2 ŞUBAT 2011 YÖNETİM TOPLANTISI VEEE... - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 2 ŞUBAT 2011 YÖNETİM TOPLANTISI VEEE...  (Okunma sayısı 7246 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     Değerli köylülerimiz;

Bugüne kadar aksatmadığımız haftalık yönetim kurulu toplantımızı bu hafta 2 Şubat Çarşamba akşamı Yönetim Kurulu üyelerimizin eksiksiz katılımı ile gerçekleştirdik.

Bu hafta üzerinde durduğumuz konuların ilk sırasında 5 Şubatta yapacağımız aylık toplantımız ve 9 Şubat saat 11'de gerçekleşecek bayanlar kahvaltı programı oldu. Daha sonra yapacağımız turnuva ile ilgili sponsorluk anlaşmalarının şartları değerlendirilip karara bağlandı. Dernek sorunları ve eksikleri ile ilgili konuşmalar ardından köyümüze nasıl faydalı oluruz ne gibi katkılar sağlarız bunları değerlendirdik. Sözü fazla uzatmadan toplantımızın konu başlıklarını ve alınan kararları maddeler halinde sıralayalım.

- 9 Şubat 2011 saat 11.00'da Akıncılar Mah.Posta Cad.Akyol Apt.No:55 Güngören adresinde gerçekleşecek olan Bayanlar Kolu Kahvaltısı ile ilgili çalışmanın Dernek Yönetimi tarafından karşılanacağı ve Yönetimimizin desteği ve konuşması gerçekleşecektir.

- Bayanlar Şubesine resmiyet kazandırılması sağlanacaktır.

- Derneğimizde 3 Bilgisayar hizmete sunulmuştur. İnternet bağlantıları vardır. Ayriyetten derneğimizde kablosuz internet bağlantısı vardır. Herkes özel bilgisayarları ile gelip internete rahatça bağlanabilir. Öğrenci kardeşlerimizde derslerini derneğimizde yapabilirler. Onlar için en kısa zamanda donanımlı bir yazıcı alınacaktır.

- Futbol Turnuvası çalışması yapılarak internet üzerinden herkese duyuruldu.
     - Turnuvamızda 8 takım olacaktır. Bu takımlar için geliri derneğimize bırakılmak üzere sadece forma üzerine reklam çalışması için sponsorlar aranmaktadır. Bir takımın sponsorluğunu Erkan Yazıcı'nın Çalıştığı firma Kingspan İZOPOLİ 500 TL karşılığında almıştır. Diğer takımlar için de sponsor firmalar beklenmektedir. En az 500 TL sponsorluk ücreti sunulabilir. Daha fazlası da kabul edilir. Gelecek olan paralar hayır yollarına harcanacağı taahhüt edilir.

- Formalar(Üst,Şort ve tozluk baskısı ve numarası dahil) Ahmet Aktürk tarafından 20 TL karşılığı yaptırılacaktır.
     - 5 Şubatta yapılacak olan toplantı için yönetimdeki herkes abilerimizi köyümüzün temel taşlarını bir bir arayıp hal hatır sorarak derneğimize aylık toplantıya davet edecektir.

- Köy Değirmeninin yapımıyla ilgili yardım toplanacaktır.
     - Aidatların kredi kartı ile toplanmasını sağlamak için çalışmalar yapılmıştır. Köylülerimizin bu konuya hassasiyet göstermesi düşünülmektedir.

Toplantımız bu kadarla sınırlı değil tabii... Devamı sıradaki mesajda....

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
Yönetim kurulu toplantısından önce bir tatlı yeme tatlı konuşma mevzusu oldu tatlılarımızı götürdük. Afiyet olsun...

Tatlıyı görenin gözü döndü :)))

Sona kalan dona kalar hadiii :)))

Ali abinin yüzünde güller açtı tatlıyı yedikten sonra...

Eveeetttt... Tatlılarımızı yedik Yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik.
     Şimdi sıra ilim konularından faydalanmak üzere Yavuz Biber abimizin arkadaşı Kasım Usta hocamız bizleri bazı konularda bilgilendiriyor. Kendisinden ALLAH razı olsun. Gecemizi bu sohbetle sonlandırmış ve de taçlandırmış olduk.. Sebep olanlardan tekrar ALLAH arzı olsun...

<a href="http://blip.tv/file/get/Gulenkoyu-MOV04706349.m4v" target="_blank" class="new_win">http://blip.tv/file/get/Gulenkoyu-MOV04706349.m4v</a>

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
Hüseyin Düzenli ve Cemal Aktürk abilerimede teşekkürlerimi iletiyorum.... İstanbul'a gelip te bizleri unutmadıkları için..

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61

Bizleri unutmayıp derneğimizi ziyaret eden Samsun'da yaşayan köylülerimizden eniştem Cemal Aktürk'e yine eniştem diyebileceğim Hüseyin Düzenli'ye bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum...

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 05079310977
Eleştirmek babında değil; hassasiyet göstermek gerektiği açısından bu yorumu yapıyorum.Sohbette önemli bir yaraya değinilmiş fakat esasta var olan gerçeklik usulde kendini kaybetmiş.
Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
          Mustafa!!
          Eğer kızmazsan,anlatmak istediğini anlayanı beri çağıracağım.Belki bana da anlatır(Sın). >:(
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 05079310977
Sanırım bu bana has bir hassasiyet. Kahvehane sohbetini andıran bu videoyu sadece erkekler izleyecek anlaşılan!
Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
       Niye!?Bayanların adına üzülmen çok güzel;ama masaya oturduklarında,kumarbaz olduklarını iddia etmezsin umarım. ;D
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Ben anladım demek istediğini...
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

Facebook Yorumları

Twittear