KURTARICI TRABZONSPOR - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: KURTARICI TRABZONSPOR  (Okunma sayısı 2073 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

 • Moderatör
 • *
 • İleti: 833
 • Cinsiyet: Bay
  • AKSPOR LTD. ŞTİ.
 • GSM: 0533 727 22 60
KURTARICI TRABZONSPOR
« Topic Start: 24 Mayıs 2010 - 18:04 »
 • Yayınlama
 •      AHMET AKTÜRK
       ahmetakturk61@hotmail.com
       11 Kasım 2009 Çarşamba

       KURTARICI TRABZONSPOR

       Trabzonspor’un kendi sahasında hafta sonu oynadığı Beşiktaş maçını 2-0 kaybetmesiyle beraber camia içerisinde de huzursuzluk daha da artmış oldu. Zaten önceki haftalarda tartışılan yönetimin ve teknik heyetin başarısızlığı bu maçla beraber daha da gün yüzüne çıkmış oldu. Artık tüm camia bundan sonra yaşanacak olan gelişmelere odaklanmış vaziyette.

       Bu maçın her iki takım içinde ne kadar önemli olduğunu bundan önceki yazımda açık bir şekilde, kaybeden takımın kendi içerisinde çok ciddi bir sorgulamaya tabii tutulacağı, hem yönetimin hem de teknik heyetin yerinin artık çokta sağlam olmadığını, istifaların olabileceğini, ama kazanan takımın en azından geçicide olsa sorunlarının bir müddet daha dondurulacağını söylemiştim. Nitekim de öyle oldu. Bir hafta önce  UEFA maçında Beşiktaş’ın kendi sahasında aldığı farklı mağlubiyet, Demir örenin  türbinler tarafından ıslıklanması, küfredilmesi, yönetimin istifaya davet edilmesi, Mustafa Denizlinin artık Beşiktaş camiası tarafından eskisi kadar sevilmemesi ve istifasının istenmesi, Trabzonspor’la yapacak olduğu maçın önemini daha da artırmıştı. Alınacak olan bir mağlubiyetin Beşiktaş camiasını nasıl karıştıracağı teknik heyette ve yonetim de çok ciddi istifaların geleceği ve en önemlisi de artık kolay kolay toparlanamayacak olmasının bilinci içerisinde çıktığı Trabzonspor maçını, biraz taktik, biraz şans birazda Kaleci Hakan’ın gününde olması, en önemlisi de Trabzonspor’un gol yollarındaki golcülerin beceriksizliği nedeniyle kazanmasıyla gülerken, tam tersi Trabzonspor da yaşanmaya başlandı, sorgulanan yönetim ve teknik heyetin ardından, takım içerisindeki birçok futbolcusuna da artık eskisi kadar sempatiyle bakılmaması, çok ciddi bir şekilde protesto edilmesi, yeni bir yapılanmanın içerisine girilmesinin isteği, BROS un artık gitmesi gerektiği, bazı futbolcuların gönderilmesi ve en önemlisi de  bu yönetimin en kısa zamanda istifa edip yeni kongre kararının alınması gerektiğini artık herkes bekliyor ve istiyor. Ve bana göre de  bu yönetimin teknik heyetin derhal istifa etmesi yönündedir.

       Birde nedense Trabzonspor İstanbul takımları için her zaman kurtarıcı durumunda olmuştur. Tam dağıldı dağılacak derken, lige havlu atacak durumdayken, Trabzonspor imdada yetişmiştir, Dikkat edilirse hem Beşiktaş’ı hem Galatasaray’ı hem de Fenerbahçe’yi hep Trabzonspor kurtarmıştır, geçen sezon Beşiktaş bizim sayemizde şampiyon oldu, bu sezon Beşiktaş’ı biz düzlüğe çıkardık, Galatasaray hakeza öyle, dağıldı dağılacak derken bir galibiyetle yine toparlanan onlar.

       Kısacası nedense son dönemlerde Trabzonspor hep bu takımların imdadına yetişiyor. Biz onlar için iyi bir kurtarıcı  görevi üstleniyoruz, o takımlara karşı sanki emniyet supabı vazifesi  bize verilmiş, en zor zamanlarında yenilerek hep yanlarında olmuşuz, Bu gidişle eğer Trabzonspor bunlardan gerekli dersi çıkarmayacak olursa, ve gerekli önlemleri  alamadığı süre içerisinde, bundan sonrada kurtarıcı melek pozisyonunda olmaya her zaman devam edecektir.

       Hürmet ve muhabbetlerimle...


  BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...


   


  Facebook Yorumları

           
  Twittear