17 OCAK YÖNETİM TOPLANTIMIZ VE ALINAN KARARLAR - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 17 OCAK YÖNETİM TOPLANTIMIZ VE ALINAN KARARLAR  (Okunma sayısı 2900 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
      İstanbul'daki Gülen Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği haftalık yönetim kurulu toplantısını 17 Ocak Pazartesi günü saat 21.00-23.30 saatleri arasında tam kadro olarak gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu toplantısından çıkan kararlar ve geçen haftanın değerlendirmesi...

- Lokalde bulunan 2 tane bilardo masalarından birinin çarşamba günü kaldırılması onaylanmıştır. Böylece daha ferah bir ortam sağlanacaktır.

- Derneğimize dolap ve 2 adet bilgisayar bağışını organizasyonu Erkan Yazıcı tarafından yapılmıştır. Bağışların 10 gün içinde derneğe ulaştırılmasını sağlayacaktır.

- Trabzonspor forması yaptırılıp belediye başkanı ziyaret edilecek. Randevu talebi belediye gidilerek bildirilmiştir. Geri dönmeleri bekleniyor.

- Dernek gecesi düzenleme daha sonra gündeme alınacaktır.

- Esnaf ziyaretlerinin Güngören ve civarından en kısa zamanda başlatılması...

- Hasta ziyaretleri gerçekleşecektir.

- Zeytinburnu Seyitnizam Mahallesi Muhtarı sayın Ömer Algül makamında ziyaret edilecek.

- Üye kartları köyümüze yakışır bir biçimde hazırlanacak ve herkese dağıyılacaktır.

- Hanımlar komisyonu Ebru Çobanoğlu'nun kontrolünde oluşturulacaktır.

- Gençlik komisyonu Salih Aktürk'ün kontrolünde yapılacak ve hazırlıklar bekleniyor.

- Her ayın son Perşembeyi Cumaya bağlayan gecesi hem dini hemde bilgilendirme(sağlıkş ilk yardım vs...) toplantıları düzenlenecektir.

- Yönetim saymanı Ali Düzenli her perşembeyi cumaya bağlayan akşam Yasin-i Şerif Okuyacak ve Yatsı namzaı cemaatle kılınacak.

- 23 OCAK 2011 Pazar sabah kahvaltısı düzenlenecektir...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Çok güzel hareket bunlar... Bravo...  ;D ;D ;D
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

Facebook Yorumları

Twittear