ilçe merkezinde 30 cm, köylerde ve Gülen Köyünde ise bir metreyi aşkın kar yağmış durumda. Yer yer kapalı olan köy yollarının şuan yollarımız açık durumda.

Herkes birbirine ne olacak halimiz. İşi güçü yolların kapanmasını değil de ürününü konuşmaya başladı. Meyveler çiçek açmaya başladı, meyveler yanacak gibi havanın durumundan endişe ile izlenmeye başlandı. Neylerse Mevlam Güzel Eyler... diyerek inşALLAH ürünlere bir şey olmaz diyerek sizleri Beyaz Örtü görüntüleriyle baş başa bırakıyoruz...

Değerli site sakinleri Samsun'dan herkese saygılar sevgiler köy hasretiyle tutuşan Akyüz 24 Ocak ta Visir'e Gülen Köyü'ne gider karşilaşdığı kar manzarasini sizlerle paylaşmak isder iyi seyirler.

• Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 5382411690
tek kelimeyle harika orda olmak isterdim...
BİR SANA DOYAMADIM BİRDE SABAH UYKUSUNA

• Kübra Çeliksoy
  • O Bir Visirli
  • *
  • Seni sevdiğimi göreceksin, Sevmediğim zaman...
şuan orda oluppp kar topu oynamak çokkk isterdim?? :) :)
GÜZEL MEMLEKETİM...ERZURUM...

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490
slm mustafa arkadaşım mahsur kaldınsa esas zevgi orda olur
Manzaralar çok güzel eline sağlık
SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Emrullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
Ah dayı şimdi bu resimler yayınlanır mıydı? Köyün en çok sevdiğim hali yeni ve çok yağmış hali. İçim gitti içim.

Bu arada resimleri hemen Trabzonspor'un internetteki en büyük oluşumu bordomavi.net(BMN)'te yayınladım.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5459&page=69

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
tek kelimeyle harika orda olmak isterdim...

caner kardeşim beğendiğıne sevindim inşALLAH birgün karlı havada sende orda olursun.

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
şuan orda oluppp kar topu oynamak çokkk isterdim?? :) :)

kübra hanım dikkat et kartoponun icine taş olmasın :)

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
slm mustafa arkadaşım mahsur kaldınsa esas zevgi orda olur
Manzaralar çok güzel eline sağlık

A S  murat kardeşim mahsur kalmadım sağolsun kaymakam bey yollari hergün aciyordu tek kelimeyle herşey harikaydi.

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Ah dayı şimdi bu resimler yayınlanır mıydı? Köyün en çok sevdiğim hali yeni ve çok yağmış hali. İçim gitti içim.

Bu arada resimleri hemen Trabzonspor'un internetteki en büyük oluşumu bordomavi.net(BMN)'te yayınladım.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5459&page=69

sevgili yiyenim resimler güzel olduğukadar orda olmak daha güzel gitmeni tavsiye ederim.
bu arada resimleri trabzonspora taşıdığın icin teşekkürler.

• mesut cemil düzenli

• Ziyaretçi
BU GÜZELİM MANZARA DA O İLK YAĞAN KARIN ÜZERİNDE YÜRÜMEK NE HOŞ OLURDU.......

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Evet mesut kardeşim bidarfdan kar yağar bidarafdan yurursun sessiz bir orttam harika bir şey.

Kar üsdine yurursun
Hemen kabanır izun
Yol kesilmemiş ise
Hemen ağirur dizun

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
manzara süper resimleri çekenin ellerine sağlık......

mustafa abi mahsur kaldınmi yollarda nasıl geçti en güzeli o soğuk karli havada sizin köyde varmidir bilmem ama kara ateş derler bizde kara ateşin üzerinde çay yapıp içtinmi mangalda güzel olurdu yani .....bulari etmeden döndüysan o gezmenin hiç bi anlami yok bence söz sende ........

Sayin laz kızı kardeşim yaklaşık bir metrenin üzerinde kar vardı ama yinede yolda mahsur kalmadım
sağolsun kaymakam bey her kün yollari acdırıyordu caya kelince karın üsdine cay icmedim ama kar yağışını seyrederkan cok cay icdim karın üsdine izkara yakmaksa en büyuk zevklerimden birisidır hele havada biraz soğuk olursa harika olur.

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
kara ateşi bilirmisin mustafa abi ......

Kara ateş nasil oluyi bilmem..

Facebook Yorumları

Twittear