YGKYD-2000-Dernegi-29mayis2010 arti(+) piknik ve "6 Mart 2011" secim sitardi - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD-2000-Dernegi-29mayis2010 arti(+) piknik ve "6 Mart 2011" secim sitardi  (Okunma sayısı 4219 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
YGKYD-2000-Derneginin 22-23 mayis da düzenledigi "Gülenköylüler piknik günü" nün hemen artindan,eski+yeni yönetim kurulu üyelerinin ve Denetleme kurulu üyelerinin katildigi ve tüm yk. üyelerinin görüs,öneri ve elestirilerinin dinlendigi ve elestirilere cözüm arandigi ve ayni zamanda "6 Mart(März) 2011" tarihinde yapilacak,YGKYD-2000-Derneginin baskanlik secimleri calismalarina "start" verildigi 29mayis 2010 günü bir arti(+) piknik daha gerceklestirdi.

YGKYD-2000-Derneginin "6 Mart(März) 2011" tarihinde yapilacak baskanlik secimlerine,YGKYD-2000-Dernegine düzenli aidat ödeyen her üyenin "baskan adayi" olma hakki vardir ve dogal olarak her üye bu hakkini kullanabilir.

YGKYD-2000-Dernegine "baskan adayi" sayisinin coklugu,üyeleri tarafindan sevildiginin,sahiplenildiginin göstergesidir.

YGKYD-2000-Derneginin 6 mart 2011 tarihinde yapilacak Baskanlik secimlerinde, tekrar "Baskan Adayi" olacagimi(Servet Isildar) tüm Dernek üyelerine bildiririm.

Önemli Not!
Degerli YGKYD-2000-(Gülen e.V.) Dernegi üyeleri,bilindigi gibi Dernegimiz üyeleri Avrupa`nin her kösesinde daginik olarak yasadigindan,secimleri saglikli bir sekilde yürüdebilmemiz icin,Baskan Adayi olmak isteyen Dernek üyeleri "Aday"liklarini 6! hafta! önceden Dernek yönetim kuruluna "yazili" olarak bildirmeleri gerekiyor,yani Baskan Adayi olmak isteyen üyelerin 28 Ocak(Januar) 2011 tarihine kadar, Baskan Adayi olmak istediklerini,YGKYD-2000-Dernegi yönetim kuruluna "yazili" olarak bildirmeleri gerekiyor.

YGKYD-2000-Dernegine,Baskan Adaylarinin cok olacagini umuyor,Aday olacak olan tüm üye kardeslerime basarilar diliyorum.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar-Stuttgart - "YGKYD-2000 - Bir Nebze Ferahlik"

29mayis2010-bugün baba olan Olcay Gencoglu kardesimizi canigönülden tebrik ederiz.yavrucagi ALLAH anali babali büyütsün ve ALLAH hayirli eylesin,Olcay Gencoglu ailesine mutluluklar dileriz.

[imghttp://img534.imageshack.us/img534/839/ygkyd2000piknik29mayis2.jpg]http://[/img]

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

Migirdic`i severde Osman`i sevmez zindik,
iti-domuzu sever, insani sevmez zindik
ister ki diz üstüne cökertilsin türkiye,
Ekmegini yer amma vatani sevmez zindik. A.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Süper Moderatör
  • *
"Dogruya dogru"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

"Denildimi bir yerin adina türk beldesi, Gözüm albayrak arar kulagim Ezan sesi" N.F.K.

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
    • Gülen Köyü Web Sitesi
bensiz yapilan piknikler kabul deyildir ama cok guzel oldu sizleri kutluyorum her zaman sizleri bole omuz omuza gormek isterim saygilarimla  ALLAHa emanet olun

• Süper Moderatör
  • *
"Dogruya dogru"

HACISERIFOGLU-

Facebook Yorumları

Twittear